رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

ابیوز و پارتی بازی Erfawn

AmiiR

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: @AQ[A]MIR
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @ErFaWn
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : 
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : falcon
مدارک شکایت: 7e1c26_24frank.png
توضیحات: پلیر @[[OwL].Frank_C] رو به دلیل چیت که بار اولش هم نیست بن دادم این ادمین بلافاصله با پارتی بازی اقدام به آنبن کرده و میگه جیل میدم !

در قوانین هیچ اشاره ای به جیل شدن چیتر نشده و کل مجازات بن هستش.

وضعیت پیگیری جیل اصلا معلوم نیست تو جیل میدی یا الکی میگی جیل دادم یا جیل بدی بعدا من از سرور رفتم دوباره آنجیل کنی معلوم نیست، که هدفتم همینه !

فیلم چیتی که شخص ثالث بخاطرش بن شد: (FlyHack)

https://uploadkon.ir/uploads/218026_24frank.avi  ( به مینی مپ هم دقت شود )

فیلم دیگر از این پلیر که نشون میده بار اولش نیست ( اینو قبلا دوستان به پی وی این فالکون فرستادن و اونم 15 دقیقه جیل کرده )

https://uploadkon.ir/uploads/c08826_24frank2.mp4

و همچنین ابیوز این ادمین تمومی ندارد در پست زیر گفته مجازات میکنه ولی بعد از 2 روز هنوز بن نکرده

و همچنین پست زیر

@MohammadReza لطفا رسیدگی کن این در سری قبلی که تو استف بود هم پارتی بازی میکرد و اونایی هم که ازش راضین کسانین که براشون پارتی بازی میکنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

راجب ویدیوی اول که قدیمی هستش و مجازاتش انجام شده !
ویدیوی دوم هم بنده باگ بودم، و انقدر نامفهوم هست برات که متوجه شی باگم یا دارم چیت میزنم ؟
و اگر قرار بر چیت زدن باشه شما چون رنک owner داری اخطار چیت زدن براتون میاد ! (میتونی پست های arshiatiger رو ببینی)

داخل ویدیوی دوم از ماشین پیاده خواستم بشم پرت شدم داخل آب و باگ شده بود بازی برام و دیدین که ادمین goto کردن مشکل رو حل کنن
شما فقط میخواید نظم سرور رو بهم بزنید و با کسی که زورتون تو fight نمیرسه با یه بهونه ای بخواید بن بدید و لطفا با مدرک صحبت کنید چیت های دیگر چیه ؟
و اینم بگم که شما بدون هیچ مدرکی دارید تهمت به ادمین میزنید !
فکر نکنید با رنک خریدن میتونید هر کاری که عشقت کشید انجام بدی 

• Like 1
لینک به دیدگاه

جناب اقای @AQ[A]MIR مدیران و ادمین های سرور تصمیم گرفتن از این به بعد به جای اینکه پلیر رو محروم از سرور کنند به جاش پلیر رو به مدت ۲ یا ۳ ساعت جیلشون بدن

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود 

قصد دخالت ندارم 

ولی

شاید باگی به وجود اومده 

یا ایشون نتش‌ ضعیف شده باشه 

بلاخره گیم آنلاین هست ممکنه باگ بشه ممکن هم هست نت نوسان پیدا کنه

لینک به دیدگاه

درود.

محض اطلاع اینکه تمام تصمیماتی که استف سرور می گیرند به نفع سرور هست و درصورتی که بر این تصمیمات اشکالی وارد بشود  توسط رنک بالاتر بررسی و رسیدگی می شوند.

همچنین شما به قصد زیرکشی ، توهین های متعدد و سواستفاده های بسیار و موارد دیگر بین پلیرها شناخته شده اید و باید بدونید که با زیرکشی کسی خودتون بالا نمیرید.

و درباره مجازاتی که اعمال می گردد ؛ 

افرادی که از تقلب استفاده می کنند بنا بر تصمیم بنده مجازات می شوند و مجازاتی که بنده اعمال میکنم جیل هست.

باتوجه به تعداد دفعات استفاده از تقلب این تایم افزایش پیدا می کند.

به شما نیز اخطار داده شده بود که بدون هماهنگی با استف کسیو بن ندید.

درباره این شکایت نیز

۱. مدرک اول قدیمی هستش و مجازات مربوط به اون اعمال شده است.

۲. باتوجه به مدرک دوم و مشکوکیت ایشون Pc Check اعمال می شود و در صورت مشاهده شدن چیت مجازات اعمال می شود.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

• مدیرکل

شما طبق قوانین با پلیر برخورد کردید و مدیر استف بر حسب شرایط قصد تغییر مجازات ایشان گرفته است.

در صورتی که این پلیر از چیت سطح بالا استفاده کرده یا آسیبی به شما رسانده، ضمن آپلود مدارک در بخش شکایت از بازیکن مجدد این مورد را پیگیری نمایید.

قوانین:

• ما برای خود این موضوع را در نظر میگیریم که در موارد مختلف مجازات های مختلفی را اعمال کنیم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...