رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Abuse ban | WexyPow

SWAT

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: SWAT
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: WexyPow
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :  Cpt.Price
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : OWNER
  • مدارک شکایت: 
    http://s9.picofile.com/file/8364265134/sa_mp_208.png
  • توضیحات: با سلام فحاشی مگه بن داره چه طور اون موقعی که بنده داخل استف بودم پلیریرو 200 دقیقه بن دادم به دلیل فحاشی Rank Down شدم به ادمین از Owner اون وقت این میاد واسه خودش بن میده؟ بنده شکایت دارم هر چه قدرم فحشام بد باشه بن نداره اینکار شما حق این کار رو ندارید میتونید اگه خیلی ناراحتید خودتون از /Mute استفاده کنید یا به ادمین Hesam یا Mohammadreza بگید بندرو تایم میوت بالا بدن نه اینکه سر خود اقدام کنید در جواب ابیوزاتم که میگی شمام بخر ابیوز کن
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در ۱ ساعت قبل، SWAT گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: SWAT
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: WexyPow
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :  Cpt.Price
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : OWNER
  • مدارک شکایت: 
    http://s9.picofile.com/file/8364265134/sa_mp_208.png
  • توضیحات: با سلام فحاشی مگه بن داره چه طور اون موقعی که بنده داخل استف بودم پلیریرو 200 دقیقه بن دادم به دلیل فحاشی Rank Down شدم به ادمین از Owner اون وقت این میاد واسه خودش بن میده؟ بنده شکایت دارم هر چه قدرم فحشام بد باشه بن نداره اینکار شما حق این کار رو ندارید میتونید اگه خیلی ناراحتید خودتون از /Mute استفاده کنید یا به ادمین Hesam یا Mohammadreza بگید بندرو تایم میوت بالا بدن نه اینکه سر خود اقدام کنید در جواب ابیوزاتم که میگی شمام بخر ابیوز کن

با سلام 

اولا که جناب عالی فقط به بنده فحاشی نکردید بلکه به پلیر های داخل سرور هم فحاشی کردید و بارها توسط ادمین های دیگه و شخص بنده میوت شدید اما باز شروع به فحاشی مجدد کردید

(پس فکر نمیکنم بعد از این همه هشدار و میوت و تکرار فحاشی شما این حرکت بنده (بن 1 روزه) Abuse حساب بشه

طبق مدارکی که در شکایت علیه شما داخل سایت گذاشتم  شما به پلیر های سرور و ادمین ها فوحش های رکیک و ناموسی دادید
همه چیز در پست شکایت بنده علیه شما گویاست و بارها توسط ادمین های دیگه و بنده میوت شدید اما مجددا شروع به فحاشی کردید.
بنده هم هیچ چاره ای جز بن 1 روزه ی شما (اون هم بخاطر راحتی پلیر های سرور) نداشتم

و در آخر بنده نگفتم شما هم بخر ابیوز کن.
تیکه پروندید وای این هم cmd داره بنده هم گفتم شما هم برو رنک بخر.

(مثل قلی نباشیم)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، WexyPow گفته است :

(پس فکر نمیکنم بعد از این همه هشدار و میوت و تکرار فحاشی شما این حرکت بنده (بن 1 روزه) Abuse حساب بشه

شما همش 5 دقیقه میدید شما تواناییشو دارید تایم بالاتر هم بدید بنده به شخصه فان بازی میکنم و اصلا دنبال چیزه دیگه نیستم شما Reason بنتون چیزی جز عکس پایین نیست جز اینکه حریف مهارت افسانه ایه بنده نیستید و با خرید رنک میخواید این قسمت از تهی از وجودتون که مهارت نداشتتون هست رو جبران کنید شما به هیچ عنوان حق محروم کردن بازیکنان به دلیل فحاشی را ندارید و همکانطور که گفتم

در 3 ساعت قبل، SWAT گفته است :

بنده شکایت دارم هر چه قدرم فحشام بد باشه بن نداره اینکار شما حق این کار رو ندارید میتونید اگه خیلی ناراحتید خودتون از /Mute استفاده کنید یا به ادمین Hesam یا Mohammadreza بگید بندرو تایم میوت بالا بدن نه اینکه سر خود اقدام کنید در جواب ابیوزاتم که میگی شمام بخر ابیوز کن

عکس مدرک: sa_mp_142.png
پرونده شمام بسته شد

لینک به دیدگاه

sa_mp_195.png
این هم مدارک شاخ و شونه کشیدن شخص شما هر کنشی یه واکنشی داره نبوده نیست نخواهد بود کسی بخواد جلو من گنده بازی در بیاره و لفظ لاتی بیاد.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، SWAT گفته است :

