رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

HichkaS

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:HichKas
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: DrError
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Supervisor
  • مدارک شکایت:

sa_mp_025.png

• توضیحات:

باسلام و خسته نباشید به مدییریت خوب سرور آرناگیم

من از آقای دکتر ارور که رنک سوپروایزر هم دارند و جزو استف هستند شکایت دارم!

چرا باید کسی که به بهش رنک سوپر وایزر داده شده چیت بزنه؟ چرا این آقا به راحتی از چیت ریکانکت استفاده میکنه در صورتی که تو قوانین سرور نوشته شده :((در صورت استفاده ار هر چیتی بدون اطلاع قبلی بن خواهید شد!))

برام سوال پیش اومده که آیا کسی که خودش هر نوع چیتی میزنه و قوانین سرور رو نقض میکنه چرا رنک داره؟

بجای اینکه ایشون الگوی پلیرا سرور باشند و پاک پلی بدهند متاسفانه چیت میزنند.

این رو هم اضافه کنم که بنده چیت اسپید هک ایشون رو هم دیدم ولی نتونستم فیلمی تهیه کنم.

من هر روز میام تو سرور ایشون همیشه ای اف کا هستند یا با راکدروید میان سرور تایم انلاینش تو سرور خیلی پایینه من به عنوان یکی از پلیر های سرور خوب آرناگیم اصلا از این آقا راضی نیستم!!!

این آقا پی سی چک بشن مطمئنا خیلی چیت دیگه هم معلوم میشه.

امیدوارم بر اساس قوانین سرور با این فرد برخورد بشه و فقط به یک اخطار بسنده نکنید آقای مدیرکل @Stoic !

چون مگه ایشون پلیر عادی هستند که بخاطر چیت بهشون فقط یک اخطار داده بشه؟!

امیدوارم که عدالت برقرار بشه.

ممنون از سرور خوبتون که متاسفانه با اعمال بعضی افراد داره زیر سوال میره.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

سلام 

درمورد چیت های این پلیر من چیزی ندیدم و نمیدونم (شاید باشه شایدم نباشه )ولی این آنتی چیت خیلی از موقع ها باگ هست و یا مشکل داره . خودم هم هزار بار الکی به خاطر تله پورت هک و ویپی اِن هک کیک شدم . تو قسمت پیشنهادات این مشکل گفته شده بود حالا این که درست شده یا نه نمیدونم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز موضوع انتی چیت نیست موضوع اینه که ایشون بعد از اینکه از سرور کیک میشه یا ... بعد از 4 / 3 ثانیه دوباره میاد.

به این میگن چیت ریکانکت!

لینک به دیدگاه

با سلام 
چیت ریکانکت مجاز هست 
چون باعث برتری نسبت به پلیر ها نمیشه و در اصل سرور رو از اول وصل میکنه 
این چیت اگر برای افرادی باشه که بخوان سو استفاده کنن غیر مجازه مثلا چی ؟
مثلا طرفمون چیتر باشه و هعی کیک بشه و هعی برگرده داخل سرور که ایشون یک بار کیک شدن که این به طور معمول داخل سرور رخ میده و دسته دوم کسانی هستن که با نام های غیر اخلاقی و یا نام هایی که بع صورت سایت و تبلیغات باشه که مجازات ها مختلف هست

بدرود

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، kiarash_A..((x)) گفته است :

حب دوست عزیز بر ای اومدنشون باید از شما اجازه بگیرند ؟!

در ۱ ساعت قبل، .GeNeRaL. گفته است :

با سلام 
چیت ریکانکت مجاز هست 
چون باعث برتری نسبت به پلیر ها نمیشه و در اصل سرور رو از اول وصل میکنه 
این چیت اگر برای افرادی باشه که بخوان سو استفاده کنن غیر مجازه مثلا چی ؟
مثلا طرفمون چیتر باشه و هعی کیک بشه و هعی برگرده داخل سرور که ایشون یک بار کیک شدن که این به طور معمول داخل سرور رخ میده و دسته دوم کسانی هستن که با نام های غیر اخلاقی و یا نام هایی که بع صورت سایت و تبلیغات باشه که مجازات ها مختلف هست

بدرود

1) تو موضوعی که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید.(مولتی های آقای ...)

2) آقای کیارش اطلاعاتت در مورد سرور  کمه پس دوست عزیز اظهار نظر نکن.

3) آقای جنرال داخل سرور نوشته شده در صورت استفاده از هر چیتی بدون اطلاع قبلی بن خواهید شد!و سوپر وایزر هم باید تابع قوانین سرور باشه نه شکننده قوانین!

