رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

ابیوز کومونیست !

EmaM

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: OosTa
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @Communist
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @MaMaDNiGhT
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Falcon
  • مدارک شکایت: ------------------------
  • توضیحات:
  •  1 - میخوام بدونم طبق چه قانونی و از کجا بنده 76 ساعــــــــــــَت آنرنک شدم ؟!! حتی زمانی هم که من فالکن بودم تایم آنرنک به ترتیب از بار اول 8 . 12 . 16 . 20 . 24 و در نهایتا 48 ساعت بود !! من در بدترین حالت برای دفعه ی اول باید 24 ساعت آنرنک میشدم به علت ابیوز !! که معتقدم هیچ ابیوزی نکردم ...? . حتی دفعه ی اول در پی ام فوش داد و منم فقط جواب دادم و nopm/ کردم و زمانی که در پابلیک فوش داد بنش کردم .. 
  •  
  • 2 - مگه مدیر باز نشسته حق شکایت تو سایت رو نداره ؟! بنده خیلی محترمانه و بدونه کل کل پست خودم رو در سایت گذاشتم !! اما رنک " مدیر بازنشسته " بنده در سایت گرفته شد . من 6 ماه SuperVisor و Falcon آرناگیم بودم. میخوام بدونم چرا رنک سایت "مدیر بازنشسته" گرفته شده !؟ 

ادمین مربوطه : 

Top? :      @MaMaDNiGhT                          

mid :                @MorPH            

Last?:      @Communist

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

این که خوبه ، اینهمه زحمت کشیدم بدون هیچ دلیلی اکانت گیم منم بن کردن?

توی سایت منو محروم کردن توی تیم اسپیکم من رو بن کردن

وقتی منیجر شدم که این سرور پلیری نداشت و توی۳ ماهی که منیجر این سرور بودم حتی برای خودم c4 هم ست نکردم بعدش مدیرکل @MohammadReza منو بن کرده از داخل گیم (بدون هیچ دلیلی) 

از فرم هم توسط @MorPH بن شدم

اینهمه توی این سرور برای پیشرفت سرور پلی دادیم اینجوری با ما رفتار میشه بجاش مدیر جدید داره به پلیرها باج میده تا اینجا پلی بدن ?

واقعا متاسفم برای خودم . انتظار همچین رفتاریو هرگز از شما مدیران سرور نداشتم

@MaMaDNiGhT ممنون همیشه هوامو داشتی بهم این شانسو دادی خودمو‌ نشون بدم❤️

امضا : @Noah

• Haha 1
لینک به دیدگاه

• مدیرکل

این ناله و ادا ها رو بذارید کنار و کمی خجالت بکشید که با چه کسی دارید اینطور صحبت می کنید، سن شما حتی نصف سن ایشون هم نیست. این کارهای شما نه اعتباره نه اقتدار !

اون چیزی که در انتها میمونه احترام و بزرگواریه با یک اشتباه کل تلاشتون رو خراب نکنید.

@RainBow شما هم اگر مشکلی دارید به جای آه و ناله کردن مثل پیرزن های 80 ساله بیاید تیم اسپیک و اون رو حل کنید.

تمامی موضوعات مربوطه مخطومه شد.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 7
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

• مدیرکل

باسلام middle admin هستم که پاسخ شکایت شما رو میدم!

شما به دلیل تهدید پلیر تازه وارد - سو استفاده از رنک برای ضربه زدن به استف جدید - سو استفاده از رنک برای محروم کردن پلیر به دلیل غیر متعارف - فحاشی به پلیر ها و.... به مدت 72 ساعت انرنک شدید.

قدر اعتمادی که GreatNiGhT بهتون کرده رو بدونید و بیشتر از باعث سرافکندگیش نشین!

بنا به تصمیم MaMaDNiGhT دوباره رنکت برمیگرده ولی مسئولیت انرنک همیشگی بعدی به عهده خود شماست!

با تشکر Middle Admin: @MorPH

• Like 2
  • in love 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...