رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Banalaki

EhSaN

ارسال‌های توصیه شده

شاکی @MrEhSaN

خاطی @[Ali]VayKinG 

https://uplod.ir/7ochgxgqsz5u/Screenshot_۲۰۲۳-۰۲-۰۴-۰۰-۲۷-۴۹-۰۶۲_com.android.chrome.jpg.htm @LiNa @Alireza 

ایشون بی دلیل منو بن دادن من یه چیزی گفتم که میوت بودم گفت با کی بودی من میوت بودم میخواستم بگم با کی بودم بن داد منو 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

اگر دقت کرده باشید یه فول مستر در سرور بود و خیلی تیکه مینداخت به من با این که من میوت بودم و adv ها برای فول مستر میره اونجوری گفتم (دیکتاتور) 

• Confused 1
لینک به دیدگاه

درود. 

بن شما هم مثل انرنک دلیل قانع کننده ای نداره و ای دی وی ایشون میوت داره در درجه اخر و شامل بن نمیشه و اثبات نمیشه با چه کسی بوده شما باید میوتش میدادین اخطار ها برای خاطی حذف میشوند.

پلیر احسان صد مین میوت به دلیل اسپم و فحاشی در چت ای دی پی اعمال میشود و ۲۴ ساعت انرنک برای سوپر وایزر برای بن بی مورد.

سعی کنید دوستانه پلی بدین.

Closed.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، LiNa گفته است :

درود. 

بن شما هم مثل انرنک دلیل قانع کننده ای نداره و ای دی وی ایشون میوت داره در درجه اخر و شامل بن نمیشه و اثبات نمیشه با چه کسی بوده شما باید میوتش میدادین اخطار ها برای خاطی حذف میشوند.

پلیر احسان صد مین میوت به دلیل اسپم و فحاشی در چت ای دی پی اعمال میشود و ۲۴ ساعت انرنک برای سوپر وایزر برای بن بی مورد.

سعی کنید دوستانه پلی بدین.

Closed.

درود فراوان

این پلیر جز استف بوده و حق هیچگونه بی احترامی و فحاشی به حتی {پلیر ساده} را ندارند

رنک ایشان بصورت داعم taken خواهد شد

بدرود

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...