4) شما میگید برتری ایجاد نمیکنه این چیت؟! بازم بی تجربگی شما رو نشون میده با چیت ریکانکت میتونی تو درگیری خودتو ریسپاون کنی اگه اینطوری باشه از فردا همه پلیرا میرن این چیتو میریزن و میگن مجازه و ... و بعد اون موقع هست که میفهمید حرفتون چقدر غلطه!

5) این آقا خیلی وقته از چیت های مختلف تو سرور استفاده میکنه که اگه پیسی چک بشه مطمئنن موضوع جالب میشه!

بازهم میگم دخالت نکنید تا موضوع رسیدگی بشه.

لینک به دیدگاه

من مولتی کسی نیستم 
چیت ریکانکت داخل درگیری میزنه که بازیکن خارج شده و با اراعه مدارک باید جیل بشن !! و مثل /q داخل درگیری میمونه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، HichkaS گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد:HichKas
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: DrError
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Supervisor
  • مدارک شکایت:

sa_mp_025.png

• توضیحات:

باسلام و خسته نباشید به مدییریت خوب سرور آرناگیم

من از آقای دکتر ارور که رنک سوپروایزر هم دارند و جزو استف هستند شکایت دارم!

چرا باید کسی که به بهش رنک سوپر وایزر داده شده چیت بزنه؟ چرا این آقا به راحتی از چیت ریکانکت استفاده میکنه در صورتی که تو قوانین سرور نوشته شده :((در صورت استفاده ار هر چیتی بدون اطلاع قبلی بن خواهید شد!))

برام سوال پیش اومده که آیا کسی که خودش هر نوع چیتی میزنه و قوانین سرور رو نقض میکنه چرا رنک داره؟

بجای اینکه ایشون الگوی پلیرا سرور باشند و پاک پلی بدهند متاسفانه چیت میزنند.

این رو هم اضافه کنم که بنده چیت اسپید هک ایشون رو هم دیدم ولی نتونستم فیلمی تهیه کنم.

من هر روز میام تو سرور ایشون همیشه ای اف کا هستند یا با راکدروید میان سرور تایم انلاینش تو سرور خیلی پایینه من به عنوان یکی از پلیر های سرور خوب آرناگیم اصلا از این آقا راضی نیستم!!!

این آقا پی سی چک بشن مطمئنا خیلی چیت دیگه هم معلوم میشه.

امیدوارم بر اساس قوانین سرور با این فرد برخورد بشه و فقط به یک اخطار بسنده نکنید آقای مدیرکل @Stoic !

چون مگه ایشون پلیر عادی هستند که بخاطر چیت بهشون فقط یک اخطار داده بشه؟!

امیدوارم که عدالت برقرار بشه.

ممنون از سرور خوبتون که متاسفانه با اعمال بعضی افراد داره زیر سوال میره.

دوست عزیز فکر نمیکنم Reconnect جزو دسته ی چیت ها محسوب بشه و شخص خود بنده بارها بخاطر مشکل آنتی چیت از سرور کیک شدم الکی و مجبور شدم دوباره بیام داخل گیم
ایشون یه ریکانکت ریخته که این کار راحت تر بشه
وگرنه این هشدار فلانی به دلیل tp کیک شد برای هرکدوممون تا الان 1 بار اتفاق افتاده
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

پلیر عزیز HichkaS 

من ۲ سال در این سرور پلی میدم 

ولی به غیر از ۱ و ۲ بار شما را در این سرور ندیدم 

منظور این است که چطور شما قوانین سرور را با play time کم تان میدانید ولی من که ۲ سال در این سرور پلی میدم نمیدانم . 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، kiarash_A..((x)) گفته است :

حب دوست عزیز بر ای اومدنشون باید از شما اجازه بگیرند ؟!

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HichkaS گفته است :

1) تو موضوعی که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید.(مولتی های آقای ...)

2) آقای کیارش اطلاعاتت در مورد سرور  کمه پس دوست عزیز اظهار نظر نکن.

3) آقای جنرال داخل سرور نوشته شده در صورت استفاده از هر چیتی بدون اطلاع قبلی بن خواهید شد!و سوپر وایزر هم باید تابع قوانین سرور باشه نه شکننده قوانین!

4) شما میگید برتری ایجاد نمیکنه این چیت؟! بازم بی تجربگی شما رو نشون میده با چیت ریکانکت میتونی تو درگیری خودتو ریسپاون کنی اگه اینطوری باشه از فردا همه پلیرا میرن این چیتو میریزن و میگن مجازه و ... و بعد اون موقع هست که میفهمید حرفتون چقدر غلطه!

5) این آقا خیلی وقته از چیت های مختلف تو سرور استفاده میکنه که اگه پیسی چک بشه مطمئنن موضوع جالب میشه!

بازهم میگم دخالت نکنید تا موضوع رسیدگی بشه.

