رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

ابیوز های مکرر Staff!

MjFT

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:TF]GhosT]
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: WexyPow
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :  Clan Task Force 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : [ ManagerStaff
  • مدارک شکایت:

sa_mp_015.png

!!! [Abuse Haye Staff [Film Set Armour

• توضیحات:

این فردی رو که به عنوان منیجر انتخاب کردید صلاحیت این رنک رو نداره و کلن ما ( Task Force ) که پلیر های فعال سرور هستند از این آقا و البته سوپروایزر سرور ( Error ) راضی نیستند!

این دو نفر در یک کلن حضور دارند و از رنک هایی که بهشون داده شده سو استفاده میکنند!

ابیوز های این افراد شامل ( vfix & /Acar/  داخل درگیری - ست کردن Hp & Armour در داخل درگیری و منطقه زون  و Tp و برینگ و ست دادن های مکرر گان برای هم کلنی هاش در زون و مناطق درگیری!

داخل فیلم میبینید که منیجر WexyPow داخل درگیری برای خود Armour ست کرد!

ابیوز های این دو نفر برای کلنشون طی این دو روزه خیلی شدت گرفته ، امیدوارم رسیدگی های لازم انجام بشه!

@Stoic  ، یا خودتون یا یک فرد درست و حسابی رو بزارید که بالاسر سرور باشه! اگر قراره این افراد که به عنوان ادمین های انتخابی شما در سرور به این گونه و برعلیه ما CMD بزنند من و افراد کلنمون دیگه این وضع رو نمیتونیم تحمل کنیم...

لطفا این موضوع فقط توسط آقای حسام ( @Stoic ) رسیدگی شود.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 2 ساعت قبل، [G]hos[T] گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد:TF]GhosT]
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: WexyPow
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :  Clan Task Force 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : [ ManagerStaff
  • مدارک شکایت:

sa_mp_015.png

!!! [Abuse Haye Staff [Film Set Armour

• توضیحات:

این فردی رو که به عنوان منیجر انتخاب کردید صلاحیت این رنک رو نداره و کلن ما ( Task Force ) که پلیر های فعال سرور هستند از این آقا و البته سوپروایزر سرور ( Error ) راضی نیستند!

این دو نفر در یک کلن حضور دارند و از رنک هایی که بهشون داده شده سو استفاده میکنند!

ابیوز های این افراد شامل ( vfix & /Acar/  داخل درگیری - ست کردن Hp & Armour در داخل درگیری و منطقه زون  و Tp و برینگ و ست دادن های مکرر گان برای هم کلنی هاش در زون و مناطق درگیری!

داخل فیلم میبینید که منیجر WexyPow داخل درگیری برای خود Armour ست کرد!

ابیوز های این دو نفر برای کلنشون طی این دو روزه خیلی شدت گرفته ، امیدوارم رسیدگی های لازم انجام بشه!

@Stoic  ، یا خودتون یا یک فرد درست و حسابی رو بزارید که بالاسر سرور باشه! اگر قراره این افراد که به عنوان ادمین های انتخابی شما در سرور به این گونه و برعلیه ما CMD بزنند من و افراد کلنمون دیگه این وضع رو نمیتونیم تحمل کنیم...

لطفا این موضوع فقط توسط آقای حسام ( @Stoic ) رسیدگی شود.

درود

مورد اول
(مربوط به عکس) :
اولا موضوع مربوط به عکس بالا فکر نمیکنم من باید از شما اجازه ای بگیرم برای Acar کردن (چون Wl دارم دلیل نمیشه که من نباید acar کنم) و یا اینکه علم غیب داشته باشم که شما میخوایی با بنده وارد فایت بشی !!!
همچنین حد فاصله ی بین بنده و شما همونطور که داخل عکس پیداس خیلی زیاده و این نشون میده که بنده با شما (اصلا) داخل فایت نبودم<=====
پس لطفا تهمت بی جا نزن
این از مورد اول

(لازم به ذکره که بشم شما هم برای کل پلیر های سرور 10000 اسکور ست کردی !!! بدون مدرک تهمت بی جا نزن عزیزم. ?
بله بنده آرمور که هیچ , HP هم برای پلیر ها ست کردم (اما نه داخل زون و موقع فایت)
چون تا بیام اسلَش بزنم خودم مردم ?

