رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Abuse Mojadad vaykingali

MrLuCifeR

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد: MrLuCifeR
نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: vaykingali
نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :---
رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : supervisor
مدارک شکایت:   https://uupload.ir/view/set_xyzk.jpg

توضیحات: پستی که از خودش شکایت شده رو به نفع خودش میبنده و حتی منتظر دفاعیه شاکی نیست!! درخواست انرنک

+ اسکین ایدی 265 که حتی تو شاپ هم نیس برای خرید چه برسه رنتش کنی ,  تو قوانین حقوق استف و وظایفش نوشته شده ولی حرفی از ( ست اسکین ) نزده شده اگه قوانین جدیده باید به قوانین اضافه میشد که اگه ست اسکین به استف مجاز بود باید براشون سی ام دی ست اسکین میزاشتن

در ضمن تو مدرک شکایت پلیر ایدی 15 رنک Master داره و داخله هیچ کلنی نیست و توسط سوپروایزر بهشون ست شده و قوانینی مربوط به رنک کلن که به حساب از خودشون ساختن این رنک ها فقط برای لیدر کلن هست نه برای رفیقاشون و یکی از اعضای کلنشونم که اسمشون UniT Metz بود رنک Superme داره که رنک مربوط به کلن باید به خود لیدر کلن ست شه نه کولیدر همونطور ام که مشخصه لیدر کلنشونم داخل استفه. این سوپروایزر نه تنها به هم کلنیاش اسکین ست داده بلکه رنک هایی ام ست داده شک ندارم اکانت و ایتم هایی هم براشون ست داده قوانینی ام که از خودش میسازه رو زیر پا میزاره .

+ این رنک فقط برای رنک ۷ های کلن ینی لیدر ها میباشد. به هیچ عنوان کولیدرها حق گرفتن رنک رو ندارند. حتی اگر لیدر در تیم استف باشد

@HajReza

@MohammadReza

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

https://uupload.ir/view/skinset2_o8f5.jpg

واقعا نمیدونم چی بگم .. . اگه قراره اسکین مفتی باشه باید قسمت خرید اسکین از سایتو حذف کنید ..

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، [Ali]VayKinG گفته است :

درود

در شکایت قبل گفتم برای جلوگیری از اسپم و جوابگویی توسط رنک بالا تر فعلا بسته میشه.

من به نفع خودم بستم؟؟ چرا جو سازی میکنی؟

- طبق صحبت هایی که امروز با فالکن سرور شد قراره /stats همه پلیرا چک بشه و تمام کسایی که ست شده اسکین واسشون . اسیکنشون به حالت عادی برگرده

- رنک @EvilAngel یک ماهه خریداری شده و نیاز باشه رسیدشون رو میفرستم پیوی مدیرکلی که شکایت رو چک میکنه

- رنک یونیت متز و سینا رنک کلن به حساب میاد و با رنک بالاتر هماهنگ شده 

و در اخر اون اسکین ستی که گذاشتید در شکایت منه و توسط من ست نشده

انقد جو سازی نکن داداشه من!

عزیزم خودتم قبول داری ست شده اسکینا  رنک Master  ام رنک کلنه رنک کلنو هم نمیشه خرید میتونستن ادمین بخرن اگه رنک کلن فروشی بود باید تو قسمت /shop  قرار میگرفت  . منم نگفتم توسط شما ست شده یا توسط منیجر ست شده یا سوپروایزر غیر از این دوتا کسی دیگه ای نمیتونه ست بده  چون اسکین ایدی 265 داخل شاپ سایت و رنت اسکین سرور نیست . مورد دوم درباره ( اسکینشون به حالت عادی برگرده ) فایده نداره چند روز دیگه دوباره ست میشه باید برخورد جدی بشه. مورد سوم درباره رنک کلن هستش که که طبق کفته خودتون رنک باید به لیدر تعلق بگیره ولی به کولیدر ست شده غیر از یک کولیدرتون دو سه نفر دیگم ست دادید رنکاتون هر 15 ممبر یه سوپرمی داره ولی کلن شما تا جایی که من دیدم سه چهار تا رنک مجانی داشت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، [Ali]VayKinG گفته است :

خب قبل از اینکه شکایت کنی یکم تحقیق کن

Supreme : Hazmat رنک خودشو بصورت دائمی به قیمت 550 از پرایس خریداری کرده!

پس اگه دقت کنی این رنک ها هم فروشیه.

و تو شکایتی مطرح کن که از من نباشه میتونی از مدیرکلا شکایت کنی نه من!

میگم تحقیق کن کو سه چهارر تا ؟

کلن یونیت به [Unit]Metz سوپریم و به  [Unit].truth فول مستر داده

دیگه هرکی داره خریداری شده!!

گفتی منیجر و سوپر وایزر

الان منجیر به بالا ۹ تا رنک هست که میتونن اسکین ست بدن! ?

تا جایی که من میدونم superme  سی ام دی ست اسکین نداره پس یا منیجر ست داده اسکینارو یا خودت

لینک به دیدگاه

4527326 8953 [Ali]VayKinG /setskin 29 265 2023-02-23 18:43:12

ادمین @[Ali]VayKinG به دلیل دروغ های مکرر و ابیوز های مکرر آنرنک دائمی شد.

موضوع رسیدگی و بسته شد .

• Haha 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...