رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

داشتن CMD موتور دادن هلپر به پلیر ها

HajAta

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام و درود به مدیران سرور آرناگیم.

بنظرم یک CMD اد کنید برای هلپر ها یعنی هلپر 1 و 2 و 3 داشته باشه که وقتی هلپر 4 و 5 ویا ادمین و اونر و ..... نیستن درخواست وسیله نقلیه میکنند و ما هم CMD نداریم موتور یا ماشین بدیم 

و به مشکل برخورد میکنیم .

مٍال پلیری که کیف بانک یا کازی رسونده بد هلیکوبتر یا ماشینش منفجر یا ALLCAR شده و ماشینی ندارد بد درخواست وسایل نقلیه می کند و ادمینی یا اونر و ..... نیست بد پلیر وسوسه میشه که مجبور میشه از بازی 
بره بیرون بد دوباره بیاد و GUN هاشم میپره بدش پلیر ناراحت میشه 

بنظرم این CMD رو هلپر 1 و 2و 3 اد کنید که بتونیم ما هلپر ها وسیله نقلیه بدیم 

با تشکر از حاج عطا

• Like 5
  • Thanks 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 8 دقیقه قبل، vayking گفته است :

ب نظر من این پیشناهاد خوبه من با ها help دادم ولی همشون گگفتن cmd نداریم

با تشکر از نظرتون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HajATA گفته است :

بنظرم یک CMD اد کنید برای هلپر ها یعنی هلپر 1 و 2 و 3 داشته باشه که وقتی هلپر 4 و 5 ویا ادمین و اونر و ..... نیستن درخواست وسیله نقلیه میکنند و ما هم CMD نداریم موتور یا ماشین بدیم 

مٍال پلیری که کیف بانک یا کازی رسونده بد هلیکوبتر یا ماشینش منفجر یا ALLCAR شده و ماشینی ندارد بد درخواست وسایل نقلیه می کند و ادمینی یا اونر و ..... نیست بد پلیر وسوسه میشه که مجبور میشه از بازی 

با تشکر از حاج عطا

با سلام سرور کار شاپ موقت داره پلیر باید از اونجا ماشین خریداری کنه بدرود

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، [RAP]TakPar گفته است :

با سلام سرور کار شاپ موقت داره پلیر باید از اونجا ماشین خریداری کنه بدرود

TAKPAR جان منضورم یعنی خارج از شهر SF باشه گیر کرده باشه یعنی ماشینش ALLCAR یا ترکیده باشه میگه ادمین GCAR PLS بدشم ادمین یا اونر و .... نیستند و هلپر  4 و 5

اون وقت ما بتونیم فقط NRG بتونیم بدیم

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، HajATA گفته است :

TAKPAR جان منضورم یعنی خارج از شهر SF باشه گیر کرده باشه یعنی ماشینش ALLCAR یا ترکیده باشه میگه ادمین GCAR PLS بدشم ادمین یا اونر و .... نیستند و هلپر  4 و 5

اون وقت ما بتونیم فقط NRG بتونیم بدیم

بله شما درست میگی 

• Like 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

برای اینکه ابیوز ها کمتر بشه پیشنهاد میکنم این موضوع در حالی باشه که ادمین انلاین نباشه.ولی اگه ادمینی انلاین بود این هلپر تنها هنگامی که از دستور/shelp استفاده کرده بتونه به پلیری که درخواست کمک داده /gcar کنه

(لازم هم میشه که این هلپرها از چت های هلپشون عکس بگیرن تا دچار ابیوز های احتمال نشوند)

• Like 1
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saleh[051] گفته است :

برای اینکه ابیوز ها کمتر بشه پیشنهاد میکنم این موضوع در حالی باشه که ادمین انلاین نباشه.ولی اگه ادمینی انلاین بود این هلپر تنها هنگامی که از دستور/shelp استفاده کرده بتونه به پلیری که درخواست کمک داده /gcar کنه

(لازم هم میشه که این هلپرها از چت های هلپشون عکس بگیرن تا دچار ابیوز های احتمال نشوند)

شاید afk باشه ادمین بدش هلپ جواب دادن عکس نمی خواد تو لاگ سیو میشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۱۷ در 14:14، .baby. گفته است :

بنظرم خیلی خوب میشه برای خود من چند بار پیش اومده که بیرون شهر ماشینم ترکیده و هیچ ادمینی هم نبوده  که Sendtob کنه .

