رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پست های پیشنهاد شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:L]incoln[J]unior]
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: M].winston].  
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : .Joker.
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 5k
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Helper II
  • مدارک شکایت: 
  • http://uupload.ir/view/1qnn_aim_ashkan.mp4/
  • توضیحات: من این ویدیو رو نزدیک به 2 هفته پیش upload کردم که این پلیر مشکوک به چیت OPhackx هستش . همونطور که میبینید اگر به aim sight نگا کنید هر 2 بار روی من قفل میکنه و نشونه کوچکی داره که به گفته خودش mode هستش . اگر دقت کنید متوجه میشید که از fast aimbot , no spread استفاده میکنه و من این شکایت رو دوباره مطرح کردم چون دفعه قبل با دقت قضاوت نشده بود و برای این بار درخواست دارم مدیرکل شخصا به شکایت رسیدگی کنه . 
  • @EmeT و @MohammadReza  و @MaMaDNiGhT
  • دوباره تاکید میکنم که برای رفع هرگونه ابهام شخص مدیرکل برسی کند زیرا این پلیر به صورت مداوم از fast aimbot و no spread استفاده میکند و امثال من که یک بازی عادلانه میخواهند رو به شدت از بازی زده می کند.
  • با تشکر فراوان LJ .
  •  
ویرایش شده توسط [L]incoln[J]unior
پیدایش مدارک جدید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

@.[M].Winston هیچ گونه چیتی نداره ولی چون مد داره تو فیلم ها شما فک میکنین چیت زده طبق بررسی ادمین @SaMueL نیز در این فیلم هیچ گونه چیتی دیده نمیشه همونطور کع ایشون قبلا گفته بود این مد ها هست که شما رو سر در گم میکنه که شاید ایم باشه ولی نیس

موفق باشید

لینک به ارسال

Spread‌نوعی چیت هستش که مانع پخش شدن تیر اسلحه sawn off‌ میشه همین باعث نابرابری بین پلیر ها و زیاد شدن غیر عادی مقدار دمیج میشه

در قوانین عمومی هم ممنوع شده و استفاده از اون ۵ روز تا محرومیت همیشگی رو دارا هستش

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، _StoRm گفته است :

Spread‌نوعی چیت هستش که مانع پخش شدن تیر اسلحه sawn off‌ میشه همین باعث نابرابری بین پلیر ها و زیاد شدن غیر عادی مقدار دمیج میشه

در قوانین عمومی هم ممنوع شده و استفاده از اون ۵ روز تا محرومیت همیشگی رو دارا هستش

این spread نیست من خودم تو سروری که قبل از اومدن تو ارنا اونجا پلی میدادم spread  داشتم میدونم چیه aim هم داشتم من همه اینارو بلدم عزیز 😁🙄 برای همینه که میگم میدونم این  spread نیس spread هم تیر متمرکز میشه هم اینکه دمیج ساعن امکان نداره کمتر از 10 بیاد اما اینجا معلومه که نصفه ارمور با دو تا ضربه به زور رفته  کاملا مشخصه هیچ گونه spread استفاده نشده و اینکه aim هم نبوده چون نشونه با مد کوچیک شده میتونه راحت نشون رو متمرکز کنه aim نیست

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...