رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

[Abuse Price [/dfix

[pG].JeSTeR

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .GeNeRaL.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: Price
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Wexypow , Sir_Arian
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Manager 
  • مدارک شکایت :
    http://s9.picofile.com/file/8364302050/Abuse_Price.png

• توضیحات :
    بعله اینجا میبینیم که این ادمین باز هم از رنک خودش سو استفاده کرده و با ماشین بانک dfix میزنه به جای اینکه از tun استفاده کنه 
    خب اون پلیر بد بختی که داره پلی میده چی ؟ ایا این درسته که برای ادمین ها و اونر ها سی ام دی vfix و afix روی ماشین بانک کار نکنه ولی ایشون خیلی راحت با رنکش این کارو بکنه واقعا برای خودم دارم متاسف میشم که دارم دوستامو راضی میکنم بیان اینجا که این ابیوز هارو ببینن
    این وضعیت ادامه نخواهد داشت 
    خواستار رسیدگی سریع و برخورد شدید با ایشون هستیم من به عنوان نماینده اومدم اینجا باید از حق دوستانم دفاع کنم

ما اخطار نمیخواهیم برخورد میخواهیم  
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

درود. ضمن عرض ادب و خسته نباشی به پلیر مربوطه. دوست عزیز اول از همه چیز شما حق Spec به رنک بالاتر از خود ندارید. 2 این برای تست بوده و برای گذارش تیم Staff بوده.و اینکه هیچ پلیری تو درگیری یا به بنده Attack نداده که بخواد Abuse انجام شده باشه و تاریخ ارسال مدارک شما بسیار قدیمیست ای کاش زودتر اعمال میکردید که رسیدگی شه . و اخرین مطلب اینه که دوست عزیز همه پلیر های سرور از بنده رازین و هدف ما رضایت شماست. امیدوارم که تابستانی پرشور و هیجان داشته باشید بدرود. 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما 
منم از این به بعد میخوام تستر باگ سرور بشم و باگ گذارش بدم دوستان من ابیوزر نیستم 
کسی وارد اتک به شما نباشه سیر ارین از کلن بنده دنبال شما بود و بعد از اینکه گیر کرد و شما از کوه پریدید پایین و هم کلنیاتون که روی ماشین بودن افتادن رو زمین و کتلت شدن شما یکم ادامه دادید و بعد سریع DFIX زدین و میتونستید یه روز دیگه که ما نیستیم و درگیر نیستین تست کنید نه تو اون شرایط ما برای این نا حقی های سرور جواب قانع ککنده میخوایم نه پلیر راضی کن . و منظورتون از رضایت از شما همون همکلنیاتونن دیگه ؟ 
اقای ارین دوسته بنده و علی وکسی زیاد از شما راضی نیستن و یا اینکه پلیر های دیگه و شاید برید سرور با پول بخریدشون که بیان بگن اره شما خوبین ولی هر کس باید بفهمه متوجه وضعیت سرور قبل و بعد از وروود شما میشن 
و توی تابستون که باید پلیر ها افزایش پیدا کنن کاهش پیدا کردن !!! ما این رفتار شما رو به عنوان ابیوز میبینیم و مدارکم ثابت کننده هست .

لینک به دیدگاه

• [سو استفاده از دستور /vfix:به این صورت که زمانی که تحت تعقیب هستید (Wanted Level) و پلیری دارای درجه ی تعقیب/پلیس در نزدیکی شما باید و شما از این دستور استفاده کنید ]

این ادمین معلومه با کسی در گیر نبوده  شما spec بودید و به گفته حسام اگه تحت تعقیب نباشد مشکی نیست پس منم بیام رو یک ادمین spec بشم عکس vfix و ..... بگیرم بیام سایت بگم از این cmd ابیوز کرده؟ 

****موفق باشید****

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام 

جدا از همه ی این ها 

این پلیر به من و دوستانم فحاشی و تهدید کرده است و کارهای دیگه ...

از نظر من این ادمین ( price )  اصلا  خوب نیست 

.. با تشکر ..

