رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
_Nikolai

VAC بن و ۵۰۰ میل بر باد رفته . . . .

پست های پیشنهاد شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد : Kiarash_AxK
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: نمیدونم 
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : $ilia_AC , $SaRdar و . . . . 
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : . . . . . .
  • مدارک شکایت: . . . . . . . 
  • توضیحات: اول از همه بهتره بگم VAC بن را  جناب @Stoic ورداشتند و Ban time گزاشتند .

با سلام خدمت مدیران گل آرنا گیم 

همونطور که مدیر کل عزیزمون @MohammadReza گفتند در صورت چیت زدن مکرر VAC بن میشوید اما من برای اولین بار برای کاری که حتی نکردم توسط ادمین VAC  @Stoic  بن شدم و حتی 500 mil منفی هم خوردم تقاضای دلیل و مدرک چیت بنده را دارم . 

Ban Time  به کنار چرا 500 Mil منفی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ من نه کاری کردم نه چیز دیگری . و میتونم pc cheak بدم . لطفا برسی شه 

@Stoic

@MohammadReza

@MrRid3r

@AmirhosseinPnN

• Like 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

باسلام.

شما با اکانت مولتی اقدام به تقلب و جمع آوردی پول و امتیاز کردید، به همین دلیل تمامی اکانت های مولتی شما محروم و اکانت اصلی شما تایم بن و 500 میل جریمه شد!

شما وک بن نشدید.

شماره تلفن ثبت شده روی اکانتتون رو برای من پیام خصوصی انجمن بفرستید من چک کنم

• Like 1

لینک به ارسال

مدیر محترم حداقل 500 میل منفی ای که دادید را برگردانید .

واقعا کار در سرور سخت است , حداقل 60 % سرور با چیت پول دار شدند  ولی من برای کاری که نکردم منفی خوردم . 

همونطور که در پست اول گفتم برای من بن مهم نیست , چرا 500 میل منفی؟؟

من از شما مدیر محترم درخواست برگشت پول را دارم .  

@Stoic

• Like 1

لینک به ارسال

سلام 

می دونم نباید دخالت کنم ولی فک نکنم کل داری این دوست عزیز به 500 میل برسه .

راست میگه خوب حداقل اون 500 میل منفی رو برگردانید اخه دیگه این اکانت اکانت بشو نیست ?  

• Like 1

لینک به ارسال

در جواب پلیر @Kiarash_Axk باید بگم که تا کنون هیچ پلیری با چیت پولدار نشده و حسام هر مدت لاگ هارو چک میکنه تا ببینه کسی با تقلب پول بدست نیاورده باشه

و پلیر های زیادی هم تا الان بن شدن از جمله tf milad‌و shayee 

حالا معلوم شد که شما اعتبارات خودتونو از راه چیت زدن بدست میارید 

اگه قرار باشه پول هایی که این پلیر بدون زحمت چندان و با چیت بدست آورده بهش برگرده تکلیف دیگر پلیر ها که زحمت زیادی میکشن چیه ؟ یعنی باید حقشون ضایع بشه؟ شما باید به عواقب کاراتون فکر میکردید.و مثل بقیه پلیر ها از راه درست پول بدست میاوردید

واقعا برای پلیر های چیتری مثل شما متاسفم...

و ممنونم از مدیران که با این افراد برخورد میکنند

• Like 1

لینک به ارسال

اگه این پلیر مانند بعضی ها چیت میزد

الانیست به خاطر 500 میل شکایت نمی کرد چون می تونست آنقدر پول جمع کنه که پول بانکش مکس باشه.

با تشکر .  

• Like 3

لینک به ارسال

@[.MzM.]

پلیر عزیز لطفا روزی چند وعده #به من چه برای خودتون تجویز کنید .

و از سرک کشیدن در شکایات من و دیگر پلیر ها خودداری کنید .

این موضوع فقط و فقط بین من و @Stoic و @MohammadReza و .... ربط دارد . 

اگر می تونی در جهت آرامش من کاری انجام بدی باش . و باز هم دخالت کن . و وجودت رو از من دریغ نکن 

این کار ها ادب خانوادگی شما رو میرسونه .

پس لطفا سکوت کنید و مزاحم کار مدیران محترم نشید ‌‌ .

• Like 1

لینک به ارسال

@Kiarash_Axk

احتیاجی نمیبینم برای نظر دادن از شما اجازه بگیرم.اونم تو موضوعی که حق من و تمامی پلیر های زحمت کش خورده شده.و بنده به عنوان یه ناظر حق نظر دادن رو دارم.

شما با چیت هاتون زحمات دیگر پلیر هارو زیر سوال بردید .

پس یعنی ما باید به سختی پول بدست بیاریم اما شما با چیت؟قابل قبول نیست

بنده حرف توهین آمیزی نزدم که ادب خانوادگیمو زیر سوال ببره

بلکه شما متقلب بودنتونو به اثبات رسوندید 

لینک به ارسال

شما هیچ حقی ندارید . 

و اگه دوباره در موضوعی که به تو ربط نداره دخالت کنی من یا ادمین دیگری شما را مورد تنبیه قرار میدهیم 

و اگه میتونید لطف کنید چشماتون رو ۲ درجه بزرگتر کنید و به پست بیشتر دقت کنید . 

تو فکر میکنی می تونی با لفص قلم صحبت کردن مثلا خودتو چیزی فرض کنی اما من 

به اینجور آدما میگم فضول .

