رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن بی دلیل و رسیدگی نادرست!

Stormy

ارسال‌های توصیه شده

لطفا کامل خوانده بشه:

آقای @Stoic من هیچ گونه تبلیغی از سروری نکردم و هیچ قانونی رو زیر پا نگذاشتم !!!!

بنده اصلا متوجه این طرف داری شما از ادمین amir نمیشم و نمیدونم علت اینکه داعما به دنبال دلیلی برای مقصر جلوه دادن من هستید چیه!

(مهمترین نکته که اثبات میکنه تبلیغی نکردم)اولا تبلیغ زمانیه که من پلیری رو دعوت به ورود به سروری دیگر بکنم اما همونطور که گفتم این پلیر @drugV بودن که از من درخواست معرفی سرور کردند !! و ایشون هم حاضرن در این مورد شهادت بدن!!

و من نه تنها تبلیغی نکردم بلکه به ایشون گوشزد کردم که معرفی سرور در داخل آرناگیم باعث بن شدن من میشه 

شما اختلافی با من دارید که با من اینطور رفتار میکنید؟؟؟

مگه تو قوانین نوشته نشده معرفی سرور و دادن ایپی و مشخصلات سرور سمپ تیم اسپیک و یا ....... تبلیغ به حساب میاد؟؟؟

حالا من دقیقا کدوم قانون رو زیر پا گذاشتم و کی از کسی خواستم بیاد به سروری دیگه؟؟؟

اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم!!!

یادم باشه دیگه قوانین (اینکه معرفی سرور یاعث بن میشه) رو به کسی تو هیچ جایی گوشزد نکنم!!!!!

در ضمن شما بر اساس حرف هایی بی اساس منو بن دادید من میخوام همین جا مدارک آپلود بشه چون به خوبی میدونیم همه اینا تحمته !

و نکته اخر اینکه (برای بار هزارم)----------------من تلگرام این دوست عزیز رو از قبل داشتم !!---------------- زمانی تبلیغ محسوب مبشه که من نخوام تو سرور بگم و ایشونو از طریق دادن ای دی یا ..... به تلگرام دعوت کنم تا اونجا کار تبلیغ رو انجام بدم!!!

اما من فقط به اسرار خودشون خواستم تو فضای دیگری چیزی که میخوان رو بهشون بدم!!!

لطفا با اراعه مدارک به من بگید کدوم بهش از قوانینی که داخل سایت نوشتید زیر پا گذاشتم؟؟؟؟

یعنی چت خصوصی من تو تلگرام فردی ک از خیلی وقته باهاش آشنام در سرور اختلال ایجاد میکنه 

بنده شخصا نمیدونستم چت من با دوستانم هم جزع حریم خصوصی ارناگیم حساب‌ میشه پس زمانی که همچین چیزی غیر منطقی حتی در قوانین هم وجود نداره نباید منو به خواطرش مجازات کنید! بنده تمام کاراهام تا الان تحت چهار چوپ سرور بوده!

بنده کاملا بی جهت بن شدم و همه اعضا هم اینو میدونن اما این که شما طرف این ادمین Amir رو میگیرد نشان از تبعیض بین ماس 

در اخر باز اشاره میکنم ! قصدی برای سوع استفاده از سرور شما برای تبلیغ سروری دیگر رو نداشتم و برای هر سرور دیگری هم همچین قصدی نخواهم داشت 

حالا هم قضاوت کنید که تقصیر من بوده؟

لطفا رسیدگی و منو آن بن کنید @Stoic

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...