با تشکر از نظرتون بیبی

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۱۵ در 03:27، HajATA گفته است :

با تشکر از حاج عطا

پیشنهاد واقعا جالب و به جایی بود عطا جان !
من هم با نظر شما برای راحتی هلپر + پلیر سره این موضوع موافقم
میشه خیلی راحت از بقیه ی دوستان هم کمک گرفت و به قولی , این یه دیواریه که هممون داریم روش نقاشی میکشیم
هرکدوممون میتونیم با نظرات خودمون به کاملتر شدن سرور کمک بزرگی کنیم
نظر شخصی من برفرض مثال اینه که برای ابیوز نکردن ناخواسته و یا اصلا ابیوز نکردن هلپر میتونیم یه CD 10 دقیقه ای بابت هربار استفاده کردن از این Cmd به Gcar/ اضافه کنیم
(البته صرفا برای رنک های Helper)
هم برفرض جلوی ابیوز خواسته یا ناخواسته گرفته میشه و هم فکر کنم 10 دقیقه تایم خوبی باشه
درباره ی اون نظری که گفتن هروقت ادمین داخل سرور نبود بتونن این کارو بکنن :
نظر خوبیه , اما خب خوشبختانه Afk کردن ابیوز حساب نمیشه XD
پس در نتیجه یا باید فکری به حالت قسمت AFK های ادمین انداخت و این 2 موضوع رو باهم مچ کرد که هروقت ادمین ها AFK بودن یا داخل سرور نبودن این اتفاق بیوفته
یا باید از مرحله ی Easy تر وارد شد و یه Cd 10 دقیقه ای برای این cmd در نظر گرفت و در نهایت فکر کنم نه دیگه ابیوزی صورت بگیره و نه سرور با مشکلی روبرو بشه
بازم ممنون که در جایگاهی که شما قرار دارید (امیدوارم هرچه زودتر پیشرفت و ترقی شما رو ببینم) نهایت سعی و تلاش خودتون رو میکنید تا با ایده هاتون به سرور کمک کنید.
موفق و سربلند باشی عطا جان.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، WexyPow گفته است :

پیشنهاد واقعا جالب و به جایی بود عطا جان !
من هم با نظر شما برای راحتی هلپر + پلیر سره این موضوع موافقم
میشه خیلی راحت از بقیه ی دوستان هم کمک گرفت و به قولی , این یه دیواریه که هممون داریم روش نقاشی میکشیم
هرکدوممون میتونیم با نظرات خودمون به کاملتر شدن سرور کمک بزرگی کنیم
نظر شخصی من برفرض مثال اینه که برای ابیوز نکردن ناخواسته و یا اصلا ابیوز نکردن هلپر میتونیم یه CD 10 دقیقه ای بابت هربار استفاده کردن از این Cmd به Gcar/ اضافه کنیم
(البته صرفا برای رنک های Helper)
هم برفرض جلوی ابیوز خواسته یا ناخواسته گرفته میشه و هم فکر کنم 10 دقیقه تایم خوبی باشه
درباره ی اون نظری که گفتن هروقت ادمین داخل سرور نبود بتونن این کارو بکنن :
نظر خوبیه , اما خب خوشبختانه Afk کردن ابیوز حساب نمیشه XD
پس در نتیجه یا باید فکری به حالت قسمت AFK های ادمین انداخت و این 2 موضوع رو باهم مچ کرد که هروقت ادمین ها AFK بودن یا داخل سرور نبودن این اتفاق بیوفته
یا باید از مرحله ی Easy تر وارد شد و یه Cd 10 دقیقه ای برای این cmd در نظر گرفت و در نهایت فکر کنم نه دیگه ابیوزی صورت بگیره و نه سرور با مشکلی روبرو بشه
بازم ممنون که در جایگاهی که شما قرار دارید (امیدوارم هرچه زودتر پیشرفت و ترقی شما رو ببینم) نهایت سعی و تلاش خودتون رو میکنید تا با ایده هاتون به سرور کمک کنید.
موفق و سربلند باشی عطا جان.

با تشکر از آقای  wexypow :113:

لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...