مورد دوم
(مربوط به رضایت پلیر ها و کلن شما) :
شما انتظار دارید سرور باب میلتون پیش بره و دستور دستور شما باشه ؟!
متاسفانه همچین انتظاری کاملا بیجاست !
خوشبختانه بنده داخل سرور همه جوره (از برگزاری ایونت گرفته تا کمک به بقیه ی هلپر ها و Derby و tdm و fall و jcolor و بن کردن پلیر های چیتر گرفته و ...) اکتیو بوده و تنها اکتیویتی بنده نشون دهنده ی این موضوع هستش
(من که میدونم این جریان شکایت بازی از کجا آب میخوره عزیز من) ?
حال شما اگه با این موضوع مشکلی دارید و تنها کسایی که جلوی شما ایستادگی میکنن و از پس شما و کلن شما بر میان بنده و علی جان هستیم مشکل شخصی خودتونه
خدارو شکر من نه به پلیری بی احترامی کردم و نه ابیوز جدی ای کردم که شما انقدر زود جوش آوردی

اگر قرار به شکایت و شکایت کشی باشه کلن TF شما با وجود تیم استف هم باعث آزار و اذیت پلیر های داخل سرور میشه , از تسخیر زون ها گرفته تا همکاری کلن شما در زون با کلن های دیگه و کیل کردن پلیر های تازه وارد و ...

در کل بهتره یک طرفه به قاضی نریم ?

مورد سوم
(مربوط به ویدئوی ارسال شده ی شما)
مورد سوم رو میسپارم به 2 سوال ساده و دقت حسام جان درباره ی ویدئوی ارسال شده !
1: چرا ویدئوی شما اصلا صدا نداره ؟!
(شاید کارت صوتی شما نصب نیست و شاید هم صدای دینگ دینگ یه برنامه ای باعث لو رفتن چیت شما میشده)

2: تو ثانیه ی سوم فیلمتون من اشتباه کردم یا ایم شما واقعا قفل کرد روی من و سریع چیتتون رو آف کردید ؟!
(بله بنده کاملا مسئولیت این ابیوز ست Armour و hp رو قبول دارم)
(همونطور که شما هم باید مردونگی به خرج بدی و مسئولیت No Damage و Cheat Aim خودتون رو قبول کنید ?
(همونطور که باید همکاری با کلن دیگه (علی ارور هم شاهد ماجراست) رو داخل زون قطعه به گردن بگیرید)

و کلام آخر با حسام جان و محمدرضای عزیز :

@Stoic   @MohammadReza

بنده مورد اول عکس رو کاملا رد میکنم
اما مورد Armour و hp رو کامل قبول دارم و به گردن میگیرم و فکر کنم طبق دفاعیات بالا منظورم از زدن armour و hp داخل زون و اینکه چرا زمانی که فقط این شخص مونده بود رفتم داخل زون و hp و آرمور زدم متوجه شده باشید.

من جریمه ی این کار رو قبول میکنم
اما درخواست من از مدیران عزیز سرور اینه که قبل از هر اقدامی این شخص و اعضای کلنشون به طور کامل pc Check بشن تا منظور من از زدن armour و hp کاملا برای بقیه روشن بشه.

بنده تا الان نه ابیوزی کرده بودم و نه شکایتی از من شده بود و این شکایت رو نقشیه ای بیش برای آنرنک کردن من و جایگزین شخص باب میل اعضای داخل این کلن نمیدونم.

(عکس اول نشون دهنده ی صحت حرف من هستش)

اگر بنده بخاطر رضایت کلن TF منیجیر شدم و باید باب میل این کلن پیش برم و از ابیوز های این کلن و همکاری هاش و چیت زدن هاش چشم پوشی کنم که من دو دستی رنکم رو تقدیم شما میکنم 

اما اگر منیجیر این وسط بی طرفه و قراره با رفتار و برخوردش باعث رفاه و آرامش پلیر ها بشه که بنده بخاطر کاری که کردم افتخار نمیکنم , اما احساس گناه هم نمیکنم و این رو یه هشدار به این کلن میدونستم و اگر قرار به تنبیه شدن و اجرای درست عدالت باشه پیشنهاد میکنم اول شخص TF]GhosT] رو یه Pc Check بکنید.

