رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن

meysam_ban

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت داردban__meysam                                                                                                                                                                                                                                                                                نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت داردship master_aqa erfan

نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :player hayi k on bodan

مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: -

رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:falcon 

1. مدارک شکایت:اقای شیپ مستر هرچقد هلپ دادم تو چت صداشون کردم جواب ندادن ک رسیدگی کنن این هیچی                                                                                                                                                                                  این @AQa.ErFaN بم گفت بیا پیسی چک امدم بعدش انی دسکم باز بود ایدی دادم گفت نمیشه این چیزا بعد گفتم خب بیا ts اونا اسکرین میدم این چیزا گفت نمیتونم خب الان مشکل از این اقاس زده بن کرده 2روز بعد با ی accدگم رفتم گفتم چرا بنم کردی گفت:https://uupload.ir/view/bandicam_2021-07-06_18-23-03-257_bsbt.mp4/_________https://uupload.ir/view/bandicam_2021-07-06_18-44-15-876_eodr.mp4/                         برنامه ریکردرم خوب نیست ممکنه لگ داشته باشه تو ویدیو لطفا ی رنک بالاتر جواب بده                                                                                                                                                                                                      درخواست انرنک @AQa.ErFaN     و اگه میشه اقای عرفان بگن ک چرا میخواستن pc check کنن اگر هم چیزی بوده مدرک نشون بدن                                                                                                                                                                                             
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

گفتم بیا تی اس ک شما نیومدین من ۱۰بار گفتم انی دسک من مشکل داره اگه باور نمیکنین از blazeو amir taxicبپرسید میخواستم وصل بسم ب انی دسکشون نشد و دیشب هم ایدیو یتون دادم شما زدین ک دوباره نشد 

لینک به دیدگاه

با سلام 

اول در رابطه با جواب ندادن بنده : چت من نسبت به چت تمامی ادمین های رنک پایین تر خیلی شلوغ تر هست به حدی که خیلی وقت ها چیزایی که باید ببینم رو نمیبینم بخاطر همین هم سایت رو گذاشتن برای پیگیری هم رنک های بعد از من رو 

حالا در رابطه با Pc check شما ... اول اینکه پیسی چک کردن تنها فایل بازی به تنهای نیست بلکه موارد خیلی زیادی دارد !

دوم اینکه بن ادمین برای دو روز درست بوده و ایشون حق بن برای 5 روز رو هم داشتن  !

• قوانین کنترل سیستم PC-Check

فرایند کنترل سیستم برای برطرف شدن شک ادمین ها بر پلیر ها اتفاق میوفتد. در صورت تقاضای ادمین برای کنترل سیستم شما، شما ملزم به همکاری با وی هستید. 

برای انجام سریعتر فرایند کنترل سیستم شما ملزم هستید نرم افزار TeamSpeak ، Ammyy Admin  و AnyDesck را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید.

برای حفظ امنیت حساب کاربری و اطلاعات شما ما این حق را برای شما در نظر گرفته ایم و دسترسی به سیستم شما فقط برای عده  خاصی از ادمین های با تجربه ممکن است.

در صورت عدم همکاری شما با ادمین در فرایند کنترل سیستم یا خروج از سرور  یا معطل کردن ادمین و ایجاد مشکلات اینگونه از 3 تا 5 روز از سرور محروم خواهید شد.

نکته: تنها ادمین هایی که داخل تیم کارکنان سرور هستند و رنک Manager و بالاتر دارند میتوانند سیستم شخصی کاربران را کنترل کنند.

(به کلمه معطل کردن دقت کنید 

Closed!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...