رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
Stormy

حمله به پلیر بدون وانتد

پست های پیشنهاد شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد:[.StoRm.]

نام کاربری کسی که از او شکایت دارید:Life

اسکور پلیر مورد نظر: '

مدارک:

spacer.png

spacer.png

spacer.png

توضیحات:این پلیر بدون هیچ دلیلی هی یا cp میکنه یا میاد Dm میکنه و داعم به قصد اذیت کردن من میاد دنبالم درخواست برخورد جدی با این پلیر رو دارم.

با تشکر

• Like 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

سلام میبخشید ولی الان نزدیک به 4 روزه که من شکایت کردم اما رسیدگی نشده در حالی که طبق قانون باید بین 24 تا 48 ساعت به این شکایت رسیدگی میشد

مدیران محترم لطفا رسیدگی کنید

@[.Cpt.PriCe.]

@Stoic

@DrError

@MohammadReza

• Like 1

لینک به ارسال

درود

در مدارک شما پیداست که شما با فحاشی دارید پلیر هارو به کل دعوت کرده و باعث ایجاد مشکلاتی میشید که پلییر قوانین سرور رو به هم بزند و به جای فحش شما رو کیل بده تا تلافی کنه

شما دارای ammo hack هستید و یک بار هم توسط ادمین WexyPow به همین دلیل 10دقیقه جیل شدید 

اگر مدیرین اجازه بدن WexyPow میتونه شهادت بده که ایشون با مینی گان ammo hack میزد و پلیر LifE را کیل میداد

dlok_sa-mp-000.png

91ja_sa-mp-001.png

دلیل دخالت: به خواسته ی LifE و من در زمان جرو بحث اونجا بوده و شاهدم که این پلیر کل رو اغاز نکرده و تقسیری ندارد

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، dark_Gang گفته است :

درود

در مدارک شما پیداست که شما با فحاشی دارید پلیر هارو به کل دعوت کرده و باعث ایجاد مشکلاتی میشید که پلییر قوانین سرور رو به هم بزند و به جای فحش شما رو کیل بده تا تلافی کنه

شما دارای ammo hack هستید و یک بار هم توسط ادمین WexyPow به همین دلیل 10دقیقه جیل شدید 

اگر مدیرین اجازه بدن WexyPow میتونه شهادت بده که ایشون با مینی گان ammo hack میزد و پلیر LifE را کیل میداد

dlok_sa-mp-000.png

91ja_sa-mp-001.png

دلیل دخالت: به خواسته ی LifE و من در زمان جرو بحث اونجا بوده و شاهدم که این پلیر کل رو اغاز نکرده و تقسیری ندارد

من قبول میکنم که از ammo hack  استفاده کردم و نیازی هم به شهادت کسی نیست چون خودم مسئولیتشو قبول کردم و هم حسام و هم ادمین wexypow منو بابت این قضیه جریمه هنگفتی کردن  کردن پس این مسعله تموم شده به حساب میاد .لطفا قبل از اراعه نظرتون متن شکایت رو با دقت بخوانید  

قضیه مینی گان از این قضیه که ایشون منو بدون وانتد زدن جداس

در ضمن بنده کسی رو تحریک به حمله نکردم و از هم کلنی و دوست خودم به خواطر حمله های غیر مجاز شما به خودم درخواست کمک کردم و به هیچ عنوان در چت عمومی فحاشی نکردم این به شما مربوط نمیشه پس بهتره تو این مورد دخالت نکنید بهتره به من تهمت ایجاد کل نزنید اگه مدارکی دارید که این مورد رو ثابت میکنه میتونید قرار بدید.همون طور که در عکس خودم معلومه اول ایشون به من حمله کرده و من پرسیدم چیکار داری؟ و بعد ایشون آشکارا گفته که اگه وانتد داشتم منو میزد در حالی که بدون وانتد منو cp و DM کردن

