رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پست های پیشنهاد شده

• نام کاربری کسی کهشکایت دارد:HA5                                                                                                                                                                                                                                                              
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد:UNLIMITED                                                                                                                                                                                                                             
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :                                                                                                                                                                                                                                                  
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:4000                                                                                                                                                                                                                                       
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:PLAYER
  • مدارک شکایت:                                                                                                                                                                                                                                                                                           b138427_.pngr1974_.png
  • توضیحات:من به این پلیر تیر اندازی کردم ولی ایشون در هنگام انفجار ماشین AFK کردند.من درخواست جیل ایشونو دارم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

درود بر پلیر عزیز آرناگیم 
بخاطره این کار او جیل میشود 

به درورد پلیر عزیز

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید