رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

]Abuse Price [Acar

[pG].JeSTeR

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .GeNeRaL.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: Price
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Wexypow , Sir_Arian
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Manager 
  • مدارک شکایت :
    Abuse_Price_acar.png
  • توضیحات : 
    و باز هم ابیوز پشت ابیوز 
    جدا من به شخصه دارم خسته میشم از سرور 
    خودتون ملاحضه میکنید که داخل درگیری سریع ماشین میندازن و میرن خب اگه ابیوز استف به همین راحتیه و با انها برخورد نمیشه خب بگید ما نیایم سرور اختیارش دست همین استف باشه دیگه 
    خب اقا حسام یه سوال دارم از شما ایا تا به حال از ادمین cpt price شکایت شده ؟ 
    از بنده شکایت شده که باعث بشه انرنک شم و مدرکی ندم ؟ 
    تا به حال بن های من با دلیل بوده و حقم بوده ؟ با اینکه 2 بار pc check شدم ؟ 
    واقعا نا حقی تا کی ؟؟؟

خواستار رسیدگی سریع و برخورد شدید با ایشون هستیم من به عنوان نماینده اومدم اینجا باید از حق دوستانم دفاع کنم 
    ما اخطار نمیخواهیم برخورد میخواهیم 
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

دلیل نمیشه منم کاری کنم و بگم که شما لگی اینم مدرک از پینگ پایین من در همون لحظه بعد از خروج شما از زون 
پس منم چیت میزنم دوست عزیز و ابیوز میکنم اگه چیزی شد میگم لگ بودی یا لگ بودم مشکلی نیست اوکی اگه این دلیل قانع ککنده هست 
و خوب شد که من این فیلمو گرفتم 

http://s9.picofile.com/file/8364309400/gta_sa_2019_06_21_18_22_11_200.avi.html

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، .GeNeRaL. گفته است :

دلیل نمیشه منم کاری کنم و بگم که شما لگی اینم مدرک از پینگ پایین من در همون لحظه بعد از خروج شما از زون 
پس منم چیت میزنم دوست عزیز و ابیوز میکنم اگه چیزی شد میگم لگ بودی یا لگ بودم مشکلی نیست اوکی اگه این دلیل قانع ککنده هست 
و خوب شد که من این فیلمو گرفتم 
http://s9.picofile.com/file/8364306676/Neshangar_OK_bodan_Ping.avi.html

مدارکی که ارسال کردین معلومه که لگ هستین اگه به بنده Dmg دادین باید صدای دیلینگ یا منفی شدن Arm رو نشون بده هیچ چیزی نشون نمیده 

لینک به دیدگاه

http://s9.picofile.com/file/8364309400/gta_sa_2019_06_21_18_22_11_200.avi.html
اینم فیلم پینگمه 
و اونم که صدا نمیده واسه اینه که شما شاید از یک چیت یا یک باگ استفاده کردین همانطور که داخل حالت گاد مود صدای دلینگ نمیاد پس اینم با یه چیت یا باگ میتونه امکان پذیر باشه 
یا وقتی با RAKSAMP وارد سرور میشین دوباره همون جوره که دمیج نمیخورید و دلینگ خم نمیده !!! 
من نگفتم شما چیتر یا باگرید گفتم شما ابیوز کردین و من نا راضیم

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیران عزیز  ادمین پرایس در اون لحظه lag بوده و داخل مدرکی که خودتون دادید معلومه این ادمین در اون لحظه فکر می کرده شما lag هستید اما خودش lag بوده 

مدرک:FFFSsss.jpg

****موفق باشید*****

لینک به دیدگاه

چه جالب خودش لگه و ماشین میندازه براش میاد و سی ام دی میزنه کار میکنه ما رو فقط نمیبینه ؟؟

تا کی میخواید پلیر گول بزنید ؟؟؟
اگه لگه چرا سی ام دی کار میکنه ؟
اگه سی امدی کار میکنه پس چرا موتور میاد و سوار میشن و میرن بعدشم در موضوعی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید !!!

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، makatech گفته است :

با سلام خدمت مدیران عزیز  ادمین پرایس در اون لحظه lag بوده و داخل مدرکی که خودتون دادید معلومه این ادمین در اون لحظه فکر می کرده شما lag هستید اما خودش lag بوده 

مدرک:FFFSsss.jpg

****موفق باشید*****

اینکه پینگش رو 80 هس دلیل بر لگ بودن نمیشه من همیشه پینگم بالای 90 هست ولی خوب دارم پلی میدم مشکلی هم ندارم 
حتی اگ لگ هم باشه در اون حد نیس ک پلیر های اطرافش رو نبینه و موتور برا خودش ضاحر کنه 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...