رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

مشکل لانچر سمپ اندروید

Mr.Brave

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود 

میخواستم بگم که لانچری که توی گوگل پلی انتشار شده خیلی کرش میکنه

مخصوصن نسخه ی لایتش

پیشنهاد من اینه که اگه میتونید یه لانچر بسازید که انتی کرشر یا همچین چیزی داشته باشه

اگه سازنده بیکار باشه

یه لطفی باید بکنه یه لانچر بسازه

اگه خدا بخواد ایشالا ک بلده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 6 ساعت قبل، SibZamini گفته است :

آقا رضا مورد آقا امیر که کنسل شد

مورد friend هم گفتم بیام اگه مشکلی داره یا سوالی داره حل بشه که راحت رنک آپ بشه و بیاد بالا

الان زیرکشی نکردم و اسم کسی رو هم نبردم پس توهین الکی نکنید

و اینکه با این همه کمک به پلیرا از لحاظ وقت و مالی و هرچیز دیگه به سرور کمک کردم و بعضیا که دلمو شکستند حلال نمیکنم

در رابطه با کم کاری نکردن محمدرضا حق با شماست اون وقت که ممد عزرائیل خونه رو از بنده کلاه برداری کرد آقا محمدرضا تشریف آوردن سرور و خونه رو بک زدند و واقعا فعال هستند ولی جدیدا یکم شل شدند که دوست دارم پر قدرت برگردند و ما استقبال میکنیم

الانم شما داری به عنوان هد هلپر تو چت انجمن به بنده توهین و تهدید میکنید که فلانتون میکنم و غیره و منی که دیگه امیدی به سمپ ندارم و دلم دریاست نادیده میگیرم

خدا بزرگه

سلام جناب GodGamer یا همون سیب زمینی خودمون ، همون دیروز هم که در /Help چنین حرفی رو مطرح کردین همونجا پاسختونو دادم ، به جای اینکه سوالی که دارین رو بپرسین اومدین تو چت Help به یه گفت و گوی بی مورد پرداختین که درمورد این بود : Mikham azat test  begirm و ... [مدارکش هم موجوده ] و بعد من ب شما همونجا این پاسخو دادم که دیگه هیچ جای بحثی نباشه گفتم که شما هیچ وظیفه ای در قبال RankUp و یا جواب دادن به سوال های بنده رو ندارین ! اگه خوب ActiviTy بزنم خود به خود RankUp میشم ، اگرم به خوبی نزنم ، دیرتر RankUp  میشم ، اگر هم سوالی داشتم از آقا رضا و امیر جان میپرسم ، 

و اینم در آخر بگم شما اگه بیل زن بودی باغچه خودتو بیل میزدی و رتبه و جایگاه خودتو تو سرور افزایش میدادی ، بجای اینکه سرت تو کار بقیه باشه خوب به Helper بودنت ادامه میدادی و رنک به رنک پیش می‌رفتی ، پس بهتره سرمون تو کار خودمون باشه و پلیمونو بدیم ، فعلا خدانگهدار ، امیدوارم در جای جای زندگیتون موفق باشید 3>

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...