این شکایت مال قبل از وقتیه من از مینی گان استفاده کردم چون این فرد داعم بعداز مرگ میومد به دنبال و با چیت aim (از اونجایی که تیر های ایشون از فواصل بسیار طولانی آسیب بالایی وارد میکرد)منو بی دلیل میزد و یاcp یا Dm میزد و این هم تا حدودی در عکس مشخصه.( البته این مورد اثبات نشدس و شکایت به این قضیه مربوط نمیشه)

و همین باعث شد از مینی گان برای دفاع از خودم استفاده کنم

شکایت بنده از حمله و آزار و اذیت این پلیر در شرایطیه که من وانتد نداشتم و ایشون حق.تیراندازی به منو نداشتن .در عکس سوم هم از خون روی زمین و کم شدن دمیج این پلیر قبل از اتمام آرم نشون میده ایشون منو به شکل DM زدن و من خواستار مجازات بابت cp ها و DM های پی در پی این پلیر هستم

• Like 2

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، dark_Gang گفته است :

درود

dlok_sa-mp-000.png

91ja_sa-mp-001.png

این شکایت به دلیل کل نیست و به دلیل حمله های غیر مجاز این پلیر هستش 

اگه به زمان عکس هایی که من از ضربات غیر مجاز ایشون گذاشتم و زمان عکس های شما (مربوط به وقتی که با مینی گان ایشونو زدم )متوجه میشدید که حملات بی دلیل ، cp ها و DM ایشون قبل از وقتیه که من با مینی گان ایشون زدم و همون طور که گفتم بعد از دیدن حرکات ایشون از مینی گان برای دفاع از خود استفاده کردم.

• Like 1

لینک به ارسال

درود 

خوش بختانه مدیریت این مشکل رو حل کردن که هر گونه dm دمج به شخص نمیده و در صورتی که پلییر بتونه فردی را بدون وانتد کیل بده 5دقیقه جیل میشه

تو مدارک شما هم پیداست که شما وقتی که DM شدید اصلا DMG ندادید و کیل هم نشدید 

من میخوام بدونم واسه چی اصلا شکایت کردین ؟

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، dark_Gang گفته است :

درود 

خوش بختانه مدیریت این مشکل رو حل کردن که هر گونه dm دمج به شخص نمیده و در صورتی که پلییر بتونه فردی را بدون وانتد کیل بده 5دقیقه جیل میشه

تو مدارک شما هم پیداست که شما وقتی که DM شدید اصلا DMG ندادید و کیل هم نشدید 

من میخوام بدونم واسه چی اصلا شکایت کردین ؟

اگر فقط شکایت رو میخوندید و نگاهی به عکس ها میانداختند این سوال و نمیکردین 

درسته DM دمیجی وارد نمی کنه اما با این حال بازم این پلیر به قصد اذیت منو داشته و کارشو به نحو دیگه ای  تکرار کرده و یا به ماشینم تیر زده. در کل این پلیر قصد اذیت کردن منو داشته.حتی اگه ایشون نتونسته باشه بهم دمیجی. بده به روش های مختلف مانع پلی دادن من شده و منو بسیار اذیت کردن

در ضمن شکایت فقط مربوط به DM نمیشه و گفتم ایشون داعم به دنبال من میاد و یا به ماشینم دمیج میده و مانع حرکتم میشه و یا cp میکنه و آزار اذیت های ایشونه که باعث شکایت من شده  

همون طور که قبلا هم گفتم لطفا اول کامل بخونید و بعد نظر بدید و بیهوده از پلیری که قانون رو نقض کرده دفاع نکنید.

با تشکر

• Like 1

لینک به ارسال

درود

پلیر خاطی LiFe به دلیل CarPark ، Dm و نقض قوانین سرور ، Jail (زندانی) خواهد شد.

✔️ موضوع رسیدگی و بسته شد

لینک به ارسال

@WexyPow جیل باید توسط شما صورت بگیره.

اگر شکایت دیگری دارید باید در یک تاپیک جدا گزارش دهید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...