رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن

Prophet

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: [FB].Prophet
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: Sniper
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : 
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : admin
مدارک شکایت:sa-mp-081_jqmv.png
توضیحات: سلام . یک مدرک قانع کننده اراعه کنید. اگه دوبار کیل شدین با دیگل دلیل و ... دلیل نمیشه بن بدی !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در ۱ ساعت قبل، SniPeR گفته است :

سلام

https://uupload.ir/view/pr_aigl.m4v/

اگر فیلم دارید بزارید شما از زیر ارره رد شدید

اولا وقتی ارره کردی کاراکترم باگ شد افتاد زمین. مثل وقتی /fallover میزنی همچین باگی شدم و بعدش جامپ زدم از زیره ارره در رفتم و رفتم پایین ولی واسه تو اصلا همچین چیزی نشون نداده . تا زمانی ک چیزی  رو سیستم خودت میبینی و من چیزی رو ک رو سیستم خودم میبینم اگر یکی نباشه دمیج نمیخورم . این سرور همچین باگی رو داره .
دوما اینک از زیر ارره در رفتم به هیچ عنوان نمیتونه مدرک محکمی برای بن دادن باشه کلا با یک صحنه تصمیم گرفتی پس واضحه بن دادنت و رنکت بیخود و الکیه همش.  قبلا پیسی چک هم شدم و همچی اوکی بود .
من یه شب اومدم داشتم تفریحی پلیمو میدادم نیومدم دیگ فیلمو اینا بگیرم. خودتم ک بعد مدت ها اومدی واضحه ک شناختی از پلیرای سرور نداری.
سوما اگ قراره اینطور پیش بره نظرت چیه دیگ هیچکس فایت نده عین RP فقط جاب و ... انجام بدیم؟ چون دست به بن ادمینای سرور فوق العاده خوبه و با این سطح از تخصص و تجربشون میتونن نسبتِ پلیرای بن شده به پلیرای فعال رو به بالای 1 برسونن!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، [FB].Prophet گفته است :

اولا وقتی ارره کردی کاراکترم باگ شد افتاد زمین. مثل وقتی /fallover میزنی همچین باگی شدم و بعدش جامپ زدم از زیره ارره در رفتم و رفتم پایین ولی واسه تو اصلا همچین چیزی نشون نداده . تا زمانی ک چیزی  رو سیستم خودت میبینی و من چیزی رو ک رو سیستم خودم میبینم اگر یکی نباشه دمیج نمیخورم . این سرور همچین باگی رو داره .
دوما اینک از زیر ارره در رفتم به هیچ عنوان نمیتونه مدرک محکمی برای بن دادن باشه کلا با یک صحنه تصمیم گرفتی پس واضحه بن دادنت و رنکت بیخود و الکیه همش.  قبلا پیسی چک هم شدم و همچی اوکی بود .
من یه شب اومدم داشتم تفریحی پلیمو میدادم نیومدم دیگ فیلمو اینا بگیرم. خودتم ک بعد مدت ها اومدی واضحه ک شناختی از پلیرای سرور نداری.
سوما اگ قراره اینطور پیش بره نظرت چیه دیگ هیچکس فایت نده عین RP فقط جاب و ... انجام بدیم؟ چون دست به بن ادمینای سرور فوق العاده خوبه و با این سطح از تخصص و تجربشون میتونن نسبتِ پلیرای بن شده به پلیرای فعال رو به بالای 1 برسونن!

خوب وقتی واسه من همچین چیزایی نشون نمیده به تنها چیزی که میتونم فکر کنم چیت هست پس باید حتما از درگیری هاتون فیلم تهیه کنید.

من به قبلنا کاری ندارم شما الان باید مدرکی داشته باشید تا حرفتون رو ثابت کنه که ایا باگ خوردید از زیه ارره رد شدید

یا خودتون باگ زدید یا چیت خارج از این نیست.

اگر مدرکی دارید بفرمایید چون چیت های این شکلی از پلیر ها کم ندیدم شما زیر ارره من بودید بعدش داشتید از پشت منو با سان میزدید اگر چیت نبوده  باید ثابت کنید چیت نبوده و تنها راه ثابت کردنش رکورد هست میگید ندارید میگم اوکی

من شما رو انبن میکنم  با توجه به سابقه بازی که با شما داشتم در طول این مدت اگر موافق هستید بفرمایید.

در غیر این صورت منتظر تصمیم ادمین هستیم.

از ادمین میخوام بعد از تصمیم ایشون نظر نهایی رو ارائه کنند.

لینک به دیدگاه

درود با توجه به مدارک ارسالی شما امکان لگ وجود دارد و تصمیم بن شما اشتباه بوده 

پلیر @[FB].Prophet آنبن خواهد شد و در دفعات دیگر با مدارک محکم تری اقدام به CMD زدن کنید همچنین یک اخطار برای این موضوع خواهید گرفت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...