به هر حال , تصمیم با شماست.

موفق و سربلند باشید.?

• Like 2
لینک به دیدگاه

طبق قوانینی که خودتون وضع کردید فیلم بدون صدا قابل پیگیری نیست و به همین دلیل شما هم حق ندارید این فیلم رو به عنوان مدرک قبول کنید:عکسش رو هم میزارم بزودی

و نکته دوم اینکه چیت ایم شما بسیار واضح در ویدیو معلومه پس حالا کی این وسط خطاکاره؟واینکه حالا میفهمم شما چجوری منو به نامردی به تعداد دفعات بالا کیل دادید و رازش همین ایم نامحسوس بوده :)

نکته آخر اینه من و بسیاری از پلیرا از کار این ادمین راضی هستیم و قطعا این ادمین خطا کار نیست

• Like 1
لینک به دیدگاه

شما داری دست پیشی میگیری که پس نیفتی

1- مگه بنده گفتم که موقع Acar/ زدن ازم اجازه بگیر؟ تو حتی هنوز قوانین سرور رو نمیدونی! تو اون لحظه شما با ما درگیر بودید و با استفاده از سی ام دی فرار کردید ! ( ابیوز Vcar/ در درگیری ، کاملا مشخصه )

فاصله کم بوده و وقتی شما سی ام دی میزنی تا من بخوام اس اس بگیرم خوب طبیعتا یکم فاصله میگیری پس معلوم شد که شما دروغ گفتید!

در مورد آرمور و اچ پی ست کردن هم صحبت های بنده خلاف واقعیت نبوده ، شما همونطور که داخل اون فیلم واسه خودتون آرمور ست کردید پس برای دوستانتون هم حتما دریغ نکردید!

2- صدای فیلم رو بنده به این دلیل برداشتم که صدای افراد کلن داخل فیلم نباشه ، و ربطی به ایم ویا هر چیت دیگه ای نداره ، اگر حسام بخواد فیلمو با صدای کاملا فقط برای خودش ارسال میکنم.

داری صدا رو بهونه میگیری که ابیوزت کمرنگ دیده بشه؟! ( ابیوز ست آرمور در اوج درگیری )

شما حق نداری چه در مورد کلن ما و چه در مورد کلن های دیگر سرور با این لحن صحبت کنی ، چون در وعده اول شما باید به تمام پلیر های سرور با رعایت آداب معاشرت رفتار کنی!

چه علاقه ای به کل کل دارید؟ شما و کل کلنتون هم با تمام ابیوز هاتون باز هم تاپ کلن کم آوردید پس این حرف هارو بزار کنار!

ما پلیر های جدید آرنا هم نیستیم ما تقریبا از 3سال پیش هم اینجا بودیم و پلی میدادیم و امثال شما رو زیاد دیدیم که میخوان با حرف های غیر منطقی موضوع رو بپیچونند!

منتظر رسیدگی از طرف حسام هستیم ، دیگه هم پست نمیزارم تو این تایپیک!

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، mzm.1350 گفته است :

طبق قوانینی که خودتون وضع کردید فیلم بدون صدا قابل پیگیری نیست و به همین دلیل شما هم حق ندارید این فیلم رو به عنوان مدرک قبول کنید:عکسش رو هم میزارم بزودی

و نکته دوم اینکه چیت ایم شما بسیار واضح در ویدیو معلومه پس حالا کی این وسط خطاکاره؟واینکه حالا میفهمم شما چجوری منو به نامردی به تعداد دفعات بالا کیل دادید و رازش همین ایم نامحسوس بوده :)

نکته آخر اینه من و بسیاری از پلیرا از کار این ادمین راضی هستیم و قطعا این ادمین خطا کار نیست

1- این موضوع به شما مربوط نیست پس دخالت نکن!

2- فیلم توسط حسام تایید شد اگر هم بخواد فیلم کامل +صدا رو برای خودش میفرستم. پس دیگه حرف نزن!

