رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن

amin_3737

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: amin.3737
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: ARYO
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :
  • مدارک شکایت:sa_mp_052.pngsa_mp_053.pngsa_mp_054.pngsa_mp_055.pngsa_mp_056.pngsa_mp_057.png
  • توضیحات:
  • سلام و خسته نباشید
  • طبق شکایتی که داشتم از یک کاربر به دلیل فحاشی به ناموسم . ادمین های عزیز لطف کردن گفتن ایرادی نداره و فحش دادن مشکلی نیست و هیچ مجازاتی نداره
  • خب یه نکته اینجا آموزش دادین که بی دلیل میشه فحش به ناموس هر کسی داد و هشچ مجازاتی نمیشیم
  • به من گفتن کیل دادی اما توی ss شکایت قبلی کاملا مشخصه که اون کاربر منو با مشت کشته و من ونتد نداشتم
  • ادمین به اسم آریو توی سایت پیام داده و گفته ساعت 6 آنلاین باش تا پی سی من رو چک کنه . اولا من 26 سالمه و کار من کابینت هستش و من به اینترنت و سایت دست رسی نداشتم و پیام رو ندیدم ساعت 6 رسیدم خونه وارد بازی شدم و آریو جلوی منو گرفته انگار که از من طلبکاره و بلد نیست درست حرف بزنه طبق مدارک بالا کاملا مشخصه  و من بهش گفتم سرکار بودم اما متاسفانه انگار اصلا حالیش نیست و میگه باید نگاه میکردی . بچه جون تو نباید به من بگی باید چیکار کنم . دوما شما به چه دلیلی میخوای پی سی منو چک کنی؟  سوما ورود به پی سی باید با اجازه خود مالک پی سی انجام بشه . وگرنه کسی حق ورود به پی سی من رو نداره . وبه دلیل این که من اجازه ندادم وارد پی سی من بشیه تا 3 روز به من بن داد . اگر قرار به هربار شکایت و چک کردن پی سی بنده باشه باید بگم رفتارتون کاملا بچگانست این حرکت یه توهین شخصیتی و یک ورود بزور به پی سی من حساب میشه
  • خیلی جالبه به ناموس پلیرا فوش بدن بعدش بن کنن . واقعا این اخلاق و قانون مسخرس تجدید نظر کنید
  • همه علاف نیستن یکسره تو سایت باشن ببینن کی پیام میده
  • از مالک محترم سرور تقاضا دارم ادمیناشو تربیت کنه چندتا لایق رو ادمبن کنه
  • با این رفتارا پلیر های سرور رو از دست میدین
  • خوش باشید
  • @AQ[A]BBAS
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

سلام و خدومت شما دوست عزیز 

انشالله نماز روزه هایتان قبول درگاه الهی واقع شوند.

لطفاً قوانین سرور رو مطالعه کنید که مدیرکل سرور وقتی میاید سرور باید سه برنامه AnyDesck

و TeamSpeak و Ammyy Admin و تنها رنک منیجر به بالا حق PC ckeck دارند.

Finish

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر دوست عزیز

من میخوام بدونم وقتی شکایت من وارد نشده و رد شده

دیگه چه لزومی داره پی سی من چک بشه آخه این چه قانونیه؟

یه سرور بازی مگه اورگان دولتی حفاظتیه که بخوان پی سی مردم رو چک کنن؟

درضمن ادمین سرور باید درست حرف بزنه و بفهمه وقتی میگم من سرکار بودم مثل حیوون نباشه حرف خودشو بزنه

اگه حرفای من تنده زبونم تنده و الان دارم بد دهنی میکنم بخاطر اینه که پی سی چک برای سرور بازی غیر قانونیه و شما بدونه هیچ دلیلی از من پی سی چک میخواید

بنده شاید توی پی سی خودم عکس یا فیلم خانوادگی داشته باشم . برای چی باید اجازه بدم شما وارد پی سی من بشید؟

مدیر کل اگر عقل داشت همچین چیزیو واجب نمیکرد

GeLaDiAtOr@

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفاً درست صحبت کنید 

حرف زدن شما نشان دهنده شخصیت شماست و حتما شما تازه به این گیم اومدید و نمی‌دونید ادمینی که وارد پی سی کسی میشه فقط وارد پوشه بازی و جایی دیگه نمیره که عکس و فیلم های شخصی شما رو ببیند و این قانون در همه سرور های سمپ هست.

تا رسیدگی ادمین محترم @AQ[A]BBAS صبور باشید

لینک به دیدگاه

شما که براتون مهم نبود کسی فوش بده یا بد حرف بزنه مجازاتی نداشتید

الان اینو گفتم بهت فشار اومده؟

من بالای 10 تا سرور میرم هیچ کدوم از این قوانین چرت نداشتن فقت این آرنا گیم که از این مسخره بازیا داره

اگه فایل chat log رو میخواید خب از پلیر ها بخواید براتون توی برنامه ts یا تلگرام بفرستن . به نظرتون این احترام به حریم خصوصی پلیرها نیست؟

من به هیچ وجه به هیچ کسی اجازه دسترسی به پی سی خودم رو نمیدم . حالا میخواید بن دائم کنید نمیخواید نکنید اصلا مهم نیست

خوش باشید

لینک به دیدگاه

جناب آقای امین هرچند شما بی احترامی میکنید و بی اطلاع و بی منطق صحبت میکنید و حد صحبت کردنتونو خوب نمیدونید بازم من جواب شما رو نمیدم چون دور از ادب است 

اما به شما وارن دادم تا دوباره تکرار نشود 

لطفا قوانین را به شکل کامل و صحیح بخوانید و بعد وارد سرور شوید 

بن شما کاملا به جا بوده و اگر باز هم به سرور آرنا توهین کنید به صورت همیشگی بن میشوید(این هم جزو قوانین است)

یا علی شب خوش

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...