رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

xXx

Araash

ارسال‌های توصیه شده

نام: xxx

کسی که شکایت دارید: CptPrice

رنک او: free _ helper

شاهد : khoda

مدارک:

توضیحات: ایشون نمیدونم مرض داره الکی جیل میده شما خودتون ببینید. کل هم میکنه تو chat  توhc هم کل میکنه. الکی هم spec میشه. 

ما تو کلنیم داریم تو شهر میگردیم جیل میده همکاری اخه ...... کسی که تو شهره همکاری حساب نمیاد بعدشم اشتباه جیلم میده xD

درخواست انرنک این هلپر.!!!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

با سلام و درود
دوست عزیز اولین مورد رعایت قوانین و احترام گذاشتن به پلیر ها و هلپر ها و ادمین هاست
پس لطفا ادبتون رو رعایت کنید

دومین مورد مدارک شما هیچ چیز خاصی رو درباره ی Abuse این هلپر ثابت نمیکنه و جیل بازیکن Hanief بخاطر همکاری پلیس با پلیر Wanted دار بوده که این شخص جیل شده و داخل همین SS های شما که داخلش چت بنده هم افتاده مربوط میشه به این مدرک فحاشی ای که داخل چت عمومی کردید :
spacer.png

چندین بار قبل هم این فحاشی ها رو کرده بودید اما چشم پوشی شد و CCHAT/ داده شد داخل سرور که آخرین باش شخص شما شروع به فحاشی ناموسی به پلیر کردید

وظیفه ی شما به عنوان یک Admin برقراری نظم و آرامش برای پلیر های داخل سرور هستش
نه ایجاد تنش و کل اون هم با رنک (Admin)

به نظر من شما اول خودتون رو اصلاح کنید و بعد کمی درباره ی قوانین سرور مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید رنک کنید
موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

1_فحاشی های ناموسی مکرر شما چه به من و چه به بقیه پلیر ها و کل کل با اونر سرور

ببین سرور دبستان نیست که تو بیای فحش بدی به بقیه! تو داخل سرور به عنوان ادمین باید سرور رو مدیریت کنی نه اینکه خودت بری به پلیرا فحش ناموسی بدی و بعد تازه اونار میوت کنی ، نه خودت...

تو و هم کلنیات هر جور فحش و توهینی به بنده کردید که البته اصلا برام مهم نبود و با یه خنده  از کنارش گذشتم چون میدونم هنوز به بلوغ عقلی نرسیدید که میاین داخل سرور فحاشی ناموسی میکنید.

که این موارد خودش نقض کامل قوانین سرور است! و آقای @WexyPow هم بهشما هشدار داد اما شما انگار به قوانین سرور پایبند نیستید!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- Kick از سرور

تو به عنوان یک پلیر وقتی میبینی من CMD روت میزنم میتونی بری شکایت کنی تا من مدارک مورد نظر خودمو اراعه کنم، نه اینکه بیای من (هلپر) و هم کلنیمو (ادمین) رو از سرور کیک بدی ! مگه تو علم غیب داری از کجا میدونی که من بی دلیل تو یا هر کس دیگه ای رو Jail دادم؟! ( اینم یکی دیگه از ابیوز های شماست که من و هم کلنیمو که ادمینی داره از سرور کیک کردید! )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3-بنده روت Spec بودم و دیدم که تو و هم کلنیات با پلیس در حال همکاری هستید و بهش پول میدید تا با ما درگیر بشه! :16: 

اینم مدرک! خوب پس معلوم شد شما من و دوستمو بی دلیل از سرور کیک کردید! تقاضای آنرنک...

Video Hamkari Ba Police

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، WexyPow گفته است :

با سلام و درود
دوست عزیز اولین مورد رعایت قوانین و احترام گذاشتن به پلیر ها و هلپر ها و ادمین هاست
پس لطفا ادبتون رو رعایت کنید

دومین مورد مدارک شما هیچ چیز خاصی رو درباره ی Abuse این هلپر ثابت نمیکنه و جیل بازیکن Hanief بخاطر همکاری پلیس با پلیر Wanted دار بوده که این شخص جیل شده و داخل همین SS های شما که داخلش چت بنده هم افتاده مربوط میشه به این مدرک فحاشی ای که داخل چت عمومی کردید :
spacer.png

چندین بار قبل هم این فحاشی ها رو کرده بودید اما چشم پوشی شد و CCHAT/ داده شد داخل سرور که آخرین باش شخص شما شروع به فحاشی ناموسی به پلیر کردید

وظیفه ی شما به عنوان یک Admin برقراری نظم و آرامش برای پلیر های داخل سرور هستش
نه ایجاد تنش و کل اون هم با رنک (Admin)

به نظر من شما اول خودتون رو اصلاح کنید و بعد کمی درباره ی قوانین سرور مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید رنک کنید
موفق باشید.

