رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پست های پیشنهاد شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: ProGamer18
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: WexyPow
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : manager
  • مدارک شکایت: 1d0f_sa-mp-726.png
  • توضیحات: با سلام من میام ts  بعد میام تو بازی بهش فحش میدم ایشن میاد میزنه تو ts ادبن میکنه بعد میام تو بازی بهش میگم تو غلط میکنی بن یدی و چیز های دیگه اونم تو fc  بعد دیدم میاد میزنه به دلیل فحاشی در کلن بن میده؟؟؟ اسن شما قانون نخوندید چرا الاکی بن میده فحاشی تو کلن  /ckick   /cmute   داره نه   بن اونم 3روز   این کار Abous به حساب نمیاد؟؟
  • لطفا درست رسیدگی کنید 
  • درخواست unrank و unban
  • اخه فهاشی تو کلن بن ددره؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp
در ۱ ساعت قبل، vayking گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: ProGamer18
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: WexyPow
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : manager
  • مدارک شکایت: 1d0f_sa-mp-726.png
  • توضیحات: با سلام من میام ts  بعد میام تو بازی بهش فحش میدم ایشن میاد میزنه تو ts ادبن میکنه بعد میام تو بازی بهش میگم تو غلط میکنی بن یدی و چیز های دیگه اونم تو fc  بعد دیدم میاد میزنه به دلیل فحاشی در کلن بن میده؟؟؟ اسن شما قانون نخوندید چرا الاکی بن میده فحاشی تو کلن  /ckick   /cmute   داره نه   بن اونم 3روز   این کار Abous به حساب نمیاد؟؟
  • لطفا درست رسیدگی کنید 
  • درخواست unrank و unban
  • اخه فهاشی تو کلن بن ددره؟؟؟

اول از همه Progamer18 رو به دیدن این ویدئوی آموزشی و فرهنگ سازی دعوت میکنم :
=======> برای دیدن ویدئو کلیک کن <=======

دوم  از حسام و محمدرضا شدییییدا تقاضای رسیدگی به این موضوع و وضع یک قانون جدی و سفت و سخت در این باره تعیین کنن

سوال اصلی :
- آیا اینجا رو با خونه ی خودتون اشتباه گرفتین یا چاله میدون فرض کردین که میایین فحاشی ناموسی میکنین ؟

- توهین و فحاشی ناموسی الکی و بی دلیل به Manager سرور  بدون هیچ دلیل و منطق و مشکلی ؟؟؟

- هدف از توهین و فحاشی ناموسی بی جا و اشتباهت به من دقیقا چی بوده ؟؟؟
من میدونم این کارت از کجا و از سمت کی داره آب میخوره ? )

- آیا سرور قوانینی نداره که امثال اینجور قُلی ها سرور رو با خونه ی خودشون اشتباه بگیرن و همینطور به پلیر ها و Manager سرور توهین و فحاشی ناموسی کنن؟

حیف لقب (شخص و شخصیت) که به این شخص در ادامه داده میشه ...
طبق معمول من و دوستان و هم کلنی ها داخل تیم اسپیک آرنا گیم بودیم 

که بعد این شخص وارد تیم اسپیک شد و بدون هیچ دلیلی شروع کرد به بنده فحاشی ناموسی کردن و بنده اول از این شخص سوال کردم که با کی بودی ؟!
(طبق تصویر پایین بنده نفر اول تی اس داخل چنل Gaming 1 هستم)
شاهدین این قضایا : 
spacer.png

این شخص بعد از ورودش به تیم اسپیک آرنا گیم شروع به فحاشی های ناموسی و اسپم های پشت سر هم کرد که بنده اول نه Warn به این شخص دادم و نه میوتش کردم که شاید حرفی که زده رو پس بگیره و به اشتباهش پی ببره , اما متاسفانه فحاشی های این شخص ادامه داشت !

اما جالب تر از این , حرکت این شخص رو در ادامه (به روایت تصویر) میبینیم :

مورد 1 :
(طبق وجود شاهدین در تیم اسپیک آرنا گیم)
بعد از اینکه من از این شخص برای بار چندم سوال کردم که به کی فوحش ناموس دادی این شخص به این صورت جواب داد :
spacer.png
بنده داخل تیم اسپیک از این شخص (چندبار) سوال کردم که با کی بودی و این شخص گفت با تو و باز بنده سوال کردم که با من بودی ؟ که در جواب و جلوی بقیه پلیر های کلن بدون هیچ دلیلی شروع به فحاشی کردن و شاخ و شونه کشیدن و حاضر جوابی کرد و همینطور داخل گیم به صورت مکرر  ( طبق مدارک ) فحاشی های خودش رو ادامه داد.

مورد 2 :
بنده این شخص رو داخل تیم اسپیک برای چند دقیقه بن و بعد آن بن دادم که شاید بس کنه اما در ادامه ... :
spacer.png
(واقعا جای تاسف داره که آدم بچه سال هایی رو میبینه که جرعت رو در رویی در زندگی واقعی رو ندارند و داخل مجازی قلی بازی در میارن...)

مثل قلی نباشیم ...
بدرود

لینک به ارسال

باسلام.

شما حق فحاشی به کارکنان سرور رو ندارید و طبق قوانین جدید:

فحاشی ناموسی و سطح بالا به هر کدام از کارمندان سرور محرومیت از سرور را در بر دارد!

تصمیم ادمین صحیح بوده است!

• Like 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...