رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

.StoRm.

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: [.MzM.]

نام کاربری کسی که از او شکایت دارید: Amir و MasTeRs

شاهدان: porax_

رنک ادمینی که از آن شکایت دارید:supervisor

مدارک : احتیاجی نیست

توضیحات: @Stoic از وقتی این ادمین ها وارد بازی شدن واقعا که سرور رو خراب کردن 

مثلا ادمین lucki‌برداشته تمام دوستان منو بدون هیچ دلیل موجه به دلیل (ظاهرا) چیت بن داده 

فرد دیگری از کلن رو هم به دلیل فوش بن داده!!!! نمیدونستیم فوش هم بن داره!!!!!!

الان هم که ایشون منو به دلیل تبلیغ الکی ۳ روز بن داده!!!!!!!!!!!!!

من هیچ گونه تبلیغی نکردم فقط در دو جا صحبت کردم با دوستانم

۱: تو سرور ابیوز زیاد شده دیگه نمیخوام اینجا پلی بدم

۲: تو این مکامله پلیر jafar ‌به من گفت آی پی سرور x رو بده من هم بهش گفتم نمیشه اگه بگم بن میشم و حتی شاهد هم دارم بابت این ماجرا که اون @_PoraX هستش .

(هیچ اسمی‌ و تبلیغی از سرور دیگر نکردم.)

این افراد به هر ابیوزی که میتونستن دست زدن

شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیدیم تاپ کلن کلی اینور اونور شده و این آقایون برای خودشون تاپ ست کردن

پلیر های @TinkeR و @ARyaN._.GfT‌ و @ilia__ACهم به بهونه های الکی بن شدن اگه مردین و راست میگین مدارکشو بزارین.

خواستم یه خسته نباشید محکم بگم خدمت ادمین های ابیوزر گرامی که تو این چند روز به هر ابیوزی دست زدند تا بتونن جلوی مارو بگیرن آفرین بر شمما!

مورد دیگری که بسیار آزارم داد ‌پلیر @WexyPow‌هستش .

من مدت ها بود تحت نظر ایشون بودم و خود ایشون هلپری منو تایید کرده بودن و قرار بود وقتی سر هلپر @SaVaGe‌برگشت رنک منو بهم بدن اما بعد از اینکه ایشون دیدن من تو کلن حریفشون هستم به من گفتن فعلا به کسی رنک نمیدم و این در حالی بود که ایشون قرار بود به من رنک بدن.بعد وقتی با پلیر savage صحبت کردم گفتن که ali wexy ‌بهم گفته پلیر ها ازت ناراضی هستن و همونجا یه vote‌ برگزار‌ کرد که تمام افراد کلنش که حدودا ۶ یا ۷ نفر بودن به من رای منفی دادن.البته دیگه این مورد مهم نیست چون بنده دیگه حاضر نیستم به وعده های آقایون بد قولی‌ مثل ایشون گوش بدم و منت اونارو بکشم (نمیدونستم superviser کار خود سر هلپر رو هم میکنه و بهش دستور میده ?( رنکت مال خودت)

و فقط یه پلیر مسعولیت پذیر رو از دست دادید من میتونستم به سرور کمک کنم خودتون رد کردید.

و مورد آخر اینکه تمام کسانی که تو کلن MasTeR هستن رنک دارن و از اون استفاده میکنن ولی تا جایی که یادمه نباید بیشتر از ۲ رنک دار استف تو یه کلن باشه که متاسفانه همه این افراد رنک دارن.

مطمعنم تا الان متوجه شدید که به خواطر‌ انتخاب این طریقه انتخاب رنک داران سرور چقدر سرور آرناگیم خلوت شده و کلن دیگه بیشتر از ۱۰ تا پلیر واقعی نداره.

با وجود دیدن این همه ابیوز و این همه تبعیض که اصلا به شکایت ها رسیدگی نمیشه( یا اگه رسیدگی بشه وقتیه که دیگه بن ما تموم شده و فایده نداره و ما به دلیل بی لیاقتی برخی افراد رنک دار باید تو بن بمونیم)

من نمیدونم به این شکاین رسیدگی میشه یا نه 

درخواست آن بن شدم اکانت خودمو دارم........

• Like 4
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

درود

بله درسته ابیوز باعث ترک کردن خیلی ها از سرور میشه که تا به الان هم شده.

واقعا ایشون به نکته های خوبی اشاره کرده اند مثل:

1_رسیدگی دیر به شکایات.

