رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بهم زدن نظم سرور و adv در زمان نبودن واقعا؟

.$MaTiN$.

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز من چند وقتی نبودم خب عادیه برایه ایام امتحانات نهایی. 

بعد بعد از دو ماه و یک هفته به سرور برگشتم دیدم که در خیابون spawn شدم

زمان نبودم حدود سه ماه هم نشده بود(این نکته رو هم بگم فقط یک خونه داشتم) 

بعد برای ثبت موضوع اومدم سایت که دیدم که اقای @Wantonz به دلیل adv و بهم ریختن سرور محرومم کرده از سایت(منی که اصلا روحمم خبر نداره که اصلا چی شده!) 

در قانون این سرور adv و بهم ریختن سرور وک بن داره ولی من تا بحال وک نخوردم که میتونید از طریق کنترل پنل تا ۱۰۰ صفحه قبل ترش هم مشاهده کنید که خیلی وقت پیش من به علت سابقه یک چیتی بن شدم که بعد سه روز انبن شدم 

از این موضوع بگذریم که این اتفاق یک بار پیش هم برای من اتفاق افتاد که گفتن اقا خونه شما باگ شده و هزینه خونه به شما بک داده شد که گلدش بک خورد 

چند وقت بعد که یک خونه دم گان شاپ ریست شد با گلدی که داشتم خونه ای دی ۷۹رو خریداری کردم و چند وقت باهاش پلی دادم تا امروز که میبینم بی دلیل میگن تبلیغ کردی و سرور رو بهم زدی

اخه اگه تبلیغ کرده بودم وک بودم. اینکه اخرین لوگین ام هم همین دیشب بوده که اقایه @Prophet هم شاهد بودند که در سرور با اکانت اصلی حضور داشتم

منو با کسی دیگه اشتباه نگیرید من هیچ تبلیغی نکردم و اگر هم کسی ادعایی داره لطفا با سند و مدرک یه حرفی رو بزنه. 

(حالا خونه نشد هم نشد گلدشو بک بزنید حداقل) 

خیلی ممنون از شما. 

لطفا در اسراع وقت پیگیری بشه لطفا. 

با تشکر از کادر مدیریتی خوب سرور. 

@Reza

@MohammadReza

@Alireza

@Ali

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 18 ساعت قبل، .$MaTiN$. گفته است :

لطفا در کنار پیگیری ریست خونه محرومیت از سایت هم پیگیری کنید که بتونم با اکانت اصلی در سایت مشارکت داشته باشمspacer.png

سلام و درود !

اول اینکه بنده شما رو از سایت محروم کردم به دلیل تبلیغ . 

مدرک مربوط به تبلیغ شما

اکانت .Matin . اکانت مولتی همین اکانت بوده و همون موقع چک شده بود ! نیازی به جز سازی نیست

adv_matin_dyix.jpg

لینک به دیدگاه

دوست محترم چه برسی دقیقا میشه بگین حتما از احالی محل پرس و جو کردین یا از ریش سفید سرور پرسیدین؟

یعنی من اینقدر احمقم اگر به فرض محال تبلیغ کنم با همون شماره که رو اکانت اصلیمه اکانت مولتی بسازم ؟ تو چت عمومی سرور بگم ؟ والا مارو دوستامون تو  سرور میشناسن یکی از همین دوستمون 

@[Ali]VayKinG

از پلیر هایه کمپش بودم torbo {یادش بخیر}

میدونه نه اهل این کارا هستیم و نه اهل تبلیغ یا اینجور کثافت کاریا

یه پلیر ساده که سرش تو کار خودشه والا فقط دنبال سرمایه و خرید خونه هایه بیشتریم همین

لینک به دیدگاه

یعنی میخاین بگین من اکانت مولتی خودمو تشخیص نمیدم واقعا؟

عجب یکم گلبم درد اومد 

1_این اکانت @.MaTiN. اکانته اصلی بنده هست که باهاش پلی میدم از تاریخ جوینشم میشه فهمید

2_فک نکنم کسی با اک مولتی اینقدر اسکور داشته باشه و خونه اصلیش روش باشه!

3_مقدار تایم پلی بالا {نسباتا} اکانت مولتی نمیتونه اینقدر تایم پلی بالا داشته باشه

4_اکانت های مولتی من عبارت است از @BiKaR تا بیکار 9

بعضی دیگر هم دارم که @.Matin بینشون نیست ?

5_ اکانته مولتی همین اکانت Realy??????????? شماره ها یکیه ؟ ایمیل ها یکیه؟ 

خداییش درست و درمون جواب گو باشید

ما پاداش نمیخایم همینی که داریمو ازمون نگیرین با تشکر

حالا که رفع سوع تفاهم شد لطفا ....