اینم یه تیکه از همون 3 ثانیه ای که روش شک داشتید و میگفتید چیته + صدا          http://s8.picofile.com/file/8367194076/hp_2_f.mp4.html

اینم بگم اینکه شما نمیتونی رقیبتو بزنی بدلیل قدرتمند تر بودن طرف مقابلته نه چیز دیگه ، پس قبول کن . منطقی هم نیست شما با 2 ماه سابقه سمپ بتونی هرکسیو بزنی، پس بیایم درست فکر کنیم!

3- بععله منم اگه واسم گان مفتی ست میشد و بهم بن خرید میدادن راضی بودم :classic_biggrin:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من حتی با سابقه کم خودم باز هم مشغول جمع کردن تجربه هستم این درست شاید.من نتونم شما رو در حقیقت بزنم و این فیلمی که گزاشتید بسیار کوتاهه اما فیلم اول لحظه که وارد منطقه زون شدید (برای فهمیدن این موضوع نیازی به صدا در فیلم نیست چون کاملا هر انسان عاقلی اگر اون صحنه رو ببینه که شما کمی اونور ترو هدف گرفتید اما تیر شما به ادمین وکسی خورد )میفمه که شما از ایم استفاده کردید.

اگر این ادمین برای خودش ارمور ست کرده به این دلیل بوده که(طبق گفته های خودش)شما ایم داشتید و این موضوع تو فیلم اول بی صدا خودتون هم ثابت شده 

و نکته اخر شما فقط چند ثانیه که هیچ کمکی نمیکنه رو گذاشتید

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mzm.1350 گفته است :

و نکته دوم اینکه چیت ایم شما بسیار واضح در ویدیو معلومه پس حالا کی این وسط خطاکاره؟واینکه حالا میفهمم شما چجوری منو به نامردی به تعداد دفعات بالا کیل دادید و رازش همین ایم نامحسوس بوده ?

درود و سپاس عزیز

بنده هم خوشحالم که تونستم رضایت بسیاری از پلیر های سرور رو جلب کرده و باعث آرامش و راحتی پلیر ها داخل سرور بشم

اما متاسفانه بعضی افراد هستن که تاب وایستادگی دیگران جلوی خودشون رو ندارن و به هر در و دیواری میزنن تا شخص مورد نظر رو آنرنک کنن

به هر حال من این مسئله رو اول سپردم به خدا و دوم حسام و محمد رضا و سوم پلیر های سرور

موفق و سربلند باشی دوست عزیز من ?❤️

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، [G]hos[T] گفته است :

1- این موضوع به شما مربوط نیست پس دخالت نکن!

2- فیلم توسط حسام تایید شد اگر هم بخواد فیلم کامل +صدا رو برای خودش میفرستم. پس دیگه حرف نزن!

اینم یه تیکه از همون 3 ثانیه ای که روش شک داشتید و میگفتید چیته + صدا          http://s8.picofile.com/file/8367194076/hp_2_f.mp4.html

اینم بگم اینکه شما نمیتونی رقیبتو بزنی بدلیل قدرتمند تر بودن طرف مقابلته نه چیز دیگه ، پس قبول کن . منطقی هم نیست شما با 2 ماه سابقه سمپ بتونی هرکسیو بزنی، پس بیایم درست فکر کنیم!

3- بععله منم اگه واسم گان مفتی ست میشد و بهم بن خرید میدادن راضی بودم :classic_biggrin:

1 : وقتی شما از زبون بقیه صحبت میکنید حق جلوگیری از نظر بقیه ی پلیر های سرور رو نداری.

2: نیاز به تایید و یا رد کردن نیست و بنده خودم با زبون خودم HP و Armour زدن رو قبول دارم (حداقل مردونگیشو داشتم)

3: شما حق تهمت زدنه بن خرید و گان مفتی دادن رو نداری و به چه حقی به بنده تهمت دادن بن و گان مفت به بقیه ی پلیرا میزنی ؟
من از زمانی که منیجر شدم تا به الان بیشتر از 2 بار (به 2 نفر) بیشتر بن ندادم و یکیش همین دوست شما .baby. بود که کاملا معلومه چقدر از بنده راضیه با لایک کردن پست شما ?

یکی دیگشم یه پلیر اسکور زیره 50 بود که با دادن بون بهش کمک کردم (اگر اشتباه نکرده باشم مورد دوم رو)

گان مفتی هم به کسی ست داده نشده و شما حق تهمت زدن بی جا به بنده رو نداری.