2_ابیوز ها مثل goto & Bring که وقتی شخصی جلوت از این سی ام دی ها استفاده میشه اصلا نمیشه SS گرفت.

3_بن های الکی که من خودم شخصا دیدم.

4_بهونه تبلیغات برای بن (وقتی شخصی میگه من در یه سرور دگ بازی میکردن اما اسمشو و ایپی شو نمیگه تبلیغ محسوب میشه؟).

5_انتخاب هلپرین به دست دیگر افراد(مثلا من و اقای wexy یکم اختلاف داریم و حرفمون شده ایشون هیچ وقت دوستشو ول کرده منو هلپر نمیکنه که حقیقته. البته مثاله ها علی ناراحت نشی).

6_افزایش بیش از حد رنک دار در کلن (مدیرین باید محدودیتی قرار بدن مثلا نشه بیش از 3نفر رنک دار اینوایت داد).

7_انرنک با تایم خیلی کم ( در یک قضیه ای یک ادمین زد دو ادمین رو بن کرد بعد گفت نهایتش 5ساعت بن میشم . که این پنج ساعت هم میفته به شب و صبح میاد میبینه رنک داره).

8_وقتی ادمین یک ابیوزی میکنه کیل اگر از cchat استفاده کنه نمیتونیم اس اس بگیریم (مثل کیل در حال دزدی ماشین بانک . که واقعا دیده شده ) و اگه بیام شکایت کنیم 24ساعت طول میکشه مدیرین بیان ببینند و وقتی میبینند 24ساعت هم وقت میدن تا ادمین بیاد مدرک بده که میشه 48 ساعت که پلییر به همین دلیل شکایت نمیکنه.

واقعا بزرگ ترین مشکلات سرورند که اگه خوب بشده باعث افزایش پلییر میشه در غیر این صورد همیطور باعث کاهش خواهد شد.

امیدوارم رسیدگی شه.

موفق باشید .

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، .StoRm. گفته است :

مثلا ادمین lucki‌برداشته تمام دوستان منو بدون هیچ دلیل موجه به دلیل (ظاهرا) چیت بن داده 

۲: تو این مکامله پلیر jafar ‌به من گفت آی پی سرور x رو بده من هم بهش گفتم نمیشه اگه بگم بن میشم و حتی شاهد هم دارم بابت این ماجرا که اون @_PoraX هستش .

شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیدیم تاپ کلن کلی اینور اونور شده و این آقایون برای خودشون تاپ ست کردن

پلیر های @TinkeR و @ARyaN._.GfT‌ و @ilia__ACهم به بهونه های الکی بن شدن اگه مردین و راست میگین مدارکشو بزارین.

خواستم یه خسته نباشید محکم بگم خدمت ادمین های ابیوزر گرامی که تو این چند روز به هر ابیوزی دست زدند تا بتونن جلوی مارو بگیرن آفرین بر شمما!

من مدت ها بود تحت نظر ایشون بودم و خود ایشون هلپری منو تایید کرده بودن و قرار بود وقتی سر هلپر @SaVaGe‌برگشت رنک منو بهم بدن اما بعد از اینکه ایشون دیدن من تو کلن حریفشون هستم به من گفتن فعلا به کسی رنک نمیدم و این در حالی بود که ایشون قرار بود به من رنک بدن.بعد وقتی با پلیر savage صحبت کردم گفتن که ali wexy ‌بهم گفته پلیر ها ازت ناراضی هستن و همونجا یه vote‌ برگزار‌ کرد که تمام افراد کلنش که حدودا ۶ یا ۷ نفر بودن به من رای منفی دادن.البته دیگه این مورد مهم نیست چون بنده دیگه حاضر نیستم به وعده های آقایون بد قولی‌ مثل ایشون گوش بدم و منت اونارو بکشم (نمیدونستم superviser کار خود سر هلپر رو هم میکنه و بهش دستور میده ?( رنکت مال خودت)

و فقط یه پلیر مسعولیت پذیر رو از دست دادید من میتونستم به سرور کمک کنم خودتون رد کردید.

و مورد آخر اینکه تمام کسانی که تو کلن MasTeR هستن رنک دارن و از اون استفاده میکنن ولی تا جایی که یادمه نباید بیشتر از ۲ رنک دار استف تو یه کلن باشه که متاسفانه همه این افراد رنک دارن.

