رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

آزار و اذیت بی دلیل پلیر ها

Stormy

ارسال‌های توصیه شده

لنام کاربری کسی که شکایت دارد:[.StoRm.]

نام کاربری کسانی که از آنها شکایت دارید:

TF

$@_______king_________@$  

]TF[shayea

]TF]evilspirit

[TF]Arnold.   یا همون porax_

نام کاربری شاهدان : @MrKasraGameR helper

مدارک شکایت:

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

توضیحات: متاسفانه با اتحاد برخی از پلیر های قدیمی سرور کلن تسک فورس قدرت خیلی بالایی پیدا کرده که برخی از اعضای این کلن از این قدرت و اتحاد برای آزار و اذیت پلیر های تازه کار استفاده میکنند.

شکایت من به دلیل آزار و اذیت بی دلیل پلیر های تازه وارد هست همون طور که در عکس ها مشاهده میکنید این پلیر ها در محل اسپاون پلیس ها می ایستن و پلیس هارو بدون هیچ دلیلی کیل میدن و کیل لیست ها هم خودش گویا ی این ماجراس .

در منوی tab هم مشاهده میکنید که اسکور پلیر zeglar به 30 رسیده در حالی که حداکثر اسکور لازم برای پلیس شدن 50 هست!!!!

این اشخاص گفتن که در دفاع از خودشون پلیس هارو کشتن.اما حقیقت معلوم میکنه واستادن جلوی پاسگاه پلیس به قصد کشتن و کیل لیست کردن این پلیر ها .دفاع از خود به حساب نمیاد.

همون طور که در عکس 5 مشاهده میکنید پلیس drugv گفته که در کوچیکه(اشاره به در کوچیک پاسگاه پلیس)رو باز نکن اما باز بوده و این فرد به داخل حمله کرده 

هلپر کسرا هم خودش شاهد این ماجراس و به این پلیر ها اخطار داده که پلیر هارو بدون دلیل کیل لیست نکنن اما گویا فایده ای نداشته!

آقای حسام @Stoic شما که راحتی و لذت بردن پلیر ها از سرور براتون مهمه لطفا مجازات سنگینی برای این کار قرار بدید و بیشتر به این موارد رسیدگی کنید.

لازم به ذکره برخی از پلیر هایی که این بلا به سرشون اومده دیگه تو سرور دیده نشدن و این سرور رو ترک کردن .

و در آخر اینو بگم که منظور من از کلن TF کسانی که اسمشون تو شکایت نوشته شده و بی دلیل پلیر های تازه وارد رو کیل میدن هست نه همه ی اعضای این کلن .برعکس این افراد بسیاری دیگری در این کلن هستند شادی پلیر ها براشون خیلی مهمه (خودشون میدونن کیا رو میگم) و کلی به من و دیگران تو بازی هلپ دادن یا باهام تمرین کردن و یا بهم کمک مالی کردن.

با تشکر 

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

درود

پلیر های متخلف بدلیل Spawn Kill و ایجاد مزاحمت برای پلیر ،  Jail (زندانی) خواهند شد.

✔️ موضوع رسیدگی و بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...