رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

unban نشدن

Ashil

ارسال‌های توصیه شده

سلام من چندین بار گزارش دادم که بنده آنبن نشدم پکیج آنبن خریدم ، چنج آیپی کردم مودم رو عوض کردم دوتا سیم کارت عوض کردم از vpn استفاده کردم ولی باز مشکل بن حل نشده لطفا بررسی کنید نمیشه که تمام اوپراتور ها مشکل داشته باشن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 12 دقیقه قبل، A[z]MI[r]R گفته است :

شما در سرور انلاین شدید 

در حال رسیدگی.

https://s6.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۲۰۶۱۷-۱۲۰۴۱۷_sa-mp_65w4.jpg

.

https://s6.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۲۰۶۱۷-۱۲۰۵۵۱_sa-mp_99jt.jpg

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، GodGamerIran گفته است :

درود به شما

سرور فقط ورود آیپی ایران رو مجاز میدونه

به شرکت اینترنت خود تماس بگیرید و بگید برای ورود به این آیپی مشکل دارم

194.36.174.94:7777

درایور اینترنت سیستمتون رو آپگرید کنید یا ریست کنید و مجددا آپگرید کنید

یا علی

آیپی ایران هستش آیپی من چندین بار هم تغییر آیپی دادم اما انگار کلا سیستم ورود من رو مسدود کرده

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ashil گفته است :

مشکل شما بن شدن ایپی هست که باید توسط Rcon سرور آنبن بشید و مشکل از سمت سرور نیست و شما هرچند بار ک آیپی عوض کنید بازم نمیتونید وارد سرور بشید ، این مشکل وقتی اتفاق میوفته که شما چندین بار پشت سر هم تلاش برای وارد شدن به سرور دارید ، که یا حالا بن یودید هی تلاش کردین یا Disconnecte میشده باز شما تلاش میکردین وارد سرور بشین ، یا موارد مشابه ... ،  به مدیر ها اطلاع بدین ، شمارو ایپی بن میکنن ، 

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، EneMy گفته است :

مشکل شما بن شدن ایپی هست که باید توسط Rcon سرور آنبن بشید و مشکل از سمت سرور نیست و شما هرچند بار ک آیپی عوض کنید بازم نمیتونید وارد سرور بشید ، این مشکل وقتی اتفاق میوفته که شما چندین بار پشت سر هم تلاش برای وارد شدن به سرور دارید ، که یا حالا بن یودید هی تلاش کردین یا Disconnecte میشده باز شما تلاش میکردین وارد سرور بشین ، یا موارد مشابه ... ،  به مدیر ها اطلاع بدین ، شمارو ایپی بن میکنن ، 

آره درست میگید ممنون از راهنماییتون منتظر یکی از مدیران میمونم

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، [.AQa.ErFaN.] گفته است :

درود .

کلاینت موبایلتون رو عوض کنید

کلاینت رو اولین بار عوض کردم اومدم یه چندساعت تونستم پلی بدم حتی ادمینی گرفتم ولی باز دوباره پیام بن اومد الان دیگه هرچی عوض میکنم نمیشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، GodGamerIran گفته است :

به تلگرام csmax_ir پیام بدهید و حداکثر ۲۴ ساعت صبر کنید و اگر پاسخی داده نشد مجدد اینجا پیام ارسال کنید

با تشکر

مشکل حل شد با تشکر از ادمین های محترم?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...