رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Abuse Price SetArmoure in zone

[pG].JeSTeR

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .GeNeRaL.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: PriCe
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Sir_Arian Wexypow OverDose
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Manager
  • مدارک شکایت:

فیلم اول

فیلم دوم

• توضیحات:
    با یاد و نام خدا 
    سلام 
    باز مشاهده میکنید که ایشون داخل Zone به خودشون ارمور و هیل ست میشده که این ویدوو تنها نشانه ست کردن ارمور هست !! 
    خب این حق پلیر های دیگه داره ضایع میشه اول از همه داخل زون باید کلی جون بکنن و نمیتونن به خودشون ارمور بفروشن 
    داخل فیلم دوم هم با یکی از دوستای قدیمیم نیما overdose داشتیم میرفتیم زون احساس کردیم ابیوز میکنه و من سریع اسپک شدم و میبینید که نیما هم میگه بریم زون و  بعد گفتن ایشون ارمور خودشو ست کرد !!!
    دوم از همه اینه که ایشون خیلی راحت با یه سی ام دی به خودش ارمور میده ولی پلیر های دیگه مجبورن که قطعه جمع کنن و این خودش یه جور نا حقی دیگه هست که در جهت اونت یا چیزه دیگه استفاده نمیکنه !!!

در ضمن ایشون به من گفت که رنک پایین نباید رو رنک بالا اسپک شه و تهدید کردن منو به انرنک خب اگه اینجور باشه ابییوز های شما که لو نمیره و از طرفی چرا اقای cpt price روی Dr.Error اسپک شد و یسری فیلم هارو گرفت ولی انرنک نشد ؟؟؟
    خب اقای حسام این تعداد شکایت کافی نیست ؟؟؟!!
    و داخل این تاپیک هم حرفی از این چیزی که اقای price میزنن گفته نشده @Stoic  رسیدگی کنید دیگه !!!
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

باسلام.

ممنون از گزارش شما.

جلسه ای بین منو @Gu30 برای رفع مشکلات برگزار خواهد شد و نتیجه ی جلسه به شما شاکی محترم اعلام خواهد شد!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...