رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن الکی

parsa14856

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: parsa14856
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: Reza
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : مدیرکل
توضیحات : سلام وقت بخیر. در قوانین سرور توهین به sv10روز بن داره اما منو vac banزدن و اکانت رو دائمی بن کرد لطفا اگه میتونید پی گیری کنید و un vac ban بدید وهمون10روز بنو بدید 

لطفا مدارک خود را ارائه دهید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

درود دوست عزیز @parsa14856

برای شفاف سازی حرف مدیرکل عزیز باید خدمتتون بگم :

1. منظور از اینکه میگن مدارک رو آپلود کنین یعنی شما از حرفی که زدید و موجب بن شما شده اسکرین شات یا فایل رکوردی رو ارسال کنید.
  2. همیشه بی احترامی به سرور 10 روز بن نداره و بستگی به سطح توهین داره که احتمالا شما به این دلیل برای همیشه از مجموعه آرنا محروم شدید.
  3. ممکنه وک بن شما بدلیل فحاشی نبوده باشه و شما تبلیغ کرده باشید و الان بخواید با کمی فیلم بازی کردن از مجازاتتون در برید.

در صورتی هم که مدرکی ندارید از اسپم در سایت خودداری کنید لذا باعث دریافت اخطار و محرومیت شما از سایت خواهد شد .

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، [FB].CaSh گفته است :

درود دوست عزیز @parsa14856

برای شفاف سازی حرف مدیرکل عزیز باید خدمتتون بگم :

1. منظور از اینکه میگن مدارک رو آپلود کنین یعنی شما از حرفی که زدید و موجب بن شما شده اسکرین شات یا فایل رکوردی رو ارسال کنید.
  2. همیشه بی احترامی به سرور 10 روز بن نداره و بستگی به سطح توهین داره که احتمالا شما به این دلیل برای همیشه از مجموعه آرنا محروم شدید.
  3. ممکنه وک بن شما بدلیل فحاشی نبوده باشه و شما تبلیغ کرده باشید و الان بخواید با کمی فیلم بازی کردن از مجازاتتون در برید.

در صورتی هم که مدرکی ندارید از اسپم در سایت خودداری کنید لذا باعث دریافت اخطار و محرومیت شما از سایت خواهد شد .

تبلیغ نبود فقط گفتم این چه سرور به درد نخوریه که همه رئیس شدن تا اومدم f8بزنم دیدم بازی انداختم بیرون تمام چت ها کلیر شد خود رضا هم میدونه سریع بن داد من نتونستم f8بگیرم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، parsa14856 گفته است :

تبلیغ نبود فقط گفتم این چه سرور به درد نخوریه که همه رئیس شدن تا اومدم f8بزنم دیدم بازی انداختم بیرون تمام چت ها کلیر شد خود رضا هم میدونه سریع بن داد من نتونستم f8بگیرم

فحاشی نکردم و به بازیکن ها هم بی احترامی نکردم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...