شما همش 5 دقیقه میدید شما تواناییشو دارید تایم بالاتر هم بدید بنده به شخصه فان بازی میکنم و اصلا دنبال چیزه دیگه نیستم شما Reason بنتون چیزی جز عکس پایین نیست جز اینکه حریف مهارت افسانه ایه بنده نیستید و با خرید رنک میخواید این قسمت از تهی از وجودتون که مهارت نداشتتون هست رو جبران کنید شما به هیچ عنوان حق محروم کردن بازیکنان به دلیل فحاشی را ندارید و همکانطور که گفتم

عکس مدرک: sa_mp_142.png
پرونده شمام بسته شد

اولا پسر خوب , این Ss رو من زودتر از خود شما داخل شکایتم گذاشتم (به صورت کامل با توضیحات)

دوما مهارت مثلا افسانه ای شما در نهایت داخل چیت aim bot گنجیده شده و هیچ مهارت دیگه ای جز فحاشی کردن و خالی کردن عقده های بچگیتون داخل سرور ندارید .
(مثل قلی نباشیم)

سوما شما میتونید هرچقدر که بخوایید داخل سرور فان پلی بدید (البته با AimBot ?) اما حق این رو ندارید که وقتی ادمین چند بار به شما هشدار میده و شما رو Mute میکنه باز شروع به فحاشی کردن به پلیر های سرور و ادمین های سرور بکنید.

مورد چهارم مربوط میشه به خرید رنک Owner بنده , این رنک برای این خریده شده تا از قُلی های امثال شما دوست عزیز داخل سرور جلوگیری بشه و به هر کسی اجازه ی به هم زدن قانون و نظم سرور داده نشه

بنده یکبار میوت دادم باز شروع به فحاشی کردی
بار دوم ادمین دیگه ای میوتت داد دوباره شروع به فحاشی به پلیر ها کردی
بار سوم هم بنده جلوی مهارت عقده ای بودن شما و خالی کردنش روی سر پلیر های سرور و بنده رو گرفتم و شمارو سره جای خودتون نشوندم

این موضوع رو با آقا حسام هم در میون گذاشتم و فکر نمیکنم شما در حد و اندازه ای باشید که بخوایید برای بنده تصمیم گیری بکنید

فحاشی های مکرر شما باعث آزار و اذیت پلیر ها در سرور میشد که ما در حد امکان با میوت کردن شما جلوی این کار رو گرفتیم

اما ظاهرا شما مهارت عقدانه ای فحاشی کردن تو سرور به این پلیر و اون پلیر رو داری و احساس شاخی میکنی که بنده اون شاخ های نازک رو شکستم تا باعث آزار و اذیت پلیر های داخل سرور نشید.

این اسکرین شاتی هم که گذاشتید واقعا موضوع بی ربطیه و اون چت بنده داخل پابلیک چت نه فحاشیه و نه چتی با شخص شما کردم

مثل این میمونه که من این اسکرین شات رو بزارم :
spacer.png

هروقت سرور به شما اجازه ی فحاشی به ادمین و پلیر های داخل سرور آرنا گیم رو داد بنده هم هیچگونه کاری با شما ندارم و شما میتونی با خیال راحت (دست به کیبورد) بشید و با فوحش عقده های خودتون رو خالی کنید.
سرزنده باشید.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، SWAT گفته است :

sa_mp_195.png
این هم مدارک شاخ و شونه کشیدن شخص شما هر کنشی یه واکنشی داره نبوده نیست نخواهد بود کسی بخواد جلو من گنده بازی در بیاره و لفظ لاتی بیاد.

اولا شما در حدی نیستید که من بخوام برای شما شاخ و شونه بکشم پسر خوب
دوما شما به این میگید تهدید و شاخ و شونه ؟
این هشدار من به شما برای رعایت کردن قوانین سرور و فحاشی نکردن به پلیر ها و ادمین های سرور بوده و به شخصه الان هم پای همین حرفم وایستادم و منبعد کوچیکترین فحاشی ناموسی ای از شما داخل سرور ببینم برخورد جدی ای با شما میکنم
(سرور قوانین و مقررات خودش رو داره و شما حق زیر پا گذاشتن این قوانین رو ندارید)

شما اگر ادعای گندگی و لاتی میکنید تشریف بیارید تیم اسپیک آرنا گیم اونجا باهم صحبت کنیم (آدرس سرور تیم اسپیک آرنا گیم : agts.ml)

موفق و سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

Swat نگاه کن هرکسی که فحاشی کنه باید بن بشه چون فحاشی قابل قبول نیست اقای stoicنگاه کن اخه swat فحش داده وقتی بن شده ناراحته به نظر من اقای wexypow کار خوبی کرده که ایشان بن کرده است

لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...