رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

کیک الکی تاپ منفی خوردیم

Nadder_Shah

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:ARyaN.[GFT].
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:amir
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :.Sweet.
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :super visor
  • مدارک شکایت:ydbb_sa-mp-240.png
  • توضیحات:دارم کیف بانک می برم باگ ان ار جی میزنم نمیتونه منو بگیره میاد کیک میده افف کن بنی ، درخاست برگشت تاپ ، اینظوری نمیشه پلی داد ! کم کم باید بشینین با خودتون پلی بدید ،
  • 1 کلن زدید ، همتون رنک مفتی دارین ، همتون اسکین باگ ست دادین برا هم ، تاپ کلن ست میدید ، ابیوز میکنید ! درخاست رسیدگی توسط @Stoic را دارم که هیچ جوری رنک اینارو نمیگیرید درخاست برگشت تاپ کلن و گرفتن رنک اینا ، همشون رنک مفتی دارن همشون هم داخله 1 کلن هستن و ابیوز هم میکنن بعد انتظار دارین پلیر هاتون بیشتر شه ؟ اینجوری نمیشه پلی داد ! 
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 1 ساعت قبل، ARyaN.[GFT]. گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد:ARyaN.[GFT].
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:amir
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :.Sweet.
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :super visor
  • مدارک شکایت:ydbb_sa-mp-240.png
  • توضیحات:دارم کیف بانک می برم باگ ان ار جی میزنم نمیتونه منو بگیره میاد کیک میده افف کن بنی ، درخاست برگشت تاپ ، اینظوری نمیشه پلی داد ! کم کم باید بشینین با خودتون پلی بدید ،
  • 1 کلن زدید ، همتون رنک مفتی دارین ، همتون اسکین باگ ست دادین برا هم ، تاپ کلن ست میدید ، ابیوز میکنید ! درخاست رسیدگی توسط @Stoic را دارم که هیچ جوری رنک اینارو نمیگیرید درخاست برگشت تاپ کلن و گرفتن رنک اینا ، همشون رنک مفتی دارن همشون هم داخله 1 کلن هستن و ابیوز هم میکنن بعد انتظار دارین پلیر هاتون بیشتر شه ؟ اینجوری نمیشه پلی داد ! 

درود

شما در زمان تعقیب و گریز و درگیری ای که داشتید بنده روی شما Spec/ بودم و دلیل اسپک شدنم هم این بود که این پلیر به من گفت که شما اصلا دمیج نمیخورید

بنده روی شما spec شدم و دیدم که بعله حرف ایشون حقیقت داره

این مشکل نه تنها برای شما

بلکه برای thinker بسیار زیادتر و برای porax در مواردی کمتری هم دیده شده

شاید به صورت تصادفی و بنا به مشکلی که در سیستم شما وجود دارد این اتفاق میوفتد

ولی به هر حال ما این موضوع رو یه نوع تقلب در سرور میدونیم

به هر حال , من موضوع رو به @Stoic میسپارم

بدرود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...