رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

شکایت از هلپر چیتر

mamad72

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: mamad72 به دلیل کمی مشکلات با این اکانت پست میزارم اما هر دو مال خودم هست
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: Boy
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :SH[AR]
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 5473
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: هلپر
  • مدارک شکایت: فیلم =
  • https://s20.picofile.com/file/8447387426/Video_۲۰۲۲۰۲۰۴۲۱۴۷۰۶۸۹۳_by_VideoShow.mp4.html
  • توضیحات: این هلپر عزیز با چیت زدن که کلا نمیمیرن و اومدن من را کشتن و همین طور که داخل تصویر معلومه من و شاهدم رو بن کردن ممنون میشم رسیدگی کنید 
  • راستی چند هلپر با ادب و با شعور بیارید نه مثل ایشون که کلا جواب هلپ رو نمیده زمانی هم که جواب میده انگار ارث پدرش ازم میخواد با تشکر از سرور ارناگیم 
  • ادمین مربوطه: spacer.pngspacer.png
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

سلام به شما دوستان 

بله آقای mamad72 درست میگن 

من و آقای mamad72 برای گرفتن کشتی رفته بودیم این پلیر یعنی Boy اومد و با اره برقی دنبال ممد افتاد ولی وقتی ممد به این پلیر یا هلپر اره  برقی زد بجای این که Boy بمیرد mamad72 مرد 

ممد گفت چرا من مردم گفت چیت زدم وقتی گفتیم فیلم سایت میزاریم که چیت زدی ممد رو بن کرد 

من گفتم چرا گفت تو هم پورو بشی تو هم بن میکنم 

و منو به مدت ۱۶ ساعت بیخودی بن کرد 

لطفا آدم های بی حوصله رو هلپر نکنید 

باتشکر از ارنا گیم 

لینک به دیدگاه

خب اول سلام میکنم خدمت مدیرت عزیز اول اینکه شما با اندروید امدید نه من پس مشکل من نیست!

دوم اینم فیلم مدرک که شما دمیج نمیشید نه من مدارک https://uupload.ir/view/gta_sa_2022-02-04_21-40-23-809_7t08.mp4/

سوم دلیل بن هم شما و دوست گرامی تون داشتید توهین به هلپر + تحدید میکردید که میشد : توهین به اعضای استف موجب محرومیت شما از سرور از 200 دقیقه تا 5 روز میشود! و تایم کم زدم ولی از ادمین مربوطه @ReAlFaTeMeH میخوام که این 2 شخص رو تایم بیشتر بن کنید

مدارک : sa-mp-624_9230.png

sa-mp-622_b496.png

مورد چهارم مگر نمیگید من هلپ جواب نمیدم و رفتار بدی با پلیر دارم  ؟ خب میتونید درقسمت  شکایت از هلپر با مدارک!!! از بنده شکایت کنید

بدرود 

از شکایت بی مورد خودداری کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mamad73 گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: mamad72 به دلیل کمی مشکلات با این اکانت پست میزارم اما هر دو مال خودم هست
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: Boy
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :SH[AR]
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 5473
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: هلپر
  • مدارک شکایت: فیلم =
  • https://s20.picofile.com/file/8447387426/Video_۲۰۲۲۰۲۰۴۲۱۴۷۰۶۸۹۳_by_VideoShow.mp4.html
  • توضیحات: این هلپر عزیز با چیت زدن که کلا نمیمیرن و اومدن من را کشتن و همین طور که داخل تصویر معلومه من و شاهدم رو بن کردن ممنون میشم رسیدگی کنید 
  • راستی چند هلپر با ادب و با شعور بیارید نه مثل ایشون که کلا جواب هلپ رو نمیده زمانی هم که جواب میده انگار ارث پدرش ازم میخواد با تشکر از سرور ارناگیم 
  • ادمین مربوطه: spacer.pngspacer.png

با سلام ، 

اون باگ ارّه هستش و هیچ وقت هم معلوم نیست چه کسی بدونه طرف دیگه رو کیل کنه... کلا باگ سمپ هستش... 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...