رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن بیدلیل هلپر Mnmdad

[021]Kasra

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:  @Kasra4
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: @MnmDada
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @MobinMHR
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 500 حدودا
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Elite 3 Helper
  • مدارک شکایت:1699901902248_dwrb.jpg
  • توضیحات:
  • بنده هنگام بازی کردن بودم و هنگام فایت لحظه ای Afk شدم که جیل کرد ک تا جایی قبوله بعد به من بن دو روزه داد که دلیل شم نوشته بود توهین به استاف درحالی که اصلا من پیامی نداده (از اول بازی حتی سلام هم ندادم) بودم چرا الکی بن میدید اگر ایشون مدرکی مبنی به توهین کردن من به ایشون دارند لطفا ارائه دهند. با تشکر
  • ادمین مربوطه:  یادم نیس دقیقا ولی فک کنم ادمین ها انلاین نبودند
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

درود بر شما

اولا لطفا به دوستتون اقای MobinMHR رو تگ نکنید ایشون در جریان ماجرا نبودن (از روباه پرسیدن شاهدت کیه گفت دمم)

هر سری که از بنده شکایت دارید شما و دوستتون تومار مینویسید و باید طبق فرم مربوطه باشه! اسکور بنده ۱۲۰۰ هستش!

دوما شما وسط راب سرافی ای اف کی کردید که خودتونم قبول دارید جیل درست بوده
سوما بعد از جیل بنده شما از مقدار فشاری که از بنده خوردید جهت مجازات در چت پابلیک به بنده بی احترامی کردید

که توی عکس هم معلومه ولی اگر نیاز هست مدرک بفرستم.

طبق قوانین سرور کوچکترین بی احترامی به اساتیف منجر به میوت یا بن میشود

همچنین دوست شما MoBiNMHR به بنده بی احترامی کردند ولی من برای بار اخر بخشش کردم

با تشکر منم دادا MnmDada

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MnmDada گفته است :

درود بر شما

اولا لطفا به دوستتون اقای MobinMHR رو تگ نکنید ایشون در جریان ماجرا نبودن (از روباه پرسیدن شاهدت کیه گفت دمم)

هر سری که از بنده شکایت دارید شما و دوستتون تومار مینویسید و باید طبق فرم مربوطه باشه! اسکور بنده ۱۲۰۰ هستش!

سوما بعد از جیل بنده شما از مقدار فشاری که از بنده خوردید جهت مجازات در چت پابلیک به بنده بی احترامی کردید

با تشکر منم دادا MnmDada

کصافط؟ مدرکی بده که ثابت کنه با تو بوده

کسی که اینو با اسکور 500 ( اونم ست شده ) هلپر مثلا برگزیده 3 کرده رو باید زنده زنده آتیش زد

سطح تورو کاملا میشه از روی اسمت حدس زد ??

اخطار مدیریتی 3/3 قراره رنک داون کنی یا آنرنک؟ ??? @MrTakPar

دخالت هم نیست شاهدم/.

• Thanks 2
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MnmDada گفته است :

درود بر شما

با تشکر منم دادا MnmDada

من کی به شما توهین کردم هن؟

چرا الکی دروغ میگوید 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MnmDada گفته است :

درود بر شما

با تشکر منم دادا MnmDada

اون یک کلمه که افتاده توی عکس برای اون هم کلنی شما بود( @PDMJ) که همین که وارد سرور شد نمیدونم چیش بود داشت پدر مادر ما رو فحش میداد؛ من از اول بازی هیچ پیامی به تو ندادم و یبار جلوی اداره پلیس که داشتی میومدی از کنارت رد شدم بدون اینکه یه گلوله بهت شلیک کنم یا وایسم. جیل کردنت هم فک کنم اشتباه میتونه باشه چون من هیچ فایتی رو باهات شروع نکردم تو بودی که به من شلیک میکردی. اینم بگم همین @PDMJ که من داشتم میزدمش afk زد و جلوی تو و کنار اون من ۳ثانیه afk کردم اومدم بیرون پس چرا من جیل شدم اون نه؟ درمورد اینم که میگی @MobinMHR رو تگ کردم ولی ایشون در جریان هیچی نبودن کاملا در اشتباهی چون من و ایشون دوست هستیم و همیشه با تماس میت حین بازی در ارتباطیم. بعدش گفتی روب صرافی درحالی که من هیچ روب از صرافی نکردم پس الکی حرف درنیار. حالا شما بازم مدرک دارین بسم الله بفرمایید بفرستید من جواب میدم.
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MnmDada گفته است :

درود بر شما

با تشکر منم دادا MnmDada

درمورد اسکورت هم بعد اینکه بن کردی از سرور رفتی نمیدونستم چنده. دیگه ببخشید از دفعه بعد حفظ میکنم

لینک به دیدگاه

@MissSariNa شما از جای دیگه میسوزین الکی دخالت نکنید و همچنین به مدیر کل سرور بی احترامی کردید که طبق قوانین فروم همچین حقی ندارید چه برای استف چه برای مدیرکل
اسم شما در لیست شاهدان ذکر نشده پس الکی خودتو نچسبون که بگین منم هستم مشکل شما از جای دیگریست
اگه با من مشکلی داری پاشو بیا سرور باهم حل میکنیم ? مگر ...

