رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

چه تعداد استف در یک کلن ؟

[pG].JeSTeR

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .GeNeRaL.
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: Clan Daesh
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Wexypow , Sir_Arian
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 100 - 20000
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Staff
  • مدارک شکایت:
    sa_mp_569.png
    sa_mp_570.png
    sa_mp_571.png
  • توضیحات:
    اینم میتینگ جدید اقای Price با زدن کلن داعش 
    اول از همیه اینکه اسمتون با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران یجورایی بر زد این نظام هست و این خودش یک مشکل هست برای سرور که سرور رو هم تهدید میکنه !!
    اقای Price با زدن کلن Daesh تمامی  تیم Staff را وارد کلن کردن و هروقت ازشون پرسیده میشه میگن فلانیو کیک کردیم و داخل کلن نیست و در واقغ موقعی که افلاین هستن کیک میشن یا تو سرور نیستن که عکس گرفته بشه . این یک مشکله برای سرور چرا که سرور به دو دسته تقسیم میشه 1 - Staff با قابلیت های خیلی فرا تر و دسته 2 - پلیر های معمولی با رنک های پایین تر و معلومه که تیم استف که ممکنه از چیت هم استفاده کنن و کسی جر ادمین اصلی نمیتونه pc check بده دسته قوی بازی میشن و بقیه بازیکن هارو از سرور زده میکنه ادمین اصلی سرور جناب اقای حسام ایا دقت کردید که چرا اینقدر پلیر های سرورتون کم شده جدیدا و این با بازگشت اقای Price بوده ؟ 
    من خودم به شخصه هم با این شرایط به سختی دارم کنار میام و دارم از سرور زده میشم و خیلیای دیگه هم که شدن و لازم به ذکر نیست 
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

سلام دوست عزیز!

حرف شما در مورد این که در اون لحظه داخل کلن 3 نفر از استف حضور داشتن کاملا درسته و قبول دارم.

بنده وقتی داخل کلن اینوایت شدم فقط من و آقای پرایس بودیم و هیچ فردی از تیم استف در کلن حضور نداشت ، بنده ای اف کا کردم که برم شام بخورم.وقتی که اومدم دیدم که یک نفر دیگه از هلپر ها اینوایت شده و وارد کلن شده.

من در همون لحظه بلافاصله از کلن بیرون رفتم تا مشکلی پیش نیاد.

•  بنظرم همه چیز رو هم نباید گردن یه نفر بندازیم،چه آقای پرایس و چه افراد دیگه استف...

موفق باشید و پیروز باشید :113:

لینک به دیدگاه

گرنه یک نفر نیست الان فشردگی تیم استف داخل کلن شما زیاده !!!! 
با کیک کردن و دوباره اوردن هم درست نمیشه هر کسی یه تایمی پلی میده در نتیجه کلن شما کلا از اول تا اخرش با استف میاد

لینک به دیدگاه

اره ولی اینکه هی کیک بکنید نفر بعدی بیارید فقط دارید اسمشو عوض میکنید و میگید تابع قوانینید 
در صورتی که اصلا اینطور نیست !!!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، .GeNeRaL. گفته است :

این هم مدرک که هم کارشون تکرار شده هم اون قضیه کیک و اینوایت ثابت شه 
Che_tedad_staff_dar_1_clan.png
@Stoic  رسیدگی کنید دیگه !!!

من عضو استف نیستم ولی به عنوان کلن ممبر میپرسم:

کدوم مرجع قانونی اعلام کرده این نام مشکل ایجاد میکنه؟؟

لینک به دیدگاه

به شما چندیدن بار اعلام کردم که موضوعی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید !!!
@Stoic ایشون مجازات ندارن ؟؟؟؟ @saleh[051] 

و در ضمن باید بگم نام بردن این لغت مشکلی نداره ولی تشکیل گروه هایی بر این نام مجاز نیست و هیچ ایت الله یا هیم مرجع خاصی این رو محروم نکرده چون بهش بر نخوردن مثل این میمونه که بگید اگه ما نام کلنمونو فوش بزاریم کدوم مرجع قانونی اون رو غیر مجاز کرده یا زد سیاست 
شما نیاز نیست که در این موضوع تاپیک بزارید در مورد کلن با اقای price و در مورد هلپر ها هم که شما جزعشون نیستین پس لازم نیست سنگ بقیه رو به سینه بزنید  

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۳ در 17:18، .GeNeRaL. گفته است :

این هم مدرک که هم کارشون تکرار شده هم اون قضیه کیک و اینوایت ثابت شه 
Che_tedad_staff_dar_1_clan.png
@Stoic  رسیدگی کنید دیگه !!!

اگه ما خواستیم اسمو  بزاریم جهنم باید از خدا اجازه بگیریم؟من ک رفتم رشته آخوندی بخونم بخاطر اینکارتون

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، .GeNeRaL. گفته است :

به شما چندیدن بار اعلام کردم که موضوعی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید !!!
@Stoic ایشون مجازات ندارن ؟؟؟؟ @saleh[051] 

و در ضمن باید بگم نام بردن این لغت مشکلی نداره ولی تشکیل گروه هایی بر این نام مجاز نیست و هیچ ایت الله یا هیم مرجع خاصی این رو محروم نکرده چون بهش بر نخوردن مثل این میمونه که بگید اگه ما نام کلنمونو فوش بزاریم کدوم مرجع قانونی اون رو غیر مجاز کرده یا زد سیاست 
شما نیاز نیست که در این موضوع تاپیک بزارید در مورد کلن با اقای price و در مورد هلپر ها هم که شما جزعشون نیستین پس لازم نیست سنگ بقیه رو به سینه بزنید  

ما ک اسم کلنو فحش نگذاشتیم داری اینکار میکنی باو حدااقل فحش گذاشته بودیم میبایست شکایت کنی بعدشم این بازیه فقط برای سرگرمیه ما ک واقعن نمیخوایم کارای تروریستی کنیم

لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...