@MohammadReza

@Alireza

@Ali

@Reza

پیگیری شه و خونرو بک بدین با تشکر از سرور خوبتون

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، .$MaTiN$. گفته است :

دوست محترم چه برسی دقیقا میشه بگین حتما از احالی محل پرس و جو کردین یا از ریش سفید سرور پرسیدین؟

یعنی من اینقدر احمقم اگر به فرض محال تبلیغ کنم با همون شماره که رو اکانت اصلیمه اکانت مولتی بسازم ؟ تو چت عمومی سرور بگم ؟ والا مارو دوستامون تو  سرور میشناسن یکی از همین دوستمون 

@[Ali]VayKinG

از پلیر هایه کمپش بودم torbo {یادش بخیر}

میدونه نه اهل این کارا هستیم و نه اهل تبلیغ یا اینجور کثافت کاریا

یه پلیر ساده که سرش تو کار خودشه والا فقط دنبال سرمایه و خرید خونه هایه بیشتریم همین

$$Turbo$$

نه تایید میکنم نه تکذیب ?

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، .$MaTiN$. گفته است :

یعنی میخاین بگین من اکانت مولتی خودمو تشخیص نمیدم واقعا؟

عجب یکم گلبم درد اومد 

1_این اکانت @.MaTiN. اکانته اصلی بنده هست که باهاش پلی میدم از تاریخ جوینشم میشه فهمید

2_فک نکنم کسی با اک مولتی اینقدر اسکور داشته باشه و خونه اصلیش روش باشه!

3_مقدار تایم پلی بالا {نسباتا} اکانت مولتی نمیتونه اینقدر تایم پلی بالا داشته باشه

4_اکانت های مولتی من عبارت است از @BiKaR تا بیکار 9

بعضی دیگر هم دارم که @.Matin بینشون نیست ?

5_ اکانته مولتی همین اکانت Realy??????????? شماره ها یکیه ؟ ایمیل ها یکیه؟ 

خداییش درست و درمون جواب گو باشید

ما پاداش نمیخایم همینی که داریمو ازمون نگیرین با تشکر

حالا که رفع سوع تفاهم شد لطفا ....

@MohammadReza

@Alireza

@Ali

@Reza

پیگیری شه و خونرو بک بدین با تشکر از سرور خوبتون

عزیزم به من ربطی نداره من فقط خواستم بگم الکی داخل سایت محروم نشدید . و اینکه یادتون نره cmd checkplayer هست 

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز شما ادمین هستین چرا به شما ربطی نداره؟

طلا که پاکه چه منتش به خاکه اتفاقا چک پلیر کد خوبی هست اما درک نمیکنم اش نخورده و دهن سوخته من حتی در زمانی که این دوسته عزیز adv کردن نه با اکانت اصلیم که @.MaTiN. تا اون روز لوگین کردم نه با کانت هایه دیگه ام و برام جایه تعجبه که کار نکرده این همه تاوان داشته باشه 

دوسته عزیز اگه من در صورت فرض {اونم غیر ممکن} adv کرده باشم نباید اینقدر برام مهم باشه که خونم بک بخوره چون کسی که adv کرده قطعا پشتش به جایی دیگه گرم بوده و اصلا بن شدن براش مهم نیست نه اینکه به هر دری بزنه و اخر هیچی به هیچی

بعد شما خودتو جایه من بزار فک کن میخای تبلیغ کنی ایا با اسمی شبیه به اسم خودت اینکارو انجام میدی؟؟؟؟

بنده نه احمقم نه خطاکار فقط یه ادم بد شانس ام که اون پلیر از خدا بیخبر اسمی شبیه به اسم من داشته که من نمیدونم چرا شما به من گیر دادین؟

اتفاقا چک کنید ایا ایشون ایمیلشون با ایمیل من یکی بوده؟ ایا شماره ثبت شده ایشون با شماره من یکی بوده یا به اسمه من بوده؟

من دقیق نمیتونم درک کنم که چرا نمیخواید قبول کنید که من بدبخت بی گناهم و حتی حاضر به این نمیشین که شماره اونو با شماره من چک کنید ببینید یکی نیست؟

بعد من به دنبال دلیل ام اگر که اطمینان دارین ریست خونه کنین و اگر که نه چرا ریست میکنید!

نمیدونم دیگه چیکار کنم هیچ چیزی به ذهنم نمیرسه که شمارو از اشتباه در بیارم ولی بدونید این رسمش نیس بدون اطمینان از یک موضوع پلیری که اصلا در اون زمان در مسافرت بوده و به کامپیوترش دسترسی نداشته خونش رو ریست کنید

حرفی ندارم کمی فکر بعد عمل

لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...