مطمعنم تا الان متوجه شدید که به خواطر‌ انتخاب این طریقه انتخاب رنک داران سرور چقدر سرور آرناگیم خلوت شده و کلن دیگه بیشتر از ۱۰ تا پلیر واقعی نداره.

با وجود دیدن این همه ابیوز و این همه تبعیض که اصلا به شکایت ها رسیدگی نمیشه( یا اگه رسیدگی بشه وقتیه که دیگه بن ما تموم شده و فایده نداره و ما به دلیل بی لیاقتی برخی افراد رنک دار باید تو بن بمونیم)

اما با وجود این همه تخلف ادمین ها من و هم کلنی هامون (کلن red line) طی مشورت با هم در محیطی‌ خارج از سرور تصمیم گرفتیم که سرور آرناگیم رو ترک کنیم و در سروری دیگر که بتونیم از خطر ابیوز در امان باشیم پلی بدیم (درست مثل بلایی که سر کلن های Task force و army power آوردید)

پس از الان دیگه تیم استف میتونه با خیال راحت همه تاپ هارو بدون هیچ رغیبی به تصرف خودشون در بیارن چون از دست ابیوز‌هاشون دیگه پلیری وحود نداره که بخواد باهاش رقابت کنه (مبارکتون باشه)

درود

من هیچ کاری به بقیه ی موارد ندارم , چون اگه بخوام جواب بدم به درازا میکشه و مثل بحث شما وارد حاشیه میشه !

اول اینکه بنده پلیری که احترام و شعورش رو جلوی شخص دیگه ای نگه نمیداره رو به هیچ وجه هلپر نمیکنم

دوم اینکه بنده به شما نه تضمین هلپر شدنی دادم و نه وعده و وعیدی بهتون دادم

بنده شرایط هلپر شدن رو به شما گفتم و شما شرایطش رو نداشتید و بنده گفتم در این صورت و زیادتر کردن اسکور و پلی تایم میتونید درخواستتون رو بدید و هد هلپر هلپر هارو انتخاب کنه

و شما در صورت داشتن صلاحیت توسط این هد هلپر انتخاب خواهید شد

که متاسفانه بنده شما رو در نظر داشتم و منتظر بودم HeadHelper وارد سرور شن و رنک شمارو بدن
(بعله , در بعضی موارد بنده هم به هد هلپر برای انتخاب هلپر ها کمک میکنم)
که خوشبختانه هد هلپر دیر به سرور اومد و شما اون روی گستاخت رو نشون دادی و همین عمر باعث شد تا بنده از انتخاب خودم پشیمون بشم

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، .StoRm. گفته است :

در 4 ساعت قبل، Dark_Killer گفته است :

درود

بله درسته ابیوز باعث ترک کردن خیلی ها از سرور میشه که تا به الان هم شده.

واقعا ایشون به نکته های خوبی اشاره کرده اند مثل:

1_رسیدگی دیر به شکایات.

2_ابیوز ها مثل goto & Bring که وقتی شخصی جلوت از این سی ام دی ها استفاده میشه اصلا نمیشه SS گرفت.

3_بن های الکی که من خودم شخصا دیدم.

4_بهونه تبلیغات برای بن (وقتی شخصی میگه من در یه سرور دگ بازی میکردن اما اسمشو و ایپی شو نمیگه تبلیغ محسوب میشه؟).

5_انتخاب هلپرین به دست دیگر افراد(مثلا من و اقای wexy یکم اختلاف داریم و حرفمون شده ایشون هیچ وقت دوستشو ول کرده منو هلپر نمیکنه که حقیقته. البته مثاله ها علی ناراحت نشی).

6_افزایش بیش از حد رنک دار در کلن (مدیرین باید محدودیتی قرار بدن مثلا نشه بیش از 3نفر رنک دار اینوایت داد).

7_انرنک با تایم خیلی کم ( در یک قضیه ای یک ادمین زد دو ادمین رو بن کرد بعد گفت نهایتش 5ساعت بن میشم . که این پنج ساعت هم میفته به شب و صبح میاد میبینه رنک داره).

8_وقتی ادمین یک ابیوزی میکنه کیل اگر از cchat استفاده کنه نمیتونیم اس اس بگیریم (مثل کیل در حال دزدی ماشین بانک . که واقعا دیده شده ) و اگه بیام شکایت کنیم 24ساعت طول میکشه مدیرین بیان ببینند و وقتی میبینند 24ساعت هم وقت میدن تا ادمین بیاد مدرک بده که میشه 48 ساعت که پلییر به همین دلیل شکایت نمیکنه.