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، kiarash_A..((x)) گفته است :

با سلام 

جدا از همه ی این ها 

این پلیر به من و دوستانم فحاشی و تهدید کرده است و کارهای دیگه ...

از نظر من این ادمین ( price )  اصلا  خوب نیست 

.. با تشکر ..

اگه فحاشی کرده مدرک فحاشی بزارید.  تا اون جایی که من میدونم این ادمین زیاد Chet نمیده که باز بخواهد فحاشی کند

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، kiarash_A..((x)) گفته است :

و چیز دیگری پلیر محترم makatech 

شما خیلی وقت هست که آفلاین هستید 

شما چطور این پلیر رو زیر نظر دارید؟!

من حرفی از زیر نظر داشتن نزدم گفتم فقط میدونم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما خیلی وقت هست که آنلاین نیستید و از وضع سرور با خبر نیستید 

با احترامی که به شما قائلم لطفا در این موضوع دخالت نکنید 

با تشکر از شما  

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، .GeNeRaL. گفته است :

با سلام خدمت شما 
منم از این به بعد میخوام تستر باگ سرور بشم و باگ گذارش بدم دوستان من ابیوزر نیستم 
کسی وارد اتک به شما نباشه سیر ارین از کلن بنده دنبال شما بود و بعد از اینکه گیر کرد و شما از کوه پریدید پایین و هم کلنیاتون که روی ماشین بودن افتادن رو زمین و کتلت شدن شما یکم ادامه دادید و بعد سریع DFIX زدین و میتونستید یه روز دیگه که ما نیستیم و درگیر نیستین تست کنید نه تو اون شرایط ما برای این نا حقی های سرور جواب قانع ککنده میخوایم نه پلیر راضی کن . و منظورتون از رضایت از شما همون همکلنیاتونن دیگه ؟ 
اقای ارین دوسته بنده و علی وکسی زیاد از شما راضی نیستن و یا اینکه پلیر های دیگه و شاید برید سرور با پول بخریدشون که بیان بگن اره شما خوبین ولی هر کس باید بفهمه متوجه وضعیت سرور قبل و بعد از وروود شما میشن 
و توی تابستون که باید پلیر ها افزایش پیدا کنن کاهش پیدا کردن !!! ما این رفتار شما رو به عنوان ابیوز میبینیم و مدارکم ثابت کننده هست .

سلام من جزو هیۀت کتلت شدگانم

هیچ پلری هنگامی که ما رو ماشین بودیم دنبالمون نبود

مدرک اینکه سر ارین در حال دمیج دادن به ما بوده بزارید

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر شما اقای کیارش و اقای makatech شما چرا تو سرور حضور نداشتید ؟؟؟
فقط نظر میدین ؟
خب کو پلی که بخواید نظر بدین ؟
اعضای کلن توربو قدیم و داعش هم که تو کلن خودتن price قطعا تایید میکنن که استف رو داشته باشن 

لینک به دیدگاه

من نمیتونم مدرک از عالم و ادم بزارم این dfix داده الکی هم dfix نمیدن وقتی میدن که ماشین دود میکنه یا اتیش میگیره 
ماشین هم که الکی اتیش یا دود نمیکنه 
هر پلیری و هر پلیسی وقتی ماشین بانکو میزنن میخواد پیداش کنه و بزننش ولی با این کار ایشون پلیری که چند قدم جلوتر بوده عقب افتاده !! 

لینک به دیدگاه

ایشنون وقتی دیدن که دیگه شماها افتادین و داره خطرناک میشه چون چشم شما هم دور دیدن از این سی ام دی استفاده کردند !! 
اقای saleh به موضوعی که به شما ربطی نداره وارد نشید و دخالت نکنید

لینک به دیدگاه

باسلام.

از بابت تاخیر به وجود اومده عذر خواهی میکنم.

در مدارکی که شما ارسال کردید هیچ پلیری در حال درگیری با price نبوده.

و همچنین این دستور بذای رنک منیجر آزاد میباشد و در درگیری استفاده نشد.

ممنون از گزارش شما.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...