شما اگر طرز تفکرتون درست بود خودتون درست فکر میکردین و یک طرفه به قاضی نمیرفتین ?

بدرود.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، [G]hos[T] گفته است :

شما داری دست پیشی میگیری که پس نیفتی

1- مگه بنده گفتم که موقع Acar/ زدن ازم اجازه بگیر؟ تو حتی هنوز قوانین سرور رو نمیدونی! تو اون لحظه شما با ما درگیر بودید و با استفاده از سی ام دی فرار کردید ! ( ابیوز Vcar/ در درگیری ، کاملا مشخصه )

فاصله کم بوده و وقتی شما سی ام دی میزنی تا من بخوام اس اس بگیرم خوب طبیعتا یکم فاصله میگیری پس معلوم شد که شما دروغ گفتید!

در مورد آرمور و اچ پی ست کردن هم صحبت های بنده خلاف واقعیت نبوده ، شما همونطور که داخل اون فیلم واسه خودتون آرمور ست کردید پس برای دوستانتون هم حتما دریغ نکردید!

2- صدای فیلم رو بنده به این دلیل برداشتم که صدای افراد کلن داخل فیلم نباشه ، و ربطی به ایم ویا هر چیت دیگه ای نداره ، اگر حسام بخواد فیلمو با صدای کاملا فقط برای خودش ارسال میکنم.

داری صدا رو بهونه میگیری که ابیوزت کمرنگ دیده بشه؟! ( ابیوز ست آرمور در اوج درگیری )

شما حق نداری چه در مورد کلن ما و چه در مورد کلن های دیگر سرور با این لحن صحبت کنی ، چون در وعده اول شما باید به تمام پلیر های سرور با رعایت آداب معاشرت رفتار کنی!

چه علاقه ای به کل کل دارید؟ شما و کل کلنتون هم با تمام ابیوز هاتون باز هم تاپ کلن کم آوردید پس این حرف هارو بزار کنار!

ما پلیر های جدید آرنا هم نیستیم ما تقریبا از 3سال پیش هم اینجا بودیم و پلی میدادیم و امثال شما رو زیاد دیدیم که میخوان با حرف های غیر منطقی موضوع رو بپیچونند!

منتظر رسیدگی از طرف حسام هستیم ، دیگه هم پست نمیزارم تو این تایپیک!

بنده نیازی نمیبینم که دست پیشی بگیرم که پس نیوفتم

1: من نیازی به اجازه گرفتن از تو ندارم , داخل عکس هم معلومه که نه از آرمور بنده کم شده و نه نزدیک توام که بخوام با تو درگیر بشم (این به نظر تو ابیوزه مشکل خودته)
اولا که سعی کن به جای دروغ گفتن و وصله زدن به دیگران خودت رو اصلاح کنی (زدن یه F8 اون هم زمانی که انقدر فاصله بین ما وجود داره کار سختی نیست و بنده هم سوپر من نیستم یا جن نیستم که بخوام تو این فرصت از شما اونقدر فاصله بگیرم)

2: چه دلیلی داره فیلمه تورو بهونه کنم وقتی خودم انقدر جرعتشو دارم که قبول کنم بعله آرمور و اچ پی ست کردم داخل زون و علتش رو هم گفتم
(نیاز به زوم کردن روی فیلم نیست , خود DrError هم از زدن چیت های aim hack و NoDamage کلنتون و همکاری با کلن دیگه (مثلا کلن خودتون) کلافه شده) ?
ماشالله هرچی tf ام هست Helper شده و بعد از کلن ما بابت بودن دوتا ادمین و هلپره شکایت میکنی !!!