وقتی انتی چیت بی دلیل کیک میکنه دیگه تا اخر نباید ک بیرون بمونه باید بیاد تو ( لطفا کمی فکر کن بعد بیا پست بزار )

لینک به دیدگاه

با سلام 

همانطور که پلیر خوبمان wexypow به این موضوع اشاره کرد ، من هم فکر میکنم reconnect در دسته چیت ها قرار نمیگیرد  . 

و پلیر عزیز ( HichkaS )لطفا با شکایت های بی مورد خود مشکل ساز ادمین های سرور نشید.

..با تشکر از شما .. پلیر عزیز 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، WexyPow گفته است :

دوست عزیز فکر نمیکنم Reconnect جزو دسته ی چیت ها محسوب بشه و شخص خود بنده بارها بخاطر مشکل آنتی چیت از سرور کیک شدم الکی و مجبور شدم دوباره بیام داخل گیم
ایشون یه ریکانکت ریخته که این کار راحت تر بشه
وگرنه این هشدار فلانی به دلیل tp کیک شد برای هرکدوممون تا الان 1 بار اتفاق افتاده
موفق باشید.

میگن کسی که خودشو به خواب میزنه رو هرگز نمیشه از خواب بیدار کرد.

در 5 ساعت قبل، kiarash_A..((x)) گفته است :

پلیر عزیز HichkaS 

من ۲ سال در این سرور پلی میدم 

ولی به غیر از ۱ و ۲ بار شما را در این سرور ندیدم 

منظور این است که چطور شما قوانین سرور را با play time کم تان میدانید ولی من که ۲ سال در این سرور پلی میدم نمیدانم . 

شما کلا دو ماه هست تو سرور هستید.بنده قبلا اینجا پلی میدادم هر روز اما بعد از مدتی اومدم اکانتم دلیت شده بود و الان هم بدلیل دانشگاه روزی 2 ساعت فقط میام سرور.

با اسپم و این حرفای بیهوده رسیدگی به موضوع رو سخت نکنید!

در 4 ساعت قبل، _[Ali$a]_ گفته است :

وقتی انتی چیت بی دلیل کیک میکنه دیگه تا اخر نباید ک بیرون بمونه باید بیاد تو ( لطفا کمی فکر کن بعد بیا پست بزار )

درسته نباید بمونه اما نه این که بعد 2 ثانیه سری کانکت شه!

در 12 دقیقه قبل، kiarash_A..((x)) گفته است :

با سلام 

همانطور که پلیر خوبمان wexypow به این موضوع اشاره کرد ، من هم فکر میکنم reconnect در دسته چیت ها قرار نمیگیرد  . 

و پلیر عزیز ( HichkaS )لطفا با شکایت های بی مورد خود مشکل ساز ادمین های سرور نشید.

..با تشکر از شما .. پلیر عزیز 

نظر شما برای بنده مهم نیست با تشکر!

مولتی های گرامی لطفا وقت من و مدیران رو نگیرید مگر شکایت علیه شماست که دخالت میکنی؟تیم مدیریت آرناگیم از پس کارش بر میاد پس لازم به حرف های شما نیست!

• Like 1
لینک به دیدگاه

ما وظیفه داریم به دوستانمون کمک کنیم .

و شما رو هوشیار کنیم همانطور که خودتان گفتید ((آدمی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد )) 

دوست عزیز من هرکار میکنم شما متوجه نیستید که reconnect چیت نیست . 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، kiarash_A..((x)) گفته است :

دوست عزیز ۲ ماه ؟ 

اصلا حتی من تو این ۲ ماه شما رو ندیدم 

من شاهد دارم که ۲ سال هست پلی میدم 

کو تو گوه نخور اندازه سن اجدادت پلی تایم داره اینجا کص بگی اجدادت به خاکستر تبدیل میشن

• Like 1
لینک به دیدگاه

این موضوع به مدیرکل اطلاع داده شد و در فرصت اول این پست را بررسی می کنند!

از اسپم کردن خودداری کنید و هرکسی حق دخالت در پست دیگران را ندارد. درغیر اینصورت توسط مدیران برخورد میشود.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، kiarash_A..((x)) گفته است :

دوست عزیز ۲ ماه ؟ 

اصلا حتی من تو این ۲ ماه شما رو ندیدم 

من شاهد دارم که ۲ سال هست پلی میدم 

منم هنوز دو سال نشده پلیم ?

• Like 1
لینک به دیدگاه

باسلام. 

این ادمین در تایم انرنک و همچنین بن به سر میبرد.

در ضکن تمامی کسانی که در این پست اسپم کرده اند به مدت یک ماه از دسترسی به انجمن محروم خواهند شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...