رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن کرد چون نزاشتم pc chek کنه

blyat_man

ارسال‌های توصیه شده

با سلام مدریت محترم آرنا گیم ادمین @ShipMaster من وادار به pc chek کرد و من قبول نکردم به همین دلیل از این ادمین شکایت دارم علتی به چگ کردن پیسی من نداره و درخواست رسیدگی و آن بن دارم با تشکر

نام شاکی:boy_satan

نام ادمینی که شکایت دارم:@shipmaster

رنک ادمینی که از آن شکایت دارم: منیجر

من درخاست آنرنک این ادمین دارم که بی دلیل و وسط فایت منو فریز کرد و من قبول نکردم و من را بن کرد رسیدگی کنین با تشکرspacer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

با سلام و عرض ادب و درود بر شما پلیر عزیز

همکاری نکردن در PC چک بن به همراه دارد .  . .

چه از عمد چه تصادفی ! 

لطفا از شکایت بی مورد خود داری کنید . 

باتشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام !

تعداد شکایت هایی که از شما شده بود بسیاز زیاد بود حتی از طرف تیم مدیریت !

و من به این دلیل میخواستم شما رو PC Check کنم و شما همکاری لازم رو نکردید!

من میتوانستم شما رو بین 3 تا 5 روز بن کنم اما 1 روز بن شدید !

• قوانین کنترل سیستم PC-Check

فرایند کنترل سیستم برای برطرف شدن شک ادمین ها بر پلیر ها اتفاق میوفتد. در صورت تقاضای ادمین برای کنترل سیستم شما، شما ملزم به همکاری با وی هستید. 

برای انجام سریعتر فرایند کنترل سیستم شما ملزم هستید نرم افزار TeamSpeak ، Ammyy Admin  و AnyDesck را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید.

برای حفظ امنیت حساب کاربری و اطلاعات شما ما این حق را برای شما در نظر گرفته ایم و دسترسی به سیستم شما فقط برای عده  خاصی از ادمین های با تجربه ممکن است.

در صورت عدم همکاری شما با ادمین در فرایند کنترل سیستم یا خروج از سرور  یا معطل کردن ادمین و ایجاد مشکلات اینگونه از 3 تا 5 روز از سرور محروم خواهید شد.

نکته: تنها ادمین هایی که داخل تیم کارکنان سرور هستند و رنک Manager و بالاتر دارند میتوانند سیستم شخصی کاربران را کنترل کنند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...