رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پریدن اکانت

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید من چند وقت پیش در سرور شما شروع به بازی کردم  ولی بعد از مدتی نتونستم ادامه بدم الان که باز اومدم وارد سرور بشم اکانت من پریده بود فکر کنم چون چند وقت داخل سرور نبودم اکانت مرا پاک کردید من یه خونه و حدود 5۰۰ امتیاز و یک میلیارد در بانک پول داشتم اگه میشه لطف کنید و این هارا بر گردانید خونه را یکی دیگه خریده و نمیشه از او پس گرفت پس اگه میشه حدود 4۰۰ تا ۵۰۰ امتیاز و یک میلیارد پول یا نصف آن را برگردانید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
  • مدیرکل

اکانتی حذف نمیشود. اکانت های روی این شماره اکانت :

[$V.R$]$Hadi.TV$
[$v.r$]HADI.TV
$[$V.R$]$Hadi.TV$

در صورت فراموشی پسورد هر یک از اکانت های بالا به پنل به آدرس arenagaming.ir مراجعه و پسورد جدید دریافت کنید.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

من بیشتر مواقع رمز ها را مثل هم وارد میکنم تا فراموش نکنم و هیچ رمزی را من فراموش نکردم و من الان هر سه تا اکانت را امتحان کرد با رمزی که میدونم درسته دوتا از اکانت ها تازه درست شدن و هیچ پول و امتیازی نداشتم اکانت سومی هم چند وقته شروع بکار کردم و امتیاز 92 را دارم حالا اگه اکانت من حذف نشده چرا خونه من باید دست کس دیگه ای باشه و اکانت من وجود نداشته باشه؟

لینک به دیدگاه

• مدیرکل

دوتا اکانت اولی مانی و اسکور دارن.

دقیقا همونی که فرستادم رو بزنین

در مورد خانه ها :

نقل قول

در صورت ریست شدن خانه شما در صورت عدم ورود به خانه بیش از مدت 30 روز، خانه ریست و پول آن به حساب شما واریز میشود و امکان بازگشت آن تا زمانی که توسط خود شما خریداری شود نیست.

لینک به دیدگاه

سلام ممنون بخاطر رسیدگی اکانت اولی درست بود و در مورد خانه گفتید درصورت ریست پول خانه به حساب واریز میشه ولی من هیچ تغییر در حساب خود نمی بینم و حالا نیاز نیست دیگه همین که امتیاز هام برگشت خوبه 

تشکر❤️

لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...