رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

pc چک بی دلیل

[Gc]Dariush

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: TheMrACiD 
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: DarkFire
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Bax GC 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : falcon 
  • مدارک شکایت: 
  • توضیحات:  درود ما وسط زون بودیم که فایت های زیادی دادیم { فیلم همش موجود است } بعد زون که بگیر بود منو برینگ کردن بالای یک کوه برای   pc check  میخوام بدونم کسی منو ریپورت کرده یا فیلمی چیزی از من دیدن که چیت میزنم الکی که نمیشه چند بار بمیرن تو زون بیارن pc check دلیل قانع کننده باید داشته باشن اگه اینجوری بود که من هرکس رو بخوام بزنم باید هواسم باشه رنک دار نباشه که  pc check  نشم این نشد وضعش که امه فیلم مشکوکی از من دارن همینجا بزارن منم فیلم فایت های امروزو بزارم 
  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 11 دقیقه قبل، TheMrACiD گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: TheMrACiD 
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: DarkFire
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Bax GC 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : falcon 
  • مدارک شکایت: 
  • توضیحات:  درود ما وسط زون بودیم که فایت های زیادی دادیم { فیلم همش موجود است } بعد زون که بگیر بود منو برینگ کردن بالای یک کوه برای   pc check  میخوام بدونم کسی منو ریپورت کرده یا فیلمی چیزی از من دیدن که چیت میزنم الکی که نمیشه چند بار بمیرن تو زون بیارن pc check دلیل قانع کننده باید داشته باشن اگه اینجوری بود که من هرکس رو بخوام بزنم باید هواسم باشه رنک دار نباشه که  pc check  نشم این نشد وضعش که امه فیلم مشکوکی از من دارن همینجا بزارن منم فیلم فایت های امروزو بزارم 

درود !

شما به علت عدم همکاری در Pc Check بن شدید و هیچ ربطی به فایت با رنک دار ها ندارد ! 

Closed !

@DarkFire

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...