رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

کلاه برداری

EsMaT

ارسال‌های توصیه شده

• نام کابری شاکی:Mmdezrail
  • نام کابری متخلف :Record
  • مدارک شکایت:https://uupload.ir/filelink/L5wGXNLJjhIQ/ir1j_game.avi
  • موضوع شکایت:ایشون اگه ببیند گفته 100 میل بده 200 میل میدم من بهش دادم بعد گفتش نمیدم برو سایت منم امدم سایت
  • نام ادمین ناظر:...
  • زمان انجام معامله:2021/04/23 
  • سایر توضیحات:اینم ss پرداخت پول0kk3_gta_sa_2021-04-22_12-54-12-235.jpg
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 27 دقیقه قبل، Snow_Man گفته است :

اینجوری که ss نشون میده شما بامیل خودتون پول رو دادین چون توی چت همچین موضوعی نیست.

در واقع کلاه بردار شمایی و شاکی منم چون من بدونss بهتون 150میل برای خرید خونه دادم و شما در چت جهانی نه تنها بی احترامی کردید بلکه از من طلب داشتید. ایشون هم از شاهدان من هستن @[G]GodGamerIran[C]

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، [G]GodGamerIran[C] گفته است :

اون موقع که @MmDEzrail داشت درباره همون بحث 150 میلیون صحبت می کرد من در تیم اسپیک حاضر بودم ولی اطلاع نداشتم مبحث چی هست

بله در واقع ایشون توی ts این کارو از من خواست و من انجام دادم و ایشون حتی برای صحبت هم دیگه به ts نیومد من هم هرچی توی چت جهانی خواستم به ts بیاد mut میشدم به دلیل کَل کردن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، [G]GodGamerIran[C] گفته است :

سلام و درود

بله کاملا آقای @Snow_Man درست می گویند

شما گفتی که خونه ی بغل کمپ جی سی هارو بده و من بهت خانه خودم رو با شاپ پیانو میدم و من خونه رو به نامتون کردم و شما اون رو به نام سرور کردید و حتی @AQ[A]BBAS هم شاهد این ماجرا هستند

درخواست بن این پلیر کلاه بردار را دارم

با تشکر | GodGamerIran

ایا شاهد هستند که به من فروختیند؟ یا شاهد هستند انقد سواد گیمتون پاینه به سرور فروختید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Snow_Man گفته است :

اینجوری که ss نشون میده شما بامیل خودتون پول رو دادین چون توی چت همچین موضوعی نیست.

عزیزم فیلم رو نگاه کنید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Snow_Man گفته است :

من شهادت میده ام که که پاتریک به اسم ممد ازرائل ۱۵۰ میل از snow man گرفته و خودم بوده ام و یک نفر دیگه ام بوده است حتی ممد ازرائل تشکر هم کرد قرار بود پول را دوبرابر به snow man بدهد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، PaTrik گفته است :

اخه از چی شهادت میدی اون موقه که اونجا نبودی که داشتیم مامله میکردیم xDDDDD سطحو

خونرو فروخت به سرور

لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...