رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

ابیوز اونر و کوتاهی سوپراستار استف

Melvin

ارسال‌های توصیه شده

شاکی : @Solo4Ever

خاطی : @_SiLeNT @FesharBaz

توضیحات & مستندات : درود خدمت تیم استف آرناگیم !

حوالی ساعت 21:32 امشب با ورود EsQuiRe به سرور توسط silent بن شد ! به عکس توجه کنید :

screenshot_(315)_9v6.png

screenshot_(316)_nv9k.png

FesharBaz با فحاشی نظم سرور رو بهم میریزن و فقط 20 مین میوت میشن و اگر من نمیگفتم که چرا فحاشی ناموسی 20 مین همون تایم باقی میموند !!!

در نهایت 70 مین میوت شد که من شات ازش ندارم

جالبی داستان اینجاست که خودشونو آنمیوت میدن و سوپراستار afk هم نبودن و باید اخطار میدادن یا دلیلش رو میپرسیدن که میبینید :

screenshot_(318)_ur3i.png

screenshot_(320)_p2zn.png

اینجا که من یه لحظه از پشت سیستم بلند میشم و برمیگردم و میبنم فحاشی کرده ! جناب @_SiLeNT شما خیلی آدم وظیفه شناسی بودی همون زمانی که آنمیوت داد همکلنیت خودشو میوتش میکردی !

screenshot_(322)_qz5o.png

در نهایت تقاضای اعمال مجازات برای دو ادمین خاطی @HajReza

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 36 دقیقه قبل، Solo4Ever گفته است :

شاکی : @Solo4Ever

خاطی : @_SiLeNT @FesharBaz

توضیحات & مستندات : درود خدمت تیم استف آرناگیم !

حوالی ساعت 21:32 امشب با ورود EsQuiRe به سرور توسط silent بن شد ! به عکس توجه کنید :

screenshot_(315)_9v6.png

screenshot_(316)_nv9k.png

FesharBaz با فحاشی نظم سرور رو بهم میریزن و فقط 20 مین میوت میشن و اگر من نمیگفتم که چرا فحاشی ناموسی 20 مین همون تایم باقی میموند !!!

در نهایت 70 مین میوت شد که من شات ازش ندارم

جالبی داستان اینجاست که خودشونو آنمیوت میدن و سوپراستار afk هم نبودن و باید اخطار میدادن یا دلیلش رو میپرسیدن که میبینید :

screenshot_(318)_ur3i.png

screenshot_(320)_p2zn.png

اینجا که من یه لحظه از پشت سیستم بلند میشم و برمیگردم و میبنم فحاشی کرده ! جناب @_SiLeNT شما خیلی آدم وظیفه شناسی بودی همون زمانی که آنمیوت داد همکلنیت خودشو میوتش میکردی !

screenshot_(322)_qz5o.png

در نهایت تقاضای اعمال مجازات برای دو ادمین خاطی @HajReza

با سلام . امروز من 5 نفر رو به خاطر فوش ناموسی 60 دقیقه میوت دادم شما نمیگفتی هم من میوت تایم بالا میزدم . اولش فکرم رفت به قوانینی که چند روز پیش داشتیم یعنی فوش سطح 3 در حد 20 یا 30 مین بود .

ولی خب همونطور که میبینید تصحیح کردم .

درباره ان میوت @FesharBaz هم من cmd unrank ندارم اگه داشتم شک نکن میزدم و اخطار من به ایشون به صورت لفظی در تی اس بود .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...