بنده کاملا با پلیر های سرور به خوبی و ملایمت رفتار کردم و هرچی که خواستند (از گذاشتن Derby و ... تا کمک کردن بهشون و gcar و kill و حتی برای راحتی پلیر ها بن کردن پلیر های چیتر و ...) رو فراهم کردم
مثل بعضی از افراد داخل کلن شما نیومدم با پلیر های داخل سرور کل کل کنم و پارتی بازی کنم و هرچی tf عه بکنم هلپر !!!
بنده جواب خوبی رو با خوبی میدم و جواب بدی رو هم با بدی , این اخلاق منه و من به شخصه مشکلی باهاش ندارم
(همینطور که با پلیر های سرور به خوبی و با ملایمت رفتار میکنم و سعی میکنم رفاه و آرامش رو برای (اکثریت پلیر های سرور) فراهم کنم
شما اگر گیر کسی افتادی که توی روت وای میسته و یه همچین حرکتی رو میزنه تا به خودت بیایی دیگه مشکل خودته.
حرفیه که حقیقت داره و اگر قرار بود بنده به کلن های دیگه توهین کنم خودم هرچه زودتر رنکم رو 2 دستی تقدیم حسام جان میکردم
چرا فقط کلن شما ؟ ( از ادمین ها گرفته تا پلیر ها همه از کلن شما ناراضی هستن )
واقعا به چه علت ؟؟؟
تا حالا به این مسئله فکر کردی ؟

من شما رو در سطحی نمیبینم که بخوام وقت خودم رو صرف کل کل با شما بکنم !
برای ما راحتی و آرامش پلیر ها اولویت اول رو داره تا یه تاپ کلن  !
کار با این مسئله ندارم که شما و بقیه ی پلیر ها داخل دیس...رد چه برنامه ای برای آنرنک کردن ما کشیدین !

خداروشکر سرور آرنا 2 مدیر با تجربه داره که میدونه با این قضیه چطوری برخورد کنه

شما حرف از اداب و معاشرت میزنی در حالی که خودتون و حتی بعضی از دوستان هلپر که داخل کلنتون هستن این قانون رو نقض میکنن ! ? 
پس لطفا حرف از آداب و معاشرت نزن دوست عزیز.

کلام آخر :
زمانی حق دارید بگید که من قصد پیچوندن موضوع رو داشته باشم که :
1: خوشبختانه سابقه ی درخشان شما و بن شدن تک تک اعضای کلنتون برای حداقل 1 بار بن , حرف بنده رو تایید میکنه ? 

2: با پارتی بازی تمام هلپر ها از کلن TF نباشن !

3: بنده مسئولیت کاری که کردم رو به عهده نگیرم !

4: تمامی پلیر های سرور از شما راضی باشن !

( نه اینکه از پلیر ها گرفته تا AliError و شخص من و بقیه ی دوستان داخل تیم اسپیک آرنا گیم و سرور سمپ آرنا گیم از شما و کلن شما بخاطر چیت ها و اذیت و آزار پلیر ها ناراضی باشن )

موفق و سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، WexyPow گفته است :

درود

مورد اول
(مربوط به عکس) :
اولا موضوع مربوط به عکس بالا فکر نمیکنم من باید از شما اجازه ای بگیرم برای Acar کردن (چون Wl دارم دلیل نمیشه که من نباید acar کنم) و یا اینکه علم غیب داشته باشم که شما میخوایی با بنده وارد فایت بشی !!!
همچنین حد فاصله ی بین بنده و شما همونطور که داخل عکس پیداس خیلی زیاده و این نشون میده که بنده با شما (اصلا) داخل فایت نبودم<=====
پس لطفا تهمت بی جا نزن
این از مورد اول

(لازم به ذکره که بشم شما هم برای کل پلیر های سرور 10000 اسکور ست کردی !!! بدون مدرک تهمت بی جا نزن عزیزم. ?
بله بنده آرمور که هیچ , HP هم برای پلیر ها ست کردم (اما نه داخل زون و موقع فایت)
چون تا بیام اسلَش بزنم خودم مردم ?

مورد دوم
(مربوط به رضایت پلیر ها و کلن شما) :
شما انتظار دارید سرور باب میلتون پیش بره و دستور دستور شما باشه ؟!
متاسفانه همچین انتظاری کاملا بیجاست !
خوشبختانه بنده داخل سرور همه جوره (از برگزاری ایونت گرفته تا کمک به بقیه ی هلپر ها و Derby و tdm و fall و jcolor و بن کردن پلیر های چیتر گرفته و ...) اکتیو بوده و تنها اکتیویتی بنده نشون دهنده ی این موضوع هستش
(من که میدونم این جریان شکایت بازی از کجا آب میخوره عزیز من) ?
حال شما اگه با این موضوع مشکلی دارید و تنها کسایی که جلوی شما ایستادگی میکنن و از پس شما و کلن شما بر میان بنده و علی جان هستیم مشکل شخصی خودتونه
خدارو شکر من نه به پلیری بی احترامی کردم و نه ابیوز جدی ای کردم که شما انقدر زود جوش آوردی

