رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

cheat | silent aim

Stormy

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: [.MzM.]

نام کاربری کسی که از او شکایت دارید:unlimited

نام کاربری شاهدان:خدا !

مقدار امتیاز کسی که از او شکایت دارید :۴۰۰۰

مدارک و توضیحات:

http://uupload.ir/view/lupj_compressedvideo1568836304723.mp4/

با سلام مدتی ایشون با ادعای قدرتمندی به وسیله چیت به ما حمله میکنن!

در فیلم هم کاملا مشخصه که ایشون از ایم سایلنت استفاده میکنه که باعث میشه حتی در صورت خطا رفتن تیر های پلیر باز هم به طرف دمیج وارد بشه (برخلاف ایم لگ شات که طبیعی تر جلوه میکنه)

همونطور که در فیلم میبینید ( ثانیه ها اول) ایشون از فاصله بسیار زیادی مقدار دمیج بسیار زیادی ‌وارد کردن که وارد کردن این مقدار دمیج از این فاصله (هر چقدر هم که حرفه ای باشید)غیرممکنه ! و حتی حرفه ای ترین پلیر های سرور هم توان همچین کاریو ندارن!

در اوایل فیلم هم میبینید که نشونه ایشون رو زمینه و یکهو رو من قفل میکنه.

طبق قوانینی که وجود داره خاستار محرومیت پلیر از سرور هستم چون استفاده از تقلب و ضایع کردن حقوق پلیر ها همونطور که داخل قوانین نوشته شده محرومیت رو همراه داره!

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 6 ساعت قبل، [.MzM.] گفته است :

نام کاربری کسی که شکایت دارد: [.MzM.]

نام کاربری کسی که از او شکایت دارید:unlimited

نام کاربری شاهدان:خدا !

مقدار امتیاز کسی که از او شکایت دارید :۴۰۰۰

مدارک و توضیحات:

http://uupload.ir/view/lupj_compressedvideo1568836304723.mp4/

با سلام مدتی ایشون با ادعای قدرتمندی به وسیله چیت به ما حمله میکنن!

در فیلم هم کاملا مشخصه که ایشون از ایم سایلنت استفاده میکنه که باعث میشه حتی در صورت خطا رفتن تیر های پلیر باز هم به طرف دمیج وارد بشه (برخلاف ایم لگ شات که طبیعی تر جلوه میکنه)

همونطور که در فیلم میبینید ( ثانیه ها اول) ایشون از فاصله بسیار زیادی مقدار دمیج بسیار زیادی ‌وارد کردن که وارد کردن این مقدار دمیج از این فاصله (هر چقدر هم که حرفه ای باشید)غیرممکنه ! و حتی حرفه ای ترین پلیر های سرور هم توان همچین کاریو ندارن!

در اوایل فیلم هم میبینید که نشونه ایشون رو زمینه و یکهو رو من قفل میکنه.

طبق قوانینی که وجود داره خاستار محرومیت پلیر از سرور هستم چون استفاده از تقلب و ضایع کردن حقوق پلیر ها همونطور که داخل قوانین نوشته شده محرومیت رو همراه داره!

با تشکر

درود

ادعای چیتر بودن شخص توسط شما در ثانیه ی
10 الی 12 ویدئو رد شد

همچنین دلیل دمیج بالا بخاطر 4-4 Shot زدن بود و در ویدئو به طول کامل مشخص است که پلیر مقابل زمانی را صرف Reload کردن SoS خود میکند

هیچگونه
Cheats مشاهده نشد

✔️
موضوع رسیدگی و بسته شد

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...