رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

درخواست ان میوت


[FaZe].YaKuZa

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت ادمین های عزیز، من ماه هاست به سسرور نیومدم و وقتی امروز وارد بازی شدم، میوت بودم در صورتی که اصلا پلی ندادم که بخوام میوت شم

درخواست ان میوت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

باسلام.

اگر از ادمین داخل سرور شکایت دارید میبایست طبق فرم زیر پست ارسال کنید تا رسیدگی شود، در غیر اینصورت گزارش شما پاک یا بررسی نخواهد شد.

 • فرم طرح شکایت :
 • نام کاربری کسی که شکایت دارد:
  نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:
  نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
  رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :
  مدارک شکایت:
  توضیحات:

 

 • قوانین مربوط به شکایت از ادمین :
 1. رعایت ادب و احترام و همچنین عدم استفاده از الفاط طلبکارانه الزامی است.
 2. عنوان پست را به صورت صحیح وارد کنید. (مثال نادرست: چرا رسیدگی نمیکنید؟ | شکلک | این چه وضعشه ؟ | ابیوس ادمین x | درخواست آنرنک دائم و ازین قبیل) (مثال یک نمونه عنوان صحیح: درخواست بررسی استفاده از /vfix در درگیری ادمین)
 3. دقت داشته باشید ابتدا فرم بالا را در پست خود کپی کرده و سپس اقدام به پر کردن آن نمایید.
 4. تمامی شکایت مربوط به سواستفاده از رنک ادمینی و یا درگیری و یا هرچیزی که مربوط به استفاده از رنک میشود باید در این بخش باشد, شکایت مربوط به استفاده از چیت  باید در بخش مخصوص شکایت به پلیر باشد و ذکر شود شخص رنک دارد در غیر اینصورت شکایت شما همخوانی نداشته باشد پست بسته میشود.
 5. زمان رسیدگی به شکایات 24 تا 48 ساعت میباشد. (در صورتی که نیاز به بررسی لاگ، یا جوابگویی توسط مدیرکل باشد ممکن است چند روز به طول انجامد.)
 6. بعد از گذشتن 48 ساعت اگر جوابی نگرفتید به Staff گزارش دهید و در اینجا هیچ ادمینی را تگ نکنید.
 7. برای آپلود مدارک میتوانید از سایت picofile.com میتوانید استفاده کنید.
 8. ادمینی که از وی شکایت شده باید طی 24 ساعت اقدام به ارائه ی دفاعیه کند، در غیر این صورت شکایت به نفع شاکی مسدود میشود، مگر به تشخیص مدیرکل که رسیدگی به شکایت زمانبر باشد.
 9. در صورت تغییر در SS ها یا تغییر و جعل مدرک، با شدت با پلیر خاطی برخورد خواهد شد و حتی ممکن است منجر به بن دائم پلیر شاکی شود.
 10. فردی که شکایت را ثبت میکنید در صورت وجود هرگونه مورد خلاف قانون جمهوری اسلامی، باید آن را به طور کامل سانسور کند، درغیر این صورت هرگونه به عهده خود شخص می باشد.
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
 • اضافه کردن...