واقعا بزرگ ترین مشکلات سرورند که اگه خوب بشده باعث افزایش پلییر میشه در غیر این صورد همیطور باعث کاهش خواهد شد.

امیدوارم رسیدگی شه.

موفق باشید .

در 3 ساعت قبل، TinkeR گفته است :

من هم با این دوست عزیزمون کاملا موافق هستم اینجوری واقعاً نمیشه پلی داد درخاست رسیدگی جدی دارم .

الان تقریباً 3 روزه منو بن کردند به دلیل چیت شکایت کردم که منو پیسی چک کردند جیت نداشتم خوده شخص فیلم نداره از درگیری یعنی کاملا الکی منو بن کردند الان 1 روز مونده تا انبن شم هنوز رسیدگی نشده الان کلن اونا همشون رنک دارن و اسکین باگ ! شاید بگین رنک داشتن دلیل نمیشه پلی ندیم ، ولی اینها از رنکاشون سواستفاده میکنند و کسی هم نیست که جولوشون رو بگیره ، ما کیف میخایم برسونیم کیک میدن به دلیل های چرتوپرت ما تا الان حدود 10 15 تا تاپ منفی خوردیم سره ابیوز های اینا و نه کسی رنکشون رو میگیره نه کسی تاپ مارو برمیگردونه ، 1 بار مولتی اورده بودن داخله کلن ما نشسته منفی داده?  هیچ کسی هم جولوشون رو نمیگیره اینجوری هیچ جوره نمیشه پلی داد.

الان 5 نفر از عضای کلن ما بن هستن بدون دلیل و بدون مدرک ! هرکسی بود نمیتونست با این ابیوز ها پلی بده!

درخاست رسیدگی ?

تازه 1 بار روز من ساعت 12 شب از سرور رفتم تاپ اونها 65 بود فردا ساعت 8 صبح اومدم سرور دیدم تاپشون 180 هستش ? خودتون قضاوت کنین

@Stoic

باسلام!

مورد اول در پاسخ به جناب @[.MzM.]: بن شما بنا به مدارک ارسالی از سمت هلپر سرور صورت گرفته که در این مدرکک اغراق به ست شدن اموال برای شما در سرور لیموترش گیمینگ میکنید.(هلوشو بدم لیموشو بدم کدومو بدم؟)

در ضمن ما در قوانین داریم ارسال هرگونه نام یا ای پی سرور با جریمه همراه است و تبلیغ محسوب میشود!

در ضمن اگر کسی به دلیل چیت بن شده شما وکیل کسی در سرور نیستید، خود شخص باید در انجمن شکایت کند تا رسیدگی شود!

همچنین مساله انتخاب هلپر به بنده ربطی نداره و فقط زیر نظر تیم استف مدیریت میشه و چون انتخاب نشدید حق شکایت ندارید!

اگر شما فکر میکنید 1 سرور نهایت 2 ماهه میتونه جای خوبی برای شما باشه ما کسیو مجبور نکردیم و نمیکنیم. از اینکه تا حالا با ما بودید خوشحالیم و از اینکه سروری با ساپورت و پشتیبانی 24 ساعته ی قوی تر و تیم مدیریت عالی پیدا کردید صمیمانه خوشحالیم. باشد تا نقص های سرور ما بر طرف شه و ما هم مانند سرور لیموترش گیمینگ تیم مدیریت قوی داشته باشیم!

مورد بعد در جواب به جناب @Dark_Killer: با سلام، نصف توضیحات رو برای حرف های شما در بند بالا دادم ولی برای موضوع انتخاب هلپر به من یا شما هیچ ربطی نداره، هلپر توسط هد هلپر انتخاب میشه و در صورت عدم لیاقت دوباره توسط هد هلپر برکنار میشه.

در مورد ابیوس هم تا شما شکایتی اعمال نکنید ما نمیتونیم رسیدگی و جریمه کنیم. در مورد دیر رسیدگی شدن به شکایات هم اخطار لازم به Supervisor سرور داده شد!

در جواب به اقای @TinkeR: هیچ پلیری یا ادمینی دستور اضافه یا کم کردن تاپ کلن را ندارد و تنها شخص مدیر کل میتواند به این تغییرات دسترسی پیدا کند. از خیال پردازی و موهوم گرایی دست بردارید و در صورت مشاهده ی مشکل با مدارم لازم شکایت کنید.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...