با سلام شما لطفا تو موضوع که بهتون ربطی نداره دخالت نکن

• in love 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، [RAP]TakPar گفته است :

با سلام شما لطفا تو موضوع که بهتون ربطی نداره دخالت نکن

با سلام
اولا دوست عزیز این موضوع که به شما کلا ربطی نداره و شما داخلش دخالت کردی

دوما اگر ss هارو با دقت بخونی میفهمین که این موضوع به بنده هم ربط داره

پس بهتره شما تو این موضوع دخالتی نکنی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، KeJoL گفته است :

میشه تو موضوع دخالت نکنید؟ !

ایشون دست و پا نداره خودشون بنویسه ؟!

فکر نکنم این پست به شما مربوط باشه دوست عزیز

همونطور که تو ss ها معلومه و چت های بنده هم هست , پس موضوع کاملا به بنده هم مربوطه و گمون نمیکنم که این شخص (ادمین مورد نظر) خودش بیاد اعتراف به ابیوز ها  فحاشی های که داخل سرور کرده بکنه

دخالت بنده بخاطر بهم زدن قوانین این شخص داخل سروره و شکایتی که بنده هم از ایشون دارم و فکر نکنم ربطی به داشتن دست و یا پای شخص داشته باشه

پس لطفا شما داخل این موضوع دخالت نکن

لینک به دیدگاه

در در 14 تیر 1398 در 19:30، [.Cpt.PriCe.] گفته است :

سلام

1_فحاشی های ناموسی مکرر شما چه به من و چه به بقیه پلیر ها و کل کل با اونر سرور

ببین سرور دبستان نیست که تو بیای فحش بدی به بقیه! تو داخل سرور به عنوان ادمین باید سرور رو مدیریت کنی نه اینکه خودت بری به پلیرا فحش ناموسی بدی و بعد تازه اونار میوت کنی ، نه خودت...

تو و هم کلنیات هر جور فحش و توهینی به بنده کردید که البته اصلا برام مهم نبود و با یه خنده  از کنارش گذشتم چون میدونم هنوز به بلوغ عقلی نرسیدید که میاین داخل سرور فحاشی ناموسی میکنید.

که این موارد خودش نقض کامل قوانین سرور است! و آقای @WexyPow هم بهشما هشدار داد اما شما انگار به قوانین سرور پایبند نیستید!

2- Kick از سرور

تو به عنوان یک پلیر وقتی میبینی من CMD روت میزنم میتونی بری شکایت کنی تا من مدارک مورد نظر خودمو اراعه کنم، نه اینکه بیای من (هلپر) و هم کلنیمو (ادمین) رو از سرور کیک بدی ! مگه تو علم غیب داری از کجا میدونی که من بی دلیل تو یا هر کس دیگه ای رو Jail دادم؟! ( اینم یکی دیگه از ابیوز های شماست که من و هم کلنیمو که ادمینی داره از سرور کیک کردید! )

3-بنده روت Spec بودم و دیدم که تو و هم کلنیات با پلیس در حال همکاری هستید و بهش پول میدید تا با ما درگیر بشه! :16: 

اینم مدرک! خوب پس معلوم شد شما من و دوستمو بی دلیل از سرور کیک کردید! تقاضای آنرنک...

Video Hamkari Ba Police

درود و سپاس 
خواهش میکنم عزیز
به عنوان یک همکار و شخصی که مدیریت سرور رو بر عهده گرفته وظیفه ام دونستم تا نزارم حق شما به نا حق ضایع بشه و توسط شخص دیگری خورده بشه
هرچند ماشالله شما هلپر وظیفه شناسی هستید و با اسکرین شات هاتون کامل موضوع رو روشن کردین ?
اما متاسفانه بازخورد های ظاهرا بدی روی من داشته و بعضی از دوستان فکر میکنن که این موضوع کاملا به من ربطی نداره !!!
درحالی که بنده هم همزمان با ابیوز ها و فحاشی های این شخص و درگیری ادمین xxx با شخص شما به ایشون هشدار هایی دادم و حتی مدارکش داخل ss های شخصی طرف هم معلومه

جدا از این مطالب امیدوارم که @Stoic جان و بقیه ی تیم مدیریت سرور به درستی قضاوت و رسیدگی کنند .

سپاس و درود از شما دوست عزیزم بابت فعالیت های بسیار زیاد و عالی شما در سرور @[.Cpt.PriCe.]

• Thanks 3
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، WexyPow گفته است :

با سلام
اولا دوست عزیز این موضوع که به شما کلا ربطی نداره و شما داخلش دخالت کردی

دوما اگر ss هارو با دقت بخونی میفهمین که این موضوع به بنده هم ربط داره

پس بهتره شما تو این موضوع دخالتی 

از  تو شکایت نشده 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، [RAP]TakPar گفته است :

از  تو شکایت نشده 

تو دخالت نکن
لابد صلاح دونستم که زیر پست این شخص مطلب گذاشتم
مریضم ؟
چرا نمیرم جای دیگه مطلب بزارم و فقط اومدم اینجا این موضوع رو گفتم ؟!
شما سرت به کار خودت باشه و پیگیر شکایات خودت باش

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...