رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

ajb

_Emad.X_

ارسال‌های توصیه شده

ما اومدیم یه پست گذاشتیم واسه بحث کردن بعد شما میای حرف خودتون رو میزنید پست هم میبندید؟

گفتم سایت زیاد مکان مناسبی برای این بحث نیست ولی خب انگار تمایلی نداشتید به بحث در گپ

منیجر عزیز اقای Boy

درحال حاضر به من 2اخطار دادید برای کل در چت پاب اخطار سوم از کجا اومد که انرنک دادید؟

مورد بعد میگید هلپ جواب ندادم! شما بیا سرور از پلیر ها بپرس وضعیت من رو اینا رو کاری ندارم من الان احتمالا میتونید وضعیت هلپ هارو چک بدید دیگه؟! در پاسخ به کدوم هلپ کم کاری کردم؟

کدوم پلیر اومده بگه ایشون جواب هلپ مارو نداده؟؟

من این همه تا به الان 3تا رنک گرفتم و بیش از 200 یا 300تا هلپ دادم اسکرین شات پاسخ هلپ هارو هم دارم

کی اومد پیگیری کنه بگه بفرست؟

کی اومد بگه شما این مدت هلپر بودی هلپ جواب دادی این دستمزدی که توی قوانین بود؟!

من به خاطر کمک به پلیر و سرور اومدم استف و کاری به اون حقوق ها ندارم فقط یه نکته میمونه اونم اخطار سومی هست که کاملا بی دلیل به بنده داده شد 

من توی فایت بودم پلیر اومده هلپ داده و دیدم هلپش رو ! قرار نبوده بی توجهی کنم و جواب ندم ! از فایت خارج شدم پاسخ هلپ رو بدم در چت گفتید چرا هلپ جواب ندادی منم دلیل رو گفتم بهتون و بعد از اون دیگه ادمین جواب هلپ رو داده بود و دیگه هلپی هم وجود نداشت !

پس اینکه میگید هلپ حواب ندادم و اخطار دادید و اومدید انرنک دادید با چه استدلالی بوده؟

بعد از 2تا اخطاری که گرفتم و عذر هم خواستم و دیگه تکرار نشد چه کم کاری ای صورت گرفت؟

درکل درطول 3تا رنکی که دریافت کردم 2بار مرخصی گرفتم که مجموعا فکر میکنم درکل 1هفته باشه مرخصی ها و میتونید چک کنین تایم مرخصی رو با اکتیویتی! بقیه اکتیویتی های باقه مونده 2 یا 3 هست درکل که تاسم باقی مونده از 3 ساعت اونها حتی 30دقیقه هم نیست!

بابت کل در چت پاب هم انرنک شده بودم و اخطار داده شده بود!

@Death @Rager @Boy

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

در 33 دقیقه قبل، .GaMeRKinG. گفته است :

درضمن در کانال گفته شده بود اخطار ها برای نوروز بخشیده شده ?

خب اول اینکه این قضیه درسته ولی! 

شما قبل از این موضوع انرنک شدید!

دوم بهث اكتويتي بود 

sa-mp-222_07wk.png

كه اكتويتي ضعيفي داريد!

خب وقتي ميگيد هنوز وقت مرخصي داريد چرا مرخصي نميزاريد؟

sa-mp-211_9r06.png

مورد بعد بهث هلپ كه پلير هلپ ميده و جواب هلپ رو نميديد و داريد بازي ميكنيد!

و طبق قوانين اولین وظیفه هر هلپر پاسخ صحیح و کامل به درخواست کمک بازیکنان است، شما موظف به پاسخ دادن به درخواست کمک در اولین فرصت هستید و در صورتی که هیچ هلپری جز شما در سرور نباشد و شما در پاسخ به درخواست کمک سهل انگاری کنید شامل اخطار میشوید در صورت تکرار رنک داون میشوید.

كه خود هد هلپر داره هلپ جواب ميده و شما تنها هلپر سرور هستيد كه داريد fight ميديد ?

شما بالاي 4 اخطار داشتيد و  بهث انرنك شما به دستور رنك بالا تر بوده نه بنده!

خودتونم قبول داريد 2 اخطار داشتي! 

بهث بعد بهث حقوق بوده كه من هم در ميتينگ هم در سرور بار ها گفتم واسم اسكرين ها هلپ هاي خودتون بفرسيد و شما نفرستاديد پس نياييد بگيد حقوق ندادم!

دليل انرنك شما كاملا واضح هست در صورتي هر گونه سعي براي بهم زدن نظم سايت داشته باشيد از سايت محروم ميشود شما 3 تا پست بي دليل باز كرديد!

ديگه نيازي نميبينم مدارك ديگري رو ارسال كنم! 

و صلاحيت داشتن رنك رو نداشتيد!

از گزاشتن پست بي مورد خود داري كنيد!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...