@Stoic تقاضای  تنبیه این پلیر @[.MzM.] را دارم 

و سریع تر به این موضوع رسیدگی کنید تا پلیر های فضولی مثل ایشون در موضوعی که بهشون ربط نداره دخالت نکند

• Like 2

لینک به ارسال

به اعصاب خودتون مسلط باشید xD

مطمعنا وقتی که حقیقت به ضرر شما باشه واکنشتون هم جای تعجبی نداره

میبخشید که اینگونه حرف میزنم( به هر مال من هر نوع حرف زدنی رو بلدم و بسته به شخصیت طرف باهاش صحبت میکنم)

فشار خوردن های شما و تگ کردم مدیر @Stoic باعث نمیشه از کاری که کردید صرف نظر بشه .این مدیر قوه تصمیم گیریش بیشتر از اونه که بخواد به اعتراض فردی مثل شما واکنش نشون بده.

و البته که حق اظهار نظر دارم وقتی حق من و پلیر های دیگه ضایع شده و هیچ وقت در چنین شرایطی سکوت نمیکنم 

شما هم بهتره ادبتون رو حفظ کنید

و نکته آخر اینکه هم تخلف کردی و هم طلبکار هستی . بهت توصیه میکنم یبار دیگه قوانین رو بخونی 

از مدیران و بقیه هم به شدت عذر میخوام بابت این نحوه رفتارم اما با پلیر متخلف بهتر از این نمیشه رفتار کرد

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، Kiarash_Axk گفته است :

شما هیچ حقی ندارید . 

و اگه دوباره در موضوعی که به تو ربط نداره دخالت کنی من یا ادمین دیگری شما را مورد تنبیه قرار میدهیم 

و اگه میتونید لطف کنید چشماتون رو ۲ درجه بزرگتر کنید و به پست بیشتر دقت کنید . 

تو فکر میکنی می تونی با لفص قلم صحبت کردن مثلا خودتو چیزی فرض کنی اما من 

به اینجور آدما میگم فضول .

@Stoic تقاضای  تنبیه این پلیر @[.MzM.] را دارم 

و سریع تر به این موضوع رسیدگی کنید تا پلیر های فضولی مثل ایشون در موضوعی که بهشون ربط نداره دخالت نکند

درود

دوست عزیز در انجمن از کلمات ناهنجار و خشونت امیز استفاده نکنید در غیر این صورت محدودیت هایی برای اکانت شما اعمال خواهد شد.

در 5 ساعت قبل، Stoic گفته است :

باسلام.

شما با اکانت مولتی اقدام به تقلب و جمع آوردی پول و امتیاز کردید، به همین دلیل تمامی اکانت های مولتی شما محروم و اکانت اصلی شما تایم بن و 500 میل جریمه شد!

شما وک بن نشدید.

شماره تلفن ثبت شده روی اکانتتون رو برای من پیام خصوصی انجمن بفرستید من چک کنم

به گفته مدیر عمل کنید

شادو پیروز باشد

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، [.MzM.] گفته است :

به اعصاب خودتون مسلط باشید xD

مطمعنا وقتی که حقیقت به ضرر شما باشه واکنشتون هم جای تعجبی نداره

میبخشید که اینگونه حرف میزنم( به هر مال من هر نوع حرف زدنی رو بلدم و بسته به شخصیت طرف باهاش صحبت میکنم)

فشار خوردن های شما و تگ کردم مدیر @Stoic باعث نمیشه از کاری که کردید صرف نظر بشه .این مدیر قوه تصمیم گیریش بیشتر از اونه که بخواد به اعتراض فردی مثل شما واکنش نشون بده.

و البته که حق اظهار نظر دارم وقتی حق من و پلیر های دیگه ضایع شده و هیچ وقت در چنین شرایطی سکوت نمیکنم 

شما هم بهتره ادبتون رو حفظ کنید

و نکته آخر اینکه هم تخلف کردی و هم طلبکار هستی . بهت توصیه میکنم یبار دیگه قوانین رو بخونی 

از مدیران و بقیه هم به شدت عذر میخوام بابت این نحوه رفتارم اما با پلیر متخلف بهتر از این نمیشه رفتار کرد

دوست عزیز در انجمن از کلمات ناهنجار و خشونت امیز استفاده نکنید در غیر این صورت محدودیت هایی برای اکانت شما اعمال خواهد شد.

لینک به ارسال

Kiarash_Axk@

این پلیر که دوست ماام هست واقعا جزو پلیرای خوبه سروره و یکی از کساییه که حاظرم شرط ببندم حاظره در صورتی که چیتری تو سرور نبینه هیچ وقت از چیت استفاده نکنه و همیشه ام این موضوع رو به من و دوستاش میگه

حالا بعد این همه مدت سالم بازی کردن یه اشتباهی ام کرده دلیل نمیشه کله سوابق گذشتشو زیر سوال ببرید :)

واقعا این چند وقته جاش توی سرور خالیه و از مدیران محترم سرور خواهش میکنم که بزارید دوباره بیاد تو سرور و لطفا پولشم بهش برگردونید تا دوباره انگیزه برای بازی کردن داشته باشه 

پلیر خوب تو هر سروری یکی از نعمتای اون سروره و کیارش جان عزیزم یکی از همون پلیراست که کیفیت سرورو بالا میبره

شاید اگه این پلیر تو سرور نبودو چیزی به من یاد نمیداد من هیچ وقت حاظر به بازی کردن تو این سرور نمیشدم چون خاطره ی خوبی نداشتم ازش

من قصد جسارت ندارم ولی لطفا این یه بارو ازش بگذرید و بزارید که دوباره برگرده  و مثل قبل بازی کنه 

با تشکر از عوامل خوب سرور آرنا گیم بخاطر زحمتایی که میکشن و نظارت دقیقی که روی پلیرا دارن:)

• Thanks 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...