رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

warn

.SniPeR.

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: [VIP]POlice
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: 021kid
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : head helper
مدارک شکایت:

1- warn

021_1g2z.jpg

2- تهمت به چیت و تهدید به بن کردن.

0021_04uf.jpg
توضیحات: 

مورد اول :ایشون بنده رو چیتر معرفی کردن در پابلیک  و تهدید به بن  درخواست مدرک دارم از ایشون به عنوان عضو تیم استف

که نباید تهمت و تهدید کنند و بدون مدرک کاری انجام بدن بجز رنک mk

ایشون اگر بنده رو چیتر میدونند میتوانند از cmd بن استفاده کنند یا وارن بدن (با مدرک )

اما ایشون ابتدا در پابلیک بنده رو متهم به چیت میکنند و تهدید به بن جلو بقیه پلیر ها بعدش در ac باز هم بنده رو متهم به چیت میکنند.

مورد دوم ac :بنده هم در ac به ایشون گفتم که در صورتی که بن کردن بنده هم در dets شکایت میکنم با توجه به اینکه از فایت ها فیلم داشتم

گفتم هلپری خودت میره.

مجدد میگم گفتم در صورتی که بن بشم اینکارو میکنم و ایشون این رو تهدید حساب کردن و وارن دادن.

درخواست رسیدگی.

در صورتی که وارن ایشون در خصوص ac  صحیح بوده باشه بنده بابت توحین و تهدید به چیت و بن کردن در پابلیک و ac از ایشون شکایت دارم مگر اینکه مدارک ارائه کنند.

@Viper

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

بنده یک پیام در ac دادم که به هیچ عنوان کل نبوده.

در چت که ارسال شده مشخصه که داره تهدید میکنه مگه اینکه تهدید از نظر شما معنی دیگه ای داشته باشه.

لینک به دیدگاه

درود

نمیدونم چرا فایل رکورد فایتم با پسوند ناقصه (قصد بنشون رو داشتم ولی دیدم رکوردم باز نمیشه اقدامی نکردم) حالا دلیلشم نمیدونم ولی اون چیزی که من دیدم ماشین با دو سه تا تیر m4 نباید سریع فایر بده.

که این موضوع رو دیگه خود پلیر بهتر میدونن که چیت بوده یا نه . بازم نسبت به اینکه میگین بهتون بر خورده که تو پابلیک من حرف زدم ، از شما عذر خواهی میکنم !

واینکه میگن در /ac کل نکردن ، عزیز دل شما اومدی و گفتی که بن بده تا برم سایت و هلپریت بپره (در چت ادمین) هم تهدید هدهلپر به آنرنک هم تحریک به بن .

بازم پیگیری با خودتون 

screenshot_(719)_mder.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...