رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Tp Gheyre Mojaz

KRraToS

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: MnmDAda
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: ErfanShulux
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : ADMIN
مدارک شکایت: do.php?imgf=org-6391368d5b881.png do.php?imgf=org-30133329d1a02.png

do.php?imgf=org-85dd1b75e8963.png
توضیحات:بدون هیچ دلیل و اجازه ای الکی تی پی یا برینگ مجازه؟ منکه اینطور فکر نمیکنم 

شما هم لطفا تو تیکت خودتو مظلوم نشون نده از ترس خربزه میخوری وایسا در نرو بی ادبی هم که ماشالله فقط به من میگی بی ادب بعد خودت عفت کلام نداری فشاری میکنی تاقت داشته باش داداش

برگشتی گفتی لینک انجمن نداشتی من که برات نفرستادم /dets آم خبر نداشتی هلپرم از صبح نیومده پس از ترس دروغ نباف

من نمیدونستم طرف حسابم یه شخص ۱۰ ساله هست که تازه سیستم دست گرفته وایساده تا حرف میخوره یا کیل میشه فشار میخوره سو استفاده از خاصیت ادمینی میکنه دوست عزیز من

بنده در هیچ موقع از عمرم از چیت هایی که باعث دمیج نخوردن میشه استفاده نکردم حاضرم با PC Check و برنامه LastActivity این رو ثابت کنم شما اسکیل پلی دادنتون پایینه نگید چیتر از صبح تا شب تو گیم نشستین تا ریس میبرم تهمت میزنید من کلا یبار تی پی هک زدم که بن شدم برنامه LastActivity هم اثبات میکنه

بنده اگه با پر رویی اینجا حقمو نگیرم یه حقیر مثل شما مظلوم نمایی میکنه و حق مارو میخوره

قابل ذکره در تمام ۴ ساعتی که امروز تو سرور بودم جناب علی وایکینگ یکبار CC  دادن جهت پاک شدن ADV شما این اسکرین حرف من رو ثابت میکنه:
do.php?imgf=org-10a6028963d51.pngایا دروغ گویی به تیم استف جرم نیست؟ من دیگه حرفی ندارم

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...