رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

میوت بی دلیل

[Gc]HeSaM

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .ShaRoR.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: pahlevon 
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : secret Mohamad mahdi 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Falcon 
  • مدارک شکایت: 3zgi_sa-mp-999.png l4na_sa-mp-728.png
  • توضیحات: با سلام من این ادمین بمن تیکه میندازه من میگم پلی بده منو میوت میده به دلیل کل من جواب بهتر میتونستم بدم ولی گفتم هیس پلی بده میوت داده در صورتی که خودش شروع کرده من چیزی نگفته بودم  لطفا خود مدیر کل رسیدگی کنه @MorPH

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

من به شما یک اخطار دوستانه و با لحن شوخی دادم که شما باید به خاطر اخطار از بنده تشکر میکردی !

ولی خیلی حق به جانب اخطار فالکن رو نادیده گرفتید و همچنین توهین کردید ! که این بار دوم شما بود ولی باز هم بنده همون مقدار میوت کردم !

دفعات آینده تایم بیشتری میوت خواهید شد !

لینک به دیدگاه

خب جیل میکردید چرا یه حرفی رو میزنی که جواب بگیری منم چیز بدی نگفتم گفتم پلیتو بده اون هیسس ام فکر نمیکنم چیز بدی باشه چیز بی ادبانه ای هم نبود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MaDoX گفته است :

نمیخام دخالت کنم ولی چقدر پست میزاری تو آخرش به کجا میرسی ناموسا یعنی انقدر بزرگ نشدی مساعلتو خودت حل کنی ? 

دخالت شما زیر این پست مجاز نیست و فقط کسی که ازش شکایت شده و کسی که شکایت کرده حق اظهار نظر دارد بنده چند هفته پیش به دلیل همیم دخالت حساب سایت من بن شد درخواست دارم قوانین را کامل انجام دهید و حساب این پلیر هم معلق کنید @Nima @PaHLeVooN @MorPH

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MaDoX گفته است :

نمیخام دخالت کنم ولی چقدر پست میزاری تو آخرش به کجا میرسی ناموسا یعنی انقدر بزرگ نشدی مساعلتو خودت حل کنی ? 

با سلام خدمت همه ی پلیر های آرناگیم !

از این تاریخ به بعد ( 1399/7/9 ) هر گونه دخالت بی مورد در پست ، کل کل ، توهین ، جوسازی ، شکایت های پی در پی و بدون منطق و دلیل از یک شخص و ... در انجمن ، مستقیما باعث

محرومیت 5 تا 7 روزه و در صورت تکرار ، محرومیت دائمی از انجمن را به همراه خواهد داشت !!

در یک شکایت فقط فرد شاکی و فردی که از او شکایت شده حق دفاع و اظهار نظر به صورت کاملا محترمانه دارند ! در صورت عدم رعایت ادب و احترامِ فرد شاکی پست بسته شده و رسیدگی

نخواهد شد ! و همینطور در صورت رعایت نکردن ادب از سوی فردی که از او شکایت شده پست به نفع شاکی بسته خواهد شد !

از همکاری شما سپاس گذاریم !

•  
لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...