@MrTakPar do.php?imgf=org-2f265a4e7a731.png 

بعد از اینکه PDMJ مجازات شد از سرور لفت داد و این حرفشون فقط و فقط میتونسته برای جیل من بوده باشه اونم وسط راب سرافی توی همچین مواردی حتی اونر سرور هم میتونه از کوره در بره وقتی ۲میل راب میخوره و جیل میشه وسط فایت ای اف کی میکنه و بازم وسط راب سرافی -۲ کلن پوینت میخورن بازم میخواین بگین با من نبودن؟

اقای کسرا در حال راب سرافی بودن من  رفتم اونجا و با چیانساو دمیجشون دادم ولی ای اف کی کردن همچنین بنده رکوردرمو روشن نکردم چون اف پی اسم میاد پایین بعد گیر میدن میگن با اف پی اس ۲۰ اومدی ...
اگه میخواید ادمین وارن بدید بدید ولی من حوصله افرادی که ۳به ۱ هم نمی تونن کیلم کنن فشار میخورند و از طریق فروم جهت همچین چیزای مسخره ای اقدام میکنند ندارم و تو سرور میبینمتون ?

@MobinMHR do.php?imgf=org-7704dd617c9f1.png
این فقط یک نمونه سادش هست 
چیزای بدتری هم گفتین که من دلم نمیاد بفرستم از پلیر های سرور کم شه

• Haha 2
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، MnmDada گفته است :

@MissSariNa شما از جای دیگه میسوزین الکی دخالت نکنید و همچنین به مدیر کل سرور بی احترامی کردید که طبق قوانین فروم همچین حقی ندارید چه برای استف چه برای مدیرکل
اسم شما در لیست شاهدان ذکر نشده پس الکی خودتو نچسبون که بگین منم هستم مشکل شما از جای دیگریست
اگه با من مشکلی داری پاشو بیا سرور باهم حل میکنیم ? مگر ...

@MrTakPar do.php?imgf=org-2f265a4e7a731.png 

بعد از اینکه PDMJ مجازات شد از سرور لفت داد و این حرفشون فقط و فقط میتونسته برای جیل من بوده باشه اونم وسط راب سرافی توی همچین مواردی حتی اونر سرور هم میتونه از کوره در بره وقتی ۲میل راب میخوره و جیل میشه وسط فایت ای اف کی میکنه و بازم وسط راب سرافی -۲ کلن پوینت میخورن بازم میخواین بگین با من نبودن؟

اقای کسرا در حال راب سرافی بودن من  رفتم اونجا و با چیانساو دمیجشون دادم ولی ای اف کی کردن همچنین بنده رکوردرمو روشن نکردم چون اف پی اسم میاد پایین بعد گیر میدن میگن با اف پی اس ۲۰ اومدی ...
اگه میخواید ادمین وارن بدید بدید ولی من حوصله افرادی که ۳به ۱ هم نمی تونن کیلم کنن فشار میخورند و از طریق فروم جهت همچین چیزای مسخره ای اقدام میکنند ندارم و تو سرور میبینمتون ?

@MobinMHR do.php?imgf=org-7704dd617c9f1.png

ببین من اصلا دیشب اونور مپ نرفتم که از صرافی دزدی کنم داری از خودت درمیاری اینو من از کازینو دزدی کردم اصلا با تو هم روبرو نشدم و افک هم نزدم تا چکپوینت. بعد اینکه من داشتم @PDMJ رو میزدم اونم دقیقا جلوی ماشین فروشی سمت محل خرید مواد(/ma). همین لحظه که تو با موتور رسیدی پیش من و داشتی منو میزدی ایشون جونش ته رسیده بود که افک زد و در رفت (چون هم کلن شما بود فقط ۶۰ دقیقه میوتش کردی) همه حرفات دروغه. اینم که میگی ۳ به ۱ نمیتونیم بزنیمت کاملا در اشتباهی چون روز قبلش موقع تسخیر دوبار زدمت بعد رفتی دوست چیترت prophet رو آوردی خودت رفتی تسخیر رو زدی افک شدی که یوقت نزننت. نمیدونم چرا باید شخصی که کمتر از ۱ماهه اومده سرور رو هلپر کنن هرکاری دلش میخواد بکنه؟

لینک به دیدگاه

جناب @MnmDada یک اخطار مدیریتی دریافت کردند ، ایشون به دلیل 3/3 شدن اخطار های مدیریتی به رنک Elite 2 Helper رنک داون میشود . 

با بازیکن @MissSariNa به دلیل توهین در انجمن برخورد خواهد شد .

تمامی کسانی که در این پست دخالت کردند اخطار دریافت خواهند کرد .

موضوع رسیدگی و بسته شد .

• Haha 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...