رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

دزدی اکانت!

ALiDyNaMiC

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود !

ظاهرا فردی وارد اکانت من شده و داره کار های احمقانه میکنه !

من از مدیرکل های سرور خواهش میکنم که برن ای پی چک کنن اگر من بودم 10 روز بن بدن

چون واقعا من نیستم رو اکانت پس خواهش میکنم که ip check کنید و ببینید که من دارم راست میگم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 3 دقیقه قبل، .[H]erCUle. گفته است :

سلام و درود !

ظاهرا فردی وارد اکانت من شده و داره کار های احمقانه میکنه !

من از مدیرکل های سرور خواهش میکنم که برن ای پی چک کنن اگر من بودم 10 روز بن بدن

چون واقعا من نیستم رو اکانت پس خواهش میکنم که ip check کنید و ببینید که من دارم راست میگم!

درود اکانت ایشون با رضایت کامل دست من بوده و اگر دقت کنید ایشون اقدامی نکردند که دوباره رمز رو عوض کنند . و به من در تیم اسپیک گفتند که اکانت دستت باشه من پلی نمیدم و در یک پستی بای داده بودند ! من تو اکانت ایشون بودم و ابیوس نکردم و به دلیل هلپ [منو آن میوت کنید] وارن گرفتم و من تو اکانت نبودم ایشون دوتا وارن گرفته بودن و با این وارن 3 تا وارن شد و  ایشون 3 روز بن شدند !

هیچ ابیوسی بنده نکردم و اکانتشون با رضایت کامل دست بنده بوده و به دلیل اسلش هلپ و درخواست آن میوت بن شدم ! 

• Like 1
لینک به دیدگاه

اکانت با رضایت کامل نبوده شما بدون اجازه وارد اکانت من شدید و من رضایت نمیدهم شما میتونید IP CHECK کنید 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، .[H]erCUle. گفته است :

اکانت با رضایت کامل نبوده شما بدون اجازه وارد اکانت من شدید و من رضایت نمیدهم شما میتونید IP CHECK کنید 

یه سوال اگر اکانت با رضایت شما نبوده چرا رمز عوض نشده ؟! 

ایمیل و شماره اکانت به نام من نیست و شما میدید  که من در سرور هستم میتونستید رمز خود رو چینج بدید ! هر دفعه که عوض کردید اومدید تیم اسپیک و گفتید این رمز جدیده 

البته [ پیام واتساب و اسکرین دادن رمزتون موجوده ] لطفا بی مدرک پست باز نکنید ! 

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا اصلا من رضایت نمیدم شما با چه کار احمقانه ای اکانت من رو بن کردید اکانت من دست شما امانت بوده و شما اون. و بن کردید

درخواست آن بن

لینک به دیدگاه

درود شما باید رمز اکانت خود را با استفاده از /ChangePass تغییر دهید در صورتی که اموال شما کم یا تغییر کرده آرناگیم مسئولیتی در این قبال ندارد.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...