رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

سو استفاده از رنک Owner

WexyPow

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: WexyPow
  •  
  • نام کاربری کسی که از آن شکایت دارد: Progamer18
  •  
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :  RezaBlack + Screen Shots 

• توضیحات + عکس :

نمیخواستم این کار رو بکنم اما این دفعه ی چندمه که این پلیر به خودش اجازه میده از رنکش سو استفاده بکنه 

داستان از این قرار بود که ._RezaBlack_. و Progamer18 باهم دوئل دادن و ظاهرا ProGamer18 بعد از چند بار خوردن تو دوئل از RezaBlack میزنه الکی به دلیل AimHack رضا رو بن میکنه

بنده خودم شخصا روی شخص ._RezaBlack_. اسپِک بودم و هیچگونه aim هک و یا مشکل دیگه ای نداشت و حتی این مسئله رو با Progamer18 در میون گذاشتم منتها این شخص پاش توی یه کفشه و هیچ چیز جز حرف خودش رو قبول نداره 

و ظاهرا یک سری مشکلات شخصی با هم داشتن که داخل سرور سر ._RezaBlack_. خالی کردن 

بعد از این جریان من اکانت ._RezaBlack_. رو از بن در آوردم و شخص Progamer18 من رو بی دلیل از سرور کیک داد و دلیلش (Unban Nade) بود

اسکرین شات ها :

اسکرین شات اول مربوط به بحثی که پیش اومده :

spacer.png

اسکرین شات دوم مربوط به کیک کردن بنده از سرور بخاطر Unban کردن شخصی که روش Spec بودم :

spacer.png

ادمین های اصلی لطفا روی افرادی که رنک دارن نظارت داشته باشید تا به خودشون اجازه ندن بی دلیل کسی رو بن و یا کیک از سرور بدن

این شخص حق همچین کاری رو نداشت و امیدوارم که هرچه زودتر مدارک لازمه رو داخل سایت بزاره

چون اولا شخص ._RezaBlack_. یکی از پلیر های Pro  و Old سرور هستن و خودم بارها روی این شخص spec کردم و هیچ گونه aim hack ای از این شخص ندیدم

پ.ن : بنده خر که نیستم , هرکسی توی عمرش یکبار رو چیت زده و آشنایی کامل با aim hack داره

امیدوارم مدرک ProGamer18 معتبر تر از شخص منی که روی رضا Spec بودم باشه

لطفا رسیدگی شود

موفق باشید.
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

بدشم داشتم هلب میدادم به پلیر  

داشتم یاد می دادم بانک چطوری بزنه و چطوری score جم کنه این progamer18 امد اون پلیری که بهش یاد میدادم چطوری بانک بزنه kill کرد بد وسط هلپ منو کیک کرد

اینم از عکس

y5mi_sa-mp-065.png

لینک به دیدگاه

درود.
? پلیر خاطی ( @ProGamer18 ) به دلیل ابیوس های مکرر و توجه نکردن به انرنک های قبلی خود به مدت 2 روز انرنک شد.
✔️ موضوع رسیدگی و بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...