رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Abuse Shomare 2 New Staff Low

[FB].Ario

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: @Big_EsQuiRe

نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @AQa.ErFaN

نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : None

رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Manager 

مدارک شکایت:  sa-mp-040_tewr.png

توضیحات:  دقت کنید اکانت من  به تازگی بن شد و با اکانت مولتی اومدم و ایشون همون روز منو Freeze Dadan Pc Chdck و  من تو همون روز بن شدم پس لاگ پی سی هس نباید فریز بشم ولی بعد 3 روز اوکیه کاملا Low و Ez ایشون باید اک مواتی منو Spec میشد Ez Abuse Shomare 2

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 3 ساعت قبل، _Haj_ErFaN_ گفته است :

درود.

اکانت های شما به دلیل چیت از سرور به مدت مشخص بن شده است !

و استف برای اطمینان از اینکه شما با اکانت مولتی به چیت زدن ادامه می دهید یا خیر شمارو برای Pc Check فریز دادم !

همچنین طبق تمام قوانین و .. به شما زمان معینی دادم برای دادن iD Any Desk و فیلم Pc Check به Falcon سرور داده و تایید شده !

همچنین مدت تایم بن شما باید افزوده می شد که با توجه اینکه قوانین سرور رو مطالعه نکردید در تایم شما بخششی در نظر گرفته شد !

بن شما صحیح بوده و توسط Falcon / Super Visor سرور تایید شده !

بازم تاکید میکنم در مواقع Pc Check نباید سرور رو ترک کنید لطفا قوانین رو مطالعه کنید

همچنین به دلیل توهین به استف محدودیت هایی برای اکانت شما در سایت در نظر گرفته خواهد شد !

https://uupload.ir/view/bandicam_2021-06-26_10-33-16-041_xcd7.avi

با سلام و درود وقتی من اکانتم تو همون روز بخاطر چیت بن شده باشه تو همون روز که نباید فریز بدی چون لاگ هس باید Spec شی اگه چیت زدم بن بده و بعد سه روز بیای Pc Check که لاگم اوکی باشه شو خوش محدودیت ناموسا وای حالا چیکار کنم شو خوش

• Like 3
  • Haha 1
  • in love 1
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، _Haj_ErFaN_ گفته است :

زمانی که یک پلیر دوبار در تایم های مختلف بن میشه بنده و در واقع از رنک Manager به بالا وظیفه پی سی چک شما رو داره که ببینه ایا شما بعد از دوبار بن شدن هنوز هم از چیت استفاده میکنید یا خیر !

در صورت مشاهده کردن این تاپیک به دلیل Pc Check شما پی خواهیم برد !

@ShipMaster

سلام  و درود بنده ۲ بار بن نشوم بلکه یه بار بن شدم و شما تو همون  روز اومدین Pc Check

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، _Haj_ErFaN_ گفته است :

در صورتی که قابلیت درک موضوع و تحلیل و تفسیر را داشته باشید به توضیحات بنده پی خواهید برد !

وقتی اکانت شما به دلیل چیت بن شد  و بعد از چند دقیقه با اکانت دیگری به سرور وارد شدید تیم استف برای اینکه مطمعن بشن که شما به ادامه چیت زدن میپردازید یا بدون چیت پلی بدید 

مجبور به Pc Check هستند و با توجه به ریپورت هایی که شده بودید و Adam Hamkari Ba Pc Check به مدت 5 روز از سرور محروم شدید !

موضوع کاملا شفاف و قابل فهم است @ShipMaster

بله صحیح من چند دیقه قبل بن شدم  و برای همین وقتی شما بیای PcCheck Log پی سی همه چی هس بنابرین شما باید Spec بشید و اگر چیت زدم ازCmd خود استفادع کنید Manager xD

• Like 3
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _Haj_ErFaN_ گفته است :

با توجه به ریپورت های اطی و مشکوکی به چیت شما pc check شدید !

ولی خب مدرک آیم بات شما موجود هست و در صورت نیاز در سایت آپلود خواهد شد 

بخاطر داشته باشید بعد از چند تا  Tdm  بنده شمارو  pc check کردم و فیلم  tdm موجود هست 

در صورت اسپم مجدد وارن دریافت می کنید 

Okaye Film  Tdm Upload She Lotfan دز صورت Spam xD پس توهم که استفی باید وازن بگیری Undank Shi بای 

• Like 3
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

با سلام بن Manager درست بوده بوده زیرا که اکانت های مولتی شما و خود اکانتتان توسط یک مفر و یک پیسی کنترل میشود !!

اگر یکی از اکانت های شما در یک روز بن شود و شما همان روز دوباره با اکانت مولتی بیایید دلیلی بر بن نشدن شما نیست ! حالا به هردلیلی که میخواهد !

Closed !

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...