اگر قرار به شکایت و شکایت کشی باشه کلن TF شما با وجود تیم استف هم باعث آزار و اذیت پلیر های داخل سرور میشه , از تسخیر زون ها گرفته تا همکاری کلن شما در زون با کلن های دیگه و کیل کردن پلیر های تازه وارد و ...

در کل بهتره یک طرفه به قاضی نریم ?

مورد سوم
(مربوط به ویدئوی ارسال شده ی شما)
مورد سوم رو میسپارم به 2 سوال ساده و دقت حسام جان درباره ی ویدئوی ارسال شده !
1: چرا ویدئوی شما اصلا صدا نداره ؟!
(شاید کارت صوتی شما نصب نیست و شاید هم صدای دینگ دینگ یه برنامه ای باعث لو رفتن چیت شما میشده)

2: تو ثانیه ی سوم فیلمتون من اشتباه کردم یا ایم شما واقعا قفل کرد روی من و سریع چیتتون رو آف کردید ؟!
(بله بنده کاملا مسئولیت این ابیوز ست Armour و hp رو قبول دارم)
(همونطور که شما هم باید مردونگی به خرج بدی و مسئولیت No Damage و Cheat Aim خودتون رو قبول کنید ?
(همونطور که باید همکاری با کلن دیگه (علی ارور هم شاهد ماجراست) رو داخل زون قطعه به گردن بگیرید)

و کلام آخر با حسام جان و محمدرضای عزیز :

@Stoic   @MohammadReza

بنده مورد اول عکس رو کاملا رد میکنم
اما مورد Armour و hp رو کامل قبول دارم و به گردن میگیرم و فکر کنم طبق دفاعیات بالا منظورم از زدن armour و hp داخل زون و اینکه چرا زمانی که فقط این شخص مونده بود رفتم داخل زون و hp و آرمور زدم متوجه شده باشید.

من جریمه ی این کار رو قبول میکنم
اما درخواست من از مدیران عزیز سرور اینه که قبل از هر اقدامی این شخص و اعضای کلنشون به طور کامل pc Check بشن تا منظور من از زدن armour و hp کاملا برای بقیه روشن بشه.

بنده تا الان نه ابیوزی کرده بودم و نه شکایتی از من شده بود و این شکایت رو نقشیه ای بیش برای آنرنک کردن من و جایگزین شخص باب میل اعضای داخل این کلن نمیدونم.

(عکس اول نشون دهنده ی صحت حرف من هستش)

اگر بنده بخاطر رضایت کلن TF منیجیر شدم و باید باب میل این کلن پیش برم و از ابیوز های این کلن و همکاری هاش و چیت زدن هاش چشم پوشی کنم که من دو دستی رنکم رو تقدیم شما میکنم 

اما اگر منیجیر این وسط بی طرفه و قراره با رفتار و برخوردش باعث رفاه و آرامش پلیر ها بشه که بنده بخاطر کاری که کردم افتخار نمیکنم , اما احساس گناه هم نمیکنم و این رو یه هشدار به این کلن میدونستم و اگر قرار به تنبیه شدن و اجرای درست عدالت باشه پیشنهاد میکنم اول شخص TF]GhosT] رو یه Pc Check بکنید.

به هر حال , تصمیم با شماست.

موفق و سربلند باشید.?

با سلام درسته من هم رو یک ادمین قبلا سی ام دی زدم بخاطر اینکه اون ابیوز های زیادی انجام میداد و پلیر هارو اذیت میکرد من انرنک شدم بخاطر اینکه سی ام دی زدم رو هم رانک اما اون انرنک نشد !

اما اینجا باید هردو مجازات بشن حق با دو طرفه

لینک به دیدگاه

? منیجر خاطی ( @WexyPow ) به علت ست کردن ( Armour | HP ) در درگیری و استفاده از دستور ( Vcar ) در درگیری جریمه شد.
? موضوع رسیدگی و بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...