رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

وارن دادن الکی

.ArnoLD.

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد:_PoraX

نام کاربری کسی که از او شکایت دارید:Cpt Price

رنک کسی که از او شکایت دارید:Manager 

توضیحات:ایشون منیجر سرور هستند و تو کار های هلپرا دخالت میکنن و الکی 2 وارن داد

sa_mp_042.png

• Like 5
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

sa_mp_059.pngsa_mp_065.pngsa_mp_068.png

با سلام چند عدد از عکس kall kall و fahashi ایشون گرفتم چون تعداد بالا بود از همش نتونستم بگیرم 

ایشون manager هستن ولی تو کار Helpera دخالت زیادی  میکنه با پلیرا کل کل سر موارد کوچیک jail و mute تایم بالا میده و بعضی اوقات warn میده 

با این که خودشون در باری برخورد خوش با پلیرا حرف میزنه  بدرود

لینک به دیدگاه

باسلام

@_ArnoLD 

Head Helper چند روزی مرخصی داشتند و من طبق صحبت هایی که با رنک های بالا شده بود میبایست وظایف HeadHelper رو انجام میدادم.

بنده تمامی مدارک وارن ، کل کل و فحاشی شما به بنده رو به HeadHelepr ارائه کردم ،مدارک تایید شد و بزودی رنک شما گرفته خواهد شد.

دلیل وارن هم توهین های شما به من و Head Helepr  در Helper chat و  در چت سرور بوده.

واگر هم حسام بخواد اینجا گذاشته خواهد شد.

@DeMoN.HunTer

تصویر سوم :

این تصویر هم مربوط میشه ب پلیر دیگه که خودشون باید شکایت کنند ولی من بازم جواب شمارو میدم.

sa_mp_925.png

وقتی ss میزارید تموم ماجرا رو نشون بدین ، ایشون بهم توهین کرد و قبل این اسکرین ای که بنده قرار دادم هم با لحن بدتر از این به من و پلیر(Mafia)  فحاشی کرد و هردو میوت شدند (Mafia & Tired) . من در مقابل حرفایی که اون شخص بهم میزد و فحاشی هایی که به پلیر ( Mafia ) کرد حرف نا مربوطی نزدم. 

حتی داخل تصویر دوم شما هم ایشون (Tried) با بنده در حال حرف زدن با لحن نامناسبی بودن و این خودش موضوع رو روشن میکنه . من هم همیشه سعی میکنم که تا جایی که میشه میوت ندم .

و بازم میگم این فرد خودش اگر مشکلی داشت شکایت میکرد و این اسکرین شات شما مربوط به گذشته هست.

تصویر دوم شما :

با Tried در حال درگیری بودم و بعد از اتمام ،  گفت که دیگه کی با Deagle دوئل میده ، بنده گفتم که من با دیلدو راحت ترم، خوب مگه کلمه دیلدو فحش حساب میشه دیلدو هم در لیست گان های بازی هست و پس اسم بردنش هم مشکلی نخواهد داشت. 

تصویر اول شما :

من در اونجا تو جملم از کلمه  '' Ma '' استفاده کردم اگر قصد بنده توهین بوده از کلمه '' To '' استفاده میکردم و کاملا مشخصه که این چیزی بیشتر از یه شوخی نبوده و فکر نمیکنم اون کلمه به اون صورت مشکلی داشته باشه.وبازم البته اونجا مافیا کنار بنده بوده و ایشون دوست بنده هست،اگر از این حرف من ناراحت شدن میتونن شکایت کنن!

• و اینکه وقتی شما هلپر هستی و شکایتی از هلپر یا رنک های بالاتر دیگری داری در این موارد شما طبق قوانین باید به بات حسام شکایتتون رو ارسال کنید.

• Like 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، _ArnoLD گفته است :

نام کاربری کسی که شکایت دارد:_PoraX

نام کاربری کسی که از او شکایت دارید:Cpt Price

رنک کسی که از او شکایت دارید:Manager 

توضیحات:ایشون منیجر سرور هستند و تو کار های هلپرا دخالت میکنن و الکی 2 وارن داد

sa_mp_042.png

وقتی هادی مرخصی هست کارای هد هلپرو منیجر انجام میده پس شکایت نکن

بعدشم هلپر نباید کل کنه تو هلپر چت داشتین کل میکردید اگه بازم منیجر نبود حتما سوپر وایزر شما رو آنرنک میکرد چون کل کل تو هلپر چت جرمه ولی الان شما وارن گرفتید هنوزم ناراحتین؟؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، DeMoN.HunTer گفته است :

با سلام چند عدد از عکس kall kall و fahashi ایشون گرفتم چون تعداد بالا بود از همش نتونستم بگیرم 

ایشون manager هستن ولی تو کار Helpera دخالت زیادی  میکنه با پلیرا کل کل سر موارد کوچیک jail و mute تایم بالا میده و بعضی اوقات warn میده 

تو عکس اول علی داشته شوخی میکرده تو فک کردی به خوتون میگه بعدشم چند تا شوخی میکنن به خودت نگیر خودتم از این شوخیا میکنی همه میکنن

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ReZaSeZar گفته است :

ببین دوست عزیز در زمانی که cpt به helpera  دستورمیداد samuel مرخصی  نبود ساعاتی پیش در سرور حضور داشت حالا کاری به این نداریم که برای شما tun c4 اینا ست میده cpt price زمانی که head helper بود همه tf هلپر بودن! 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، DeMoN.HunTer گفته است :

sa_mp_408.png

unjail بی دلیل

الان این ss چیرو نشون میده؟ من تایم اوت خوردم دوباره اومدم دیدم جیل ام، و راجب ss هم میگم بازم قبلش من و Ata داشتیم به هم دمیج میدادیم که حالا سر تیر آخر اون مرد و اینام فقط یه شوخی من با اون بود ،

و بازم اگه عطا شکایتی داشت میومد انجمن ارائه میکرد.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، DeMoN.HunTer گفته است :

دوست عزیز در عکس اول علی داشت با من duel میداد و داشت با من شوخی می کرد به کسی هم فحاشی نکرد!

لینک به دیدگاه

sa_mp_066.png

sa_mp_067.png

در عکس بالا tf mafia fahashi کردن و cpt price mute دادشون و بعد unmute در و clearchat کردن

sa_mp_069.png

در این عکس مشغول کل با tried بودن و در اخر triedo mute دادن ولی خودشونو mute ندادن کلن خودشون باپلیزی کل میکنه mute نمیده ولی پلیری که کل میکنه رو mute تایم بالا میده

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، DeMoN.HunTer گفته است :

sa_mp_066.png

sa_mp_067.png

در عکس بالا tf mafia fahashi کردن و cpt price mute دادشون و بعد unmute در و clearchat کردن

sa_mp_069.png

در این عکس مشغول کل با tried بودن و در اخر triedo mute دادن ولی خودشونو mute ندادن کلن خودشون باپلیزی کل میکنه mute نمیده ولی پلیری که کل میکنه رو mute تایم بالا میده

دروغ نگو پسر جان. منو unmute کرد 5 min mute داد بعدش cchat کرد tired 3 min mute داد chat log هست [راست بگیم]

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، DeMoN.HunTer گفته است :

sa_mp_066.png

sa_mp_067.png

sa_mp_069.png

بازم عینک میزنی چشمات خوب نمیبنن ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _Mafia گفته است :

اینم مدرک Dorogh_Nagim.png

عکس edit شده. زمانی که پشت عکس mafia درج شده  با مدرکی که من دادن یکیه ولی chat های پلیرا فرق میکنه

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، DeMoN.HunTer گفته است :

عکس edit شده. زمانی که پشت عکس mafia درج شده  با مدرکی که من دادن یکیه ولی chat های پلیرا فرق میکنه

حرفات خنده دارم برام

اول میگی اصلا میوتی در کار نبوده،بعدش میگی اصلا فقط اونو میوت کرده،حالا هم که مدرک بهت دادن میگی ادیت شده.

با این چیزا به جایی نمیرسی و  مطمئن باش به دروغ نمیتونی برای کسی مشکل ایجادکنی.

بنده هر دو پلیر رو میوت کردم حتی مافیا رو بیشتر میوت دادم!

اینم اسکرین همون لحظه:

sa_mp_924.png

هیچوقت سعی نکن با دروغ به چیزی برسی...

لینک به دیدگاه

درود

من چشمای خودم رو روی این پست میبندم

چون واقعا به کاروان سرا تبدیلش کردین

همتون !

آقا یکی یه شکایت داره ؟!

مدرک بزاره

طرف مقابل هم مدارک دفاع از خودش رو بزاره

سری بعد با کسانی که این اشتباه رو تکرار کنند برخورد شدیدی میکنم

یک نفر پست میزاره و فقط و فقط طرف مقابلش دفاعیاتش در صورت لزوم رو ارائه میده

الانم این پست بسته میشه تا دفعه ی بعد یاد بگیرید چطور شکایت کنید و قوانین سایت رو رعایت کنید

لینک به دیدگاه

@[.Cpt.PriCe.]

حق دخالت در تمام موضوعات استف از رنک منیجر‌بع پایین را دارد و میتواند تصمیمات مطابق با قوانین رو اجرا کند.

برای تمامی هلپر هایی که در این موضوغ دخالت کردند و موجب جو سازی شدند جریمه در نظر گرفته شود.

@WexyPow به افرادی که در این موضوع دخالت بیجا کردند اخطار بدید.(اسپم وارن)

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Stoic گفته است :

@[.Cpt.PriCe.]

حق دخالت در تمام موضوعات استف از رنک منیجر‌بع پایین را دارد و میتواند تصمیمات مطابق با قوانین رو اجرا کند.

برای تمامی هلپر هایی که در این موضوغ دخالت کردند و موجب جو سازی شدند جریمه در نظر گرفته شود.

@WexyPow به افرادی که در این موضوع دخالت بیجا کردند اخطار بدید.(اسپم وارن)

@Stoic وارن ها به افرادی که داخل پست مربوطه اسپم کردند داده شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...