رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

abuse

Hosein

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: @Hosein
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:  @_SiLeNT
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @[FB].EsQuiRe  @AlcoHolics
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Supervisor
مدارک شکایت:   https://uupload.ir/view/abuse_silent_t1qd.mp4/
توضیحات: با سلام عرض ادب خدمت ادمین های عزیز

ببینید رنک منیجر به بالا میتونه موتور همه رو سوار شه خب ولی دلیل نمیشه که یکی بیاد با موتور خودم سوار شه فرار کنه این کارش abuse حساب نمیشه دقیق چیه؟

@FesharBaz @Viper @HajReza ببینید خودم میدونستم /vcar  این درگیری انرنک داره ولی یارو دمیج 0 موتور خودمو برداشته رفته و من /vcar کردم حطا از موتور استفاده نکردم باید وای میسادم که با موتورم بره کیف ببره؟

یارو رنک بالا داره میتونه موتور همه رو سوار شه ولی این دلیل نمیشه دمیجش 0 با موتور خودم بخواد فرار کنه

حطا از /vcar که کردم استفاده هم نکردم تو فیلم معلومه

ایشون منو اومده به دلیل /vcar این درگیری انرنک کرده و انرکنش کاملا بی دلیل بود و فقط بخواطر اینه که بعد درگیری Afk باگ زده و جیلش دادم اومده منو انرنک کرده

درخواست رسیدگی درست و عادلانه رو دارم 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 6 دقیقه قبل، Hosein گفته است :

نام کاربری کسی که شکایت دارد: @Hosein
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:  @_SiLeNT
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @[FB].EsQuiRe  @AlcoHolics
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Supervisor
مدارک شکایت:   https://uupload.ir/view/abuse_silent_t1qd.mp4/
توضیحات: با سلام عرض ادب خدمت ادمین های عزیز

ببینید رنک منیجر به بالا میتونه موتور همه رو سوار شه خب ولی دلیل نمیشه که یکی بیاد با موتور خودم سوار شه فرار کنه این کارش abuse حساب نمیشه دقیق چیه؟

@FesharBaz @Viper @HajReza ببینید خودم میدونستم /vcar  این درگیری انرنک داره ولی یارو دمیج 0 موتور خودمو برداشته رفته و من /vcar کردم حطا از موتور استفاده نکردم باید وای میسادم که با موتورم بره کیف ببره؟

یارو رنک بالا داره میتونه موتور همه رو سوار شه ولی این دلیل نمیشه دمیجش 0 با موتور خودم بخواد فرار کنه

حطا از /vcar که کردم استفاده هم نکردم تو فیلم معلومه

ایشون منو اومده به دلیل /vcar این درگیری انرنک کرده و انرکنش کاملا بی دلیل بود و فقط بخواطر اینه که بعد درگیری Afk باگ زده و جیلش دادم اومده منو انرنک کرده

درخواست رسیدگی درست و عادلانه رو دارم 

اول اینکه من چون رنکم بالاست نمیتونم تشخیص بدم موتور vcar هست یا موتور سرور این یک .

دوما از چند سال پیش این حرکت که رنک بالاتر میتونست سوار بشه مجاز بوده حتی بنده یه بار همین حرکت رو زدم مدیرکل 24 ساعت ان رنکم کرد .

@Viper   @FesharBaz خودش مدرک رو گذاشته نیاز نیست چیزی بذارم و اینکه ابیوز خودش تو پست انجمن هستش میتونید ببینید .

sa-mp-365_tzvd.png

@SniPeR اگه ابیوز دیگه هست شما هم بگید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، _SiLeNT گفته است :

اول اینکه من چون رنکم بالاست نمیتونم تشخیص بدم موتور vcar هست یا موتور سرور این یک .

دوما از چند سال پیش این حرکت که رنک بالاتر میتونست سوار بشه مجاز بوده حتی بنده یه بار همین حرکت رو زدم مدیرکل 24 ساعت ان رنکم کرد .

@Viper   @FesharBaz خودش مدرک رو گذاشته نیاز نیست چیزی بذارم و اینکه ابیوز خودش تو پست انجمن هستش میتونید ببینید .

sa-mp-365_tzvd.png

@SniPeR اگه ابیوز دیگه هست شما هم بگید

شما ss گزاشتید از /vcar و کامل میدونید که فقط خواستم از موتور خودم پیاده شید abuse دیگه به من مربوط نیست شما منو بخواطر این فیلم انرنک کردید

و شما دید من با موتور خودم اومدم و دیدی حطا از اون موتوره استفاده نکردم

حطا نیومدید انجمن پست بزارید که دفاعیه قرار بدم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...