رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

chand bar 1 house ro bekharam :/

.$MaTiN$.

ارسال‌های توصیه شده

بنده در طی پلی دادنم در این سرور البته با اکانته دیگه ام که @.MaTiN. هستش یک خونه رو حدود 3بار خریداری کردم دو بار برای اینکه گفتند خونه شما باگ خورده و یک بار اون گلدش بک خورد اما برای خرید خونه 3000 ک گلدی دم گان شاپ دو اندازه دو تا خونه پول دادم اخه دیگه چند بار دیگه باید یه خونه رو بخرم

من زمانی برای امتحانات نبودم که حدود سه ماه نمیشه که خونم ریست شه چون با همین اکانتی که دارم پست میزارم سایت. هم خونه ای دارم. که اخرین بار این اکانتمو قبل تر از اکانت اصلی لوگین کرده بودم اما این خونه این اک هم هنوز هست ولی اون یکی که چند بار جلوتر از اون هم لوگین کرده بودم پریده! 

تاریخ عکس رو با تاریخ بروز امروز مقایسه کنید تا امروز نبود من میشه 2ماه و. 7روز نه 3ماه! 

لطفا پیگیری بشه

@Reza

@MohammadReza

@Ali

@Alireza

house id =79

spacer.pngspacer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 2 ساعت قبل، .$MaTiN$. گفته است :

بنده در طی پلی دادنم در این سرور البته با اکانته دیگه ام که @.MaTiN. هستش یک خونه رو حدود 3بار خریداری کردم دو بار برای اینکه گفتند خونه شما باگ خورده و یک بار اون گلدش بک خورد اما برای خرید خونه 3000 ک گلدی دم گان شاپ دو اندازه دو تا خونه پول دادم اخه دیگه چند بار دیگه باید یه خونه رو بخرم

من زمانی برای امتحانات نبودم که حدود سه ماه نمیشه که خونم ریست شه چون با همین اکانتی که دارم پست میزارم سایت. هم خونه ای دارم. که اخرین بار این اکانتمو قبل تر از اکانت اصلی لوگین کرده بودم اما این خونه این اک هم هنوز هست ولی اون یکی که چند بار جلوتر از اون هم لوگین کرده بودم پریده! 

تاریخ عکس رو با تاریخ بروز امروز مقایسه کنید تا امروز نبود من میشه 2ماه و. 7روز نه 3ماه! 

لطفا پیگیری بشه

@Reza

@MohammadReza

@Ali

@Alireza

house id =79

spacer.pngspacer.png

عزیزم موقعی که شما داشتی تبلیغ میکردی و نظم سرور رو به هم میزدی باید فکر اینجا هارو میکردی نه الان .

تا اونجایی که من خبر دارم وقتی شما وک بن بودی اموالت ریست شد.

لینک به دیدگاه

با سلام اگه مدرکی دارید ارسال کنید, و من وک نخوردم! شاید منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی عزیز!!!! 

من به تازگی لوگین کردم بدون هیچ مشکلی و ایا شما اسم منو تو لیست افراد بن شده مشاهده میکنید؟ 

و اگر واقعا مدرک adv و به هم ریختن سرور دارید یه اتحامی رو  بزنید

کسی نمیتونه بدون اطمینان از وک شدن یکی اموالشو ریست کنید 

@Reza لطفا پیگیری شه

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

ببخشید اگه میشه پیگیری کنید اگر هم خود خونه رو نمیشه بک بزنید اندازه قیمتش برای اکانتم گلد ست کنین ممنون میشم

@MohammadReza

@Ali

@Reza

@Alireza

با تشکر از سرور خوبتون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...