رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

سو استفاده از انفجار

SIR_AriaN

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: SIR_AriaN
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: [.cpt.price.]
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : .General. _ Amir_salar
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : head Helper
  • مدارک شکایت: spacer.png
  • توضیحات: ایشون منو بی دلیل منو منفجر کردن و من ازشون مدرک میخوام ک چرا منو منفجر کردن ( و منو داخل ماشین منفجر کردن ) 
    توضیحات بیشترو اقای Overgrown میدهند 
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

با سلام 
با تمام احترامی که برای اقای cpt.price دارم و ایشون رو میشناسم ولی این کارشون اشتباه بوده تست یه دونه میدن که ببینن طرف دمیج میخوره یا نه نه اینکه بزارن سوار موتور یا ماشین بشه که کلا بمیره !!! 
شما اول باید ایشون رو اسلپ میدادین و بعد تست میکردین تست کردین که ببینید دمیج میخوره یا نه ولی شما خودتون میدونید که وقتی پلیر سوار ماشینه ماشین میترکه و پلیر کلا میمیره نه اینکه خودش منفجر بشه و بفهمید چیت داره یا نه !!!

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، SIR_AriaN گفته است :

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: SIR_AriaN
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: [.cpt.price.]
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : .General. _ Amir_salar
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : head Helper
  • مدارک شکایت: spacer.png
  • توضیحات: ایشون منو بی دلیل منو منفجر کردن و من ازشون مدرک میخوام ک چرا منو منفجر کردن ( و منو داخل ماشین منفجر کردن ) 
    توضیحات بیشترو اقای Overgrown میدهند 

باسلام

من روتون Spec بودم و شما مشکوک به چیت NoDmg بودید و بنده برای بررسی این موضوع از شما تست گرفتم.

شما در اون لحظه در حال درگیری بودید و ممکنه بارها سوار ماشین یا موتور شوید ، بنده تست رو گرفتم و شک بنده برطرف شد!

• این رو هم برای شما و دوستانتون بازگو میکنم که سعی کنید تا هر CMD که روی شما زده میشه ، با عصبانیت و حرف های طلبکارانه در چت با بنده یا ادمین های دیگر صحبت نکنید چون چت سرور مکان حل شدن اینگونه مشکلات نیست. بنده وظیفه دارم که روی پلیر های سرور Spec باشم و افراد مختلف رو زیر نظر داشته باشم تا در واقع سرور وضعیت خوبی رو داشته باشد.

موفق باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...