رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من امروز داشتم تو سرور پلی میدادم که توست ادمین mastership    سه تا وارن الکی گرفتم و بن شدم میخوام رسیدگی کنید دقت داشته باشید بدلیل داشتن انتی چیتی بسیار بد فقط اسکرین شات و ویدیو از وارن اسپید هک یا تلپورت کافی نمیباشد و باید از چیت زدن اسکرین شات یا ویدیو داشته باشید (( همه روزی 10 بار بخاطر لگ سرور یا هر چیزه دیگه ای الکی بدلیل تلپورت یا اسپید هک کیک میشن )) 

نام شاکی: BLACK_GAMER   

نام ادمینی که از او شکایت دارم : mastership 

رنک ادمین مورد نظر : head helper 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما چیت اسپید هک و تلپورت هک و ... میزنید بنده spec shodam و تایید میکنم و ریکورد هم دارم در ضمن هدهلپر الکی بن نمیده اول ریکورد میگیره بعد.

• Like 1
  • Thanks 1

لینک به ارسال

با سلام 

اول اینکه کسی که بخاطر لگ یا اسپید هک از سرور کیک میشه خود سرور اون رو کیک میده و فقط بخاطر اذیت نشدن بقیه پلیر ها هست 

دوم اینکه شما و دوستانتان همگی در حال ایجاد بی نظمی در سرور بوده اید با اینکه حتی من هم به خود شما و هم به دوستانتان هشدار دادم که اینجا مثل جاهای دیگه نیست که هرکاری بخواید انجام بدید بنده هم یک بار شما رو ان بن کردم ولی شما توجهی به هشدار های من نکردید در رابطه با وارن وقتی یک وارن برای ادمین میرود من موظف به چک کردن ان میشوم و حالا اگر ادمین های دیگر مثل سایلنت و پلیر های دیگر این موضوع رو گزارش کنند و شکایت داشته باشند موضوع جدی تر میشود 

من به شما گفتم حتی در تنهایی هم اگر چیت بزنید بنده میبینم و برخورد میشه و شما رعایت نکردید 

در فیلم نیز Ammo Hack و Air Break شما مشخض است و در رابطه با دوستانتان انها در TDM , نو دمیج و Ammo Hack استفاده کرده اند و بن شده اند !!

مدارک:

https://s17.picofile.com/file/8415253150/Gta_Sa_Mp_2020_11_24_19_00_27_Trim_3.mp4.html

• Like 1

لینک به ارسال

درود !

بن ادمین @ShipMaster صحیح بوده ! شما 2 تا ادمین وارن از قبل داشتید و با سومین ادمین وارن به مدت 3 روز بن شدید !

شما به علت شکایت بی مورد و جوسازی علیه Head Helper اخطار دریافت کردید ! در صورت زیاد شدن اخطار ها از انجمن محروم